Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski 2019/20 – W Lidzbarku Warmińskim triumf Sokoła Ostróda

Fot. Aleksandra Miecznikowska
W rozegranym w piątek (31 lipca) finale Wojewódzkiego Pucharu Polski sezonu 2019/20 w Lidzbarku Warmińskim, Sokół Ostróda pokonał Znicz Biała Piska 2:1 (2:1) Zwycięzca tego spotkania otrzymał nagrodę w wysokości 40 tys. zł oraz zagra na szczeblu centralnym Pucharu Polski, zaś przegrany otrzymał nagrodę w wysokości 10 tys. zł. Był to czwarty triumf Sokoła w tym turnieju na szczeblu wojewódzkim.

Znicz Biała Piska – Sokół Ostróda 1:2 (1:2)

0:1 -Okuniewicz (5) , 1:1 – Giełażyn (28) , 1:2 – Okuniewicz (33 karny)

Sokół Ostróda: Niezgoda – Zimmer, Wicki (17’ Kalinowski), Mazurowski , Żwir – Rugowski, Święty, Gajda, Brzuzy, Dobosz – Okuniewicz

Znicz Biała Piska: Radzikowski – Kossyk (58’ Romachów), Dzienis, Molski, Denert (82’ Nowak), Jambrzycki (58’ Kalinowski), Kosiński, Furman, Fiedorowicz (70’ Rybacki), Kuśnierz (58’ Famulak), Giełażyn.

widzów: około 500.

I runda szczebla centralnego (15/16 sierpnia)

Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie

Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg

Raków II Częstochowa/Pniówek Pawłowice Śląskie – Sokół Ostróda

Sezon 2020/21

Runda wstępna

Start Kruklanki – Czarni Olecko 0:3 (wo)

Pogoń Banie Mazurskie – Vęgoria Węgorzewo 0:2

MKS Ruciane-Nida – Kłobuk Mikołajki 2:1

Pojezierze Prostki – Jurand Barciany 1:2

Rona 03 Ełk – Żagiel Piecki 2:1

Juksty Muntowo – Wilczek Wilkowo 1:6

Warmianka Bęsia – Orlęta Reszel 0:14

Szansa Reszel – Łyna Sępopol 3:0 (wo)

Tempo Ramsowo/Wipsowo – Victoria Bartoszyce 2:3

Reduta Bisztynek – MKS Jeziorany 0:6

Wałsza Pieniężno – Barkas Tolkmicko 3:5

Warmia Elbląg -Polonia Pasłęk 0:10

Polonia Markusy – DKS Dobre Miasto 0:10

MKS Miłakowo – Cresovia Górowo Iławeckie 2:5

GLKS Jonkowo – Ewingi Zalewo 3:2

Pama Powodowo – Syrena Młynary 4:3

Agat Jegłownik – Zatoka II Braniewo 2:2 pd karne 4:3

Iskra Narzym – SKS Szczytno 3:0

GKS Szczytno – Omulew Wielbark 1:1 pd karne 3:4

MKS Działdowo – Start Nidzica 0:3 (wo)

Vel Dąbrówno – Orzeł Janowiec Kościelny 2:8

Wel Lidzbark – Polonia Iłowo 2:1

Warmiak Łukta – GKS Stawiguda 2:3

Młody Piłkarz Jonkowo – Kormoran Zwierzewo 2:7

Burza Słupy – Tęcza Miłomłyn 3:10

Naki Olsztyn – Fortuna Dorotowo Gągławki 3:1

KS 2010 Wrzesina – LKS Różnowo 1:4

Kormoran Bynowo – Leśnik Nowe Ramuki 1:2

PFT Sampława – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:5

Zamek Kurzętnik 3-0 Unia Susz 3:0 (wo)

GKS LZS Szymbark – Radomniak Radomno 2:3

Olimpia Kisielice – Płomień Turznica 1:3

Ossa Biskupiec Pomorski – Grunwald Gierzwałd 3:2

Motor II Lubawa – Jordan Kazanice 4:0

Avista Łążyn – LZS Frednowy 3:2 pd.

I runda

Czarni Olecko – Mazur Ełk 0:1

MKS Ruciane-Nida – Mamry Giżycko 0:10

Jurand Barciany – Rominta Gołdap 3:1 pd.

Rona 03 Ełk – Vęgoria Węgorzewo 0:5

Wilczek Wilkowo – Granica Kętrzyn 2:5

Victoria Bartoszyce – MKS Korsze 1:7

Szansa Reszel – Mrągowia Mrągowo 0:11

MKS Jeziorany – Orlęta Reszel 1:3

Pama Powodowo – Olimpia II Elbląg 2:3

Agat Jegłownik – Zatoka Braniewo 1:7

Zagłada Lisów – Cresovia Górowo Iławeckie 2:1

GLKS Jonkowo – Barkas Tolkmicko 2:4

DKS Dobre Miasto – Polonia Pasłęk 3:1

Start Nidzica – Błękitni Pasym 1:3

Wel Lidzbark – Olimpia Olsztynek 1:3

Omulew Wielbark – GSZS Rybno 1:0

Iskra Narzym – Orzeł Janowiec Kościelny 3:1 pd.

LKS Różnowo – Pisa Barczewo 2:6

Leśnik Nowe Ramuki – Warmia Olsztyn 3:1

Naki Olsztyn – Błękitni Orneta 6:0

Kormoran Zwierzewo – Tęcza Biskupiec 1:2

GKS Stawiguda – Tęcza Miłomłyn 4:5 pd.

Motor II Lubawa – Motor Lubawa 0:6

Zamek Kurzętnik – Płomień Turznica 1:5

Ossa Biskupiec Pomorski – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:0

Avista Łążyn – Radomniak Radomno 5:3

Biała Piska Lidzbark Warmińaski Ostróda Piłka nożna sport seniorski

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x