Futsal w Suszu i Gminie Lubawa – Jordan Kazanice i Amex Bączek

Działacze z Gminy Lubawa i Susza przysłali na komplet wyników kolejnych serii spotkań lig futsalowych. W Lubawie na czele Jordan Kazanice, który jako jedyny zgromadził komplet punktów. W czterech spotkaniach lider zdobył 35 bramek. Przeciętna ponad 8 bramek na mecz jest imponująca. W Suszu prowadzi Amex Bączek o jeden punkt przed Paszyninem.

 

EDYCJA MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY

Wyniki IV kolejki HALA SPORTOWA W ZŁOTOWIE

EVCOM TRADE MortęgiHDK SZWED Lubawa 8-10 (3-5)

Bramki: dla Evcom:Zasuwa Łukasz – 4 Opałka Krystian – 3 Cyrankowski Dawid – 1, dla HDK Szwed:Buczkowski Radosław – 2 Jabłoński Dawid – 2 Malinowski Mateusz – 2 Okoniewicz Kamil – 2 Krawiecki Mateusz – 1 Banacki Arkadiusz – 1

UKS JORDAN KazaniceCONSTRACT Grabowo 2-6 (1-2)

Bramki: dla Jordana: Maciołek Damian – 1 Ossowski Jacek – 1, dla Grabowa: Gorczyca Kamil – 2 Dąbrowski Dawid – 2 Zalewski Mateusz – 1 Pelc Zdzisław – 1

TORPEDA Rożental IJORDAN Kazanice 3-9 (2-6)

Bramki dla Rożentala: Fafiński Mirosław – 2 Graman Bartłomiej – 1 dla Jordana: Modrzewski Bartosz – 4 Grzybowski Tomasz – 3 Gerka Przemysław – 1 Graduszewski Łukasz – 1       

DAW BUD ŁążynISKRA Ławice 5-6 (2-4)

Bramki dla Łążyna: Malinowski Karol – 2 Krajewski Miłosz – 1 Zieliński Patryk – 1 Żuchowska Karol – 1 dla Ławic: Maciejewski Robert – 5 Kliniewski Krzysztof – 1       

LIDER ZłotowoTORPEDA Rożental Junior 7-4 (5-2)

Bramki dla Zlotowa: Cybulski Bartłomiej – 4 Buczkowski Jacek – 1 Depczyński Piotr – 1 Żmijewski Jacek – 1 dla Rożentala: Marciniak Robert – 2 Grabowski Kamil – 1 Grubalski Marcin – 1 

LZS RumienicaCONSTRACT Junior 0-5

Na 6 minut przed końcem spotkania drużyna LZS Rumienica zeszła z boiska         

OSP OmuleTORPEDA Rożental II 14-2 (6-1)

Bramki: dla OSP: Klejna Dawid – 5 Dzik Mateusz – 3 Rykaczewski Tomasz – 2 Kruszewski Piotr – 2 Dzik Patryk – 2dla Torpedy: Zwiniarski Marek – 1 Wilniewiec Dariusz – 1  

TABELA PO IV KOLEJCE SPOTKAŃ

1 JORDAN Kazanice 4 12 35-9

2 KS CONSTRACT Junior 4  9 22-8

3 HDK SZWED Lubawa 4  9 26-22

4 LZS Rumienica 4  9 37-12

5 CONSTRACT Grabowo 4  9 26-15

6 OSP Omule 4  7 31-13

7 LIDER Złotowo 4  6 17-18

8 TORPEDA Rożental 4  6 19-22

9 ISKRA Ławice 4 6 17-40

10 DAW BUD Łążyn 4  4 19-24

11 UKS JORDAN Kazanice 4  3 16-24

12 TORPEDA Rożental Junior 4  3 17-35

13 EVCOM TRADE Mortęgi 4 0 23-33

14 TORPEDA Rożental II 4 0 11-41

 Suska Liga Futsallu

 

5, 6 kolejka

Mix Electronics Iława – Amex Bączek 1 – 1

Bramki: Mix Electronics Iława- Dymowski P.1, Amex Bączek- Staniec K.1,

Jawty Wielkie – Moto Trans 2 – 5

Bramki: Jawty Wielkie- Zieliński B.1, Zastawny A.1 Moto Trans- Gąsior M.3, Tomczyk Ł.1, Podlasek M.1

Amex Bączek – Auto Handel Paszynin 3 – 1

Bramki: Amex Bączek- Rakowski T.2, Staniec K.1 Auto Handel Paszynin- Nowiński C.1

Mix Electronics Iława – Moto Trans 5 – 2

Bramki: Mix Electronics Iława- Trzeciak M.2, Domżalski G.2, Dymowski P.1 Moto Trans- Suliński T.1, Gąsior M.1

GD Trade Susz – UKS Orzeł Ulnowo 3 – 4

Bramki: GD Trade Susz- Lewandowski T.1, Sobkowiak R.1, Pomarański W.1 UKS Orzeł Ulnowo- Wilczak M.2, Kuchnio M.1, Buchciński M.1

Jawty Wielkie – Tęcza Kamieniec 2 – 0

Bramki: Jawty Wielkie- Zieliński B.1, Puwalski M.1

UKS Orzeł Ulnowo – Grom Rudniki 5 – 1

Bramki: UKS Orzeł Ulnowo- Buchciński M.2,Wilczak M.2, Sikorski D.1 Grom Rudniki- Napolski J.1

GD Trade Susz – Tęcza Kamieniec 8 – 4

Bramki: GD Trade Susz- Pomarański W.3, Lewandowski T.2, Sobkowiak R.2, Szuba Ł.1 Tęcza Kamieniec- Kresimon M.3, Kresimon K.1

Tabela

1. Amex-Bączek 7 19 28:11

2.Auto-Handel Paszynin 7 18 30:12

3.MIX Electronics Iława 7 17 23:7

4. UKS Orzeł Ulnowo 7 13 21:16

5. GD Trade Susz 8 8 25:32

6.Grom Rudniki 7 6 12:19

7. Moto Trans 7 4 17:26

8. Jawty Wielkie 7 4 12:25

9.Tęcza Kamieniec 7 3 8:28

Najlepsi strzelcy po 8 kolejkach

1. Wilczak Maciej – 12

2. Rakowski Tomasz – 9

3. Bieńkowski Paweł – 7

4. Brzeziński Bartosz – 7

5. Sawczuk Sylwester – 7

6. Laskowski Adrian – 6

7. Trzecak Marcin – 6

8. Suliński Tomasz – 6

9. Meler Krzysztof – 5

10. Staniec Krystian – 5

11. Gąsior Mariusz – 5

Strzelcy Ligi

Mix Electronics Iława:

Trzeciak Marcin – 6

Dymowski Piotr – 4

Szpedkiewicz Tomasz – 2

Michalski Mateusz – 2

Rafiński Artur –  1

Kluba Mateusz – 1

Świst Leszek – 1

Ciepliński Seweryn – 1  

Ciepliński Sylwester – 2

Domżalski Grzegorz – 2

Tęcza Kamieniec:

Kresimon Mateusz – 4

Kresimon Patryk – 3 ( 1-samobójcza) 

Zwierzyński Kamil – 1

Kresimon Kamil – 1

Amex Bączek:

Rakowski Tomasz – 9

Bieńkowski Paweł – 7 

Staniec Krystian – 5      

Krause Robert – 4     

Kozłowski Kamil –2

Strączek Rafał – 1

Auto-Handel Paszynin:

Brzeziński Bartosz – 7

Laskowski Adrian – 6

Meler Krzysztof – 5

Frankiewicz Arkadiusz – 4   

Michałowski Mariusz – 3                                                                                                                                                                                        

Wiśniewski Mateusz – 1

Karczewski Maksymilian – 1

Karczewski Piotr – 1

Nowiński Cezary – 1

Jawty Wielkie:

Zastawny Artur – 3

Zieliński Kacper – 1

Goszcz Grzegorz – 1                                                                                                                  

Góra Dawid – 1                                                                                                                   

Puwalski Marcin – 3

Zieliński Błażej – 3

Moto-Trans:

Tomczyk Łukasz – 3

Misiak Piotr – 2                                                                                                                  

Gąsior Mariusz – 5                                                                                                                

Suliński Tomasz – 6

Podlasek Marek – 1

GD Trade Susz:

Siewert Krzysztof -3

Lewandowski Tomasz – 3

Dalkiewicz Dariusz – 2                                                                                                 

Cichaczewski Przemysław – 2

Rodak Michał – 1                                                                                                          

Popławski Marcin – 1                                                                                                       

Popławski Zbigniew – 3                                                                                                       

Sobkowiak Radosław – 1                                                                                                  

Pomarański Wojciech – 1

Grom Rudniki:

Sawczuk Sylwester – 7                                                                                                

Akierman Dariusz – 1

Napolski Jarosław – 3                                                                                                      

Wiśniewski Dawid – 1

UKS Orzeł Ulnowo:

Wilczak Maciej – 12

Klimek Paweł – 2

Balicki Paweł – 1

Sikorski Daniel – 1

Buchciński Mariusz – 3

Sikorski Daniel – 1

Kuchnio Marcin – 1

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

lubawa Piłka nożna Susz

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x