Finał Wojewódzki „Z podwórka na stadion” Iława 2015 – Mały Jeziorak najszczęśliwszy

W Iławie odbyła się w poniedziałek (23 marca) pierwsza część finałów wojewódzkich Turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku. Rywalizowano w kategoriach U-8 i U-10 dziewcząt i chłopców. W najmłodszej kategorii podwójny sukces odnieśli gospodarze z UKS Mały Jeziorak. Wśród dziesięciolatków najlepsze były dziewczęta zSP 18 Olsztyn i chłopcy z UKS Rona 03 Ełk.

Kategoria U-8

Dziewczęta

Eliminacje

Grupa E

SP 19 Elbląg – SP 18 Olsztyn 2:1

SP 19 Elbląg – SP Waśniewo/Grabowo 3:1

SP 19 Elbląg – UKS Mały Jeziorak Iława 0:1

SP 18 Olsztyn – SP Waśniewo/Grabowo 0:1

SP 18 Olsztyn – Mały Jeziorak Iława 0:4

SP Waśniewo/Grabowo – UKS Mały Jeziorak Iława

Tabela

1 UKS Mały Jeziorak Iława 3 7 5:0

2 SP 19 Elbląg 3 6 5:3

3 SP Waśniewo/Grabowo 3 4 2:3

4 SP 19 Olsztyn 3 0 1:7

Grupa F

SP 4 Ostróda – SP Uzdowo 1;1

SP 4 Ostróda – SP Tylice 1:4

SP 4 Ostróda – UKS Perły Olsztynek 2:0

SP Uzdowo – SP Tylice 2:0

SP Uzdowo – SP Tylice – UKS Perły Olsztynek 1:1

SP Tylice – UKS Perły Olsztynek 3:0

Tabela

1 SP Tylice 3 6 7:3

2 SP Uzdowo 3 5 4:2

3 SP 4 Ostróda 3 4 4:5

4 UKS Perły Olsztynek 3 1 1:6

Półfinały

UKS Mały Jeziorak – SP Uzdowo 0:0 karne 2:0

SP 19 Elbląg – SP Tylice 0:3

o 3 miejsce

SP Uzdowo – SP 19 Elbląg 2:0

o 1 miejsce

UKS Mały Jeziorak Iława – SP Tylice 2:1

Wyróżnienia indywidualne

Bramkarka: Alicja Wawrzeniak (UKS Mały Jeziorak Iława)

Zawodniczka: Aleksandra Szeremeta (SP Uzdowo)

Królowa strzelczyń: Wiktoria Lendzion (SP Tylice)

{AdmirorGallery}futs28{/AdmirorGallery}

Chłopcy

Grupa A

Sokół Działdowo – SP Mroczno 0:3

Sokół Działdowo – SP Stawiguda 0:3

SP Mroczno – SP Stawiguda 1:6

Tabela

1 SP Stawoguda 2 6 9:1

2 SP Mroczno 2 3 4:6

3 Sokół Działdowo 2 0 0:6

grupa B

SP 19 Elbląg – SP 18 Olsztyn 0:1

SP 19 Elbląg – UKS Mały Jeziorak Iława 2:9

SP 18 Olsztyn – UKS Mały Jeziorak Iława 0:5

Tabela

1 UKS Mały Jeziorak Iława 2 6 14:2

2 SP 18 Olsztyn 2 3 3:9

3 SP 19 Elbląg 2 0 0:6

Grupa C

Gol Giżycko – SP Korsze 0:2

Gol Giżycko – SP 1 Ostróda 1:4

SP Korsze – SP 1 Ostróda 1:4

Tabela

1 SP 1 Ostróda 2 6 8:2

2 SP Korsze 2 3 3:4

3 Gol Giżycko 2 0 1:6

Grupa D

Rona Ełk – SP 1 Pisz 0:3

Rona Ełk – SP Kozłowo 0:3

SP 1 Pisz – SP Kozłowo 6:0

Tabela

1 SP 1 Pisz 2 6 9:0

2 SP Kozłowo 2 3 3:6

3 Rona Ełk 2 0 0:6

Ćwierćfinały

SP Stawiguda – SP 18 Olsztyn 1:5

SP Mroczno – UKS Mały Jeziorak Iława 0:8

SP 1 Ostróda –SP Kozłowo 6:0

SP Korsze – SP 1 Pisz 2:2 karne 2:3

Półfinały

SP 1 Ostróda – UKS Mały Jeziorak Iława 2:4

SP 18 Olsztyn – SP 1 Pisz 2:1

o 3 miejsce

SP 1 Ostróda – SP 1 Pisz 0:5

o 1 miejsce

UKS Mały Jeziorak Iława – SP 18 Olsztyn 3:1

Wyróżnienia indywidualne

Bramkarz: Mateusz Bikowski (SP 1 Pisz)

Zawodnik: Dawid ostrowski (SP 18 Olsztyn)

Król strzelców: Jakub Klonowski (UKS Mały Jeziorak Iława)

{AdmirorGallery}zpod23{/AdmirorGallery}

Kategoria U-10

Dziewczęta

Eliminacje

Grupa G

SP Gawliki Wielkie – SP 19 Elblag 1:1

SP Gawliki Wielkie – SP Waśniewo/Grabowo 3:1

SP Gawliki Wielkie – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 1:0

SP 19 Elbląg – SP Waśniewo/Grabowo 0:3

SP 19 Elbląg – SP Nowe Miasto Lubawskie 1:3

SP Waśniewo/Grabowo – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 1:1

Tabela

1 SP Gawliki Wielkie 3 7 5:2

2 SP Waśniewo/Grabowo 3 4 5:4

3 SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 3 4 4:3

4 SP 19 Elbląg 3 1 2:7

Grupa H

SP Godkowo – ZS Samborowo 0:3

SP Godkowo – SP Korsze 3:0

SP Godkowo – SP Radostowo 3:0

ZS Samborowo – SP Korsze 6:1

ZS Samborowo – SP Radostowo 5:1

SP Korsze – SP radostowo 0:1

Tabela

1 ZS Samborowo 3 9 14:2

2 SP Godkowo 3 6 6:3

3 SP Radostowo 3 3 2:8

4 SP Korsze 3 0 1:10

Grupa I

SP 18 Olsztyn – SP Barty 3:0

SP 18 Olsztyn – Bobry Kocioł Duzy 5:1

SP Barty – Bobry Kocioł Duży 0:3

Tabela

1 SP 18 Olsztyn 2 6 8:1

2 Bobry Kocioł Duzy 2 3 4:5

3 SP Barty 2 0 0:6

Ćwierćfinały

SP Gawliki Wielkie – SP Radostowo 3:0

ZS Samborowo – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 10:2

SP Waśniewo/Grabowo – SP 18 Olsztyn 1:9

SP Goskowo – Bobry Kocioł Duży 1:0

Półfinały

SP Gawliki Wielkie – ZS Samborowo 0:3

SP Godkowo – SP 18 Olsztyn 3:3

o 3 miejsce

SP Gawliki Wielkie – SP Godkowo 0:2

o 1 miejsce

ZS Samborowo – SP 18 Olsztyn 3:8

Wyróżnienia

Bramkarka: Anna Brzozowska (ZS Samborowo)

Zawodnik: Kamila Prus (SP 18 Olsztyn)

Królowa strzelczyń: Oliwia Czarnecka (ZS Samborowo)

{AdmirorGallery}futs28{/AdmirorGallery}

Chłopcy

Grupa J

SP Wydminy – SP Szyleny 0:11

SP Wydminy – SP Gąski 3:0

SP Wydminy – Poncio Lidzbark 1:3

SP Wydminy – SP 18 Olsztyn 2:2

SP Szyleny – SP Gąski 3:0

SP Szyleny – Poncio Lidzbark 4:1

SP Szyleny – SP 18 Olsztyn 0:5

SP Gąski – Poncio Lidzbark 0:3

SP Gaski – SP 18 Olsztyn 0:3

Poncio Lidzbark – SP 18 Olsztyn 0:11

Tabela

1 SP 18 Olsztyn 4 12 30:0

2 SP Szyleny 4 7 9:8

3 Poncio Lidzbark 4 6 7:16

4 SP Wydminy 4 4 6:16

5 SP Gaski 4 0 0:12

Grupa K

SP Szestno – SP Kocioł Duży 0:2

SP Szestno – SP Lubawa 0:9

SP Szestno – SP Korsze 4:2

SP Szestno – UKS Jeziorany 0:5

SP Kocioł Duży – SP Lubawa 1:2

SP Kocioł Duży – SP Korsze 4:0

SP Kocioł Duży – UKS Jezsiorany 0:5

SP Lubawa – SP Korsze 5:0

SP Lubawa – UKS Jeziorany 2:3

SP Korsze – UKS Jeziorany 1:8

Tabela

1 UKS Jeziorany 4 12 21:3

2 SP Lubawa 4 9 18:4

3 SP Kocioł Duży 4 6 7:7

4 SP Szestno 4 3 4:18

5 SP Korsze 4 0 3:21

Grupa L

SP 1 Ostróda – UKS Jedynka Nidzica 2:1

SP 1 Ostróda – Rona Ełk 2:5

SP 1 Ostróda – SP 19 Elblag 4:6

UKS Jedynka Nidzica – Rona Ełk 1:6

UKS Jedynka Nidzica – SP 19 Elbląg 3:5

Rona Ełk – SP 19 Elblag 4:0

Tabela

1 Rona Ełk 3 9 15:3

2 SP 19 Elbląg 3 6 11:11

3 SP 1 Ostróda 3 3 8:12

4 UKS Jedynka Nidzica 3 0 5:13

Grupa M

SP Lubomino – SP Bratian 5:1

SP Lubomino – ZS 3 Pasłęk 1:2

SP Lubomino – SP Pasym 3:0

SP Bratian – ZS 3 Pasłęk 2:3

SP Bratian – SP Pasym 3:0

ZS 3 Pasłek – SP Pasym 3:0

Tabela

ZS 3 Pasłęk 3 9 7:4

2 SP Lubomino 3 6 9:3

3 SP Bratian 3 3 5:8

4 SP Pasym 3 0 0:9

Ćwierćfinały

SP 18 Olsztyn – SP Lubawa 3:3 karne 2:3

SP szyleny – UKS Jeziorany 0:8

Rona Elk – SP Lubomino 6:0

SP 19 Elblag – ZS 3 Pasłęk 5:2

Półfinały

SP Lubawa – UKS Jeziorany 2:4

Rona Ełk – SP 19 Elbląg 11:0

o 3 miejsce

SP Lubawa – – SP 19 Elbląg 5:0

o 1 miejsce

UKS Jeziorany – Rona Elk 2:3

Wyróżnienia

Bramkarz: Mateusz Kwiatkowski (UKS Jeziorany)

Zawodnik: Jakub Orzechowski (Rona Ełk)

Król strzelców: Patryk Licznerski (SP Lubawa)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

iława Piłka nożna

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x