Górnik Polkowice – Stomil 2:2 – Wynik niezły, ale punktów mało

Daleka wyprawa piłkarzy Stomilu do Polkowic zakończyła się w czwartek (16 września)) połowicznym sukcesem. Remis 2:2 (0:0), biorąc pod uwagę poprzednie wyniki jest cenny, ale jeden punkcik to niewiele w kontekście pogoni za konkurentami. Zanosiło się na łatwe zwycięstwo gospodarzy, którzy najpierw nie wykorzystali karnego, a tuż po przerwie objęli prowadzenie. I wówczas Stomil zaatakował, czego efektem były dwie bramki. Był to wynik marzenie, ale niestety ten co przestrzelił karnego (Mateusz Piątkowski) wyrównał na 2:2.

Górnik Polkowice 2-2 Stomil Olsztyn 2:2 (0:0)

1:0 – Kajetan Szmyt 50, 1:1 – Wojciech Reiman (59), 1:2 – Merveille Fundambu (68), 2:2 – Mateusz Piątkowski (74)

Górnik Polkowice: Jakub Szymański – Dominik Radziemski (76 Rafał Karmelita), Marcin Biernat, Mateusz Magdziak, Jarosław Ratajczak – Eryk Sobków, Adrian Purzycki, Maciej Pałaszewski (46 Mariusz Szuszkiewicz), Kamil Wacławczyk (75 Maciej Bancewicz), Kajetan Szmyt (88 Jakub Sypek) – Mateusz Piątkowski (75 Bruno Żołądź).

Stomil Olsztyn: Krzysztof Bąkowski – Damian Ciechanowski, Rafał Remisz, Jonathan Simba Bwanga, Jonatan Straus – Piotr Pyrdoł (81 Karol Żwir), Jakub Tecław, Wojciech Reiman, Merveille Fundambu (90 Shun Shibata), Łukasz Moneta (82 Patryk Zych) – Patryk Mikita (85 Szymon Lewicki).

żółte kartki: Biernat, Szuszkiewicz – Bwanga, Pyrdoł.

sędziował: Patryk Gryckiewicz (Toruń).