„Graj jak Adrian Mierzejewski” – Bez liczenia punktów też są emocje

Adrian Mierzejewski – wychowanek UKS Naki czeka na swój debiut w prawdziwych Mistrzostwach Europy (może nastąpi to z Rosją), natomiast najmłodsi adepci szkółki Andrzeja Nakielskiego rozegrali w sobotę turniej, którego ikoną jest właśnie najbardziej rozpoznawalny absolwent olsztyńskiego klubu. Turniejowi z cyklu „Graj jak Adrian Mierzejewski” towarzyszyła w miła i sympatyczna atmosferze, a co równie ważne, dopisała pogoda. Mimo obowiązującej formuły „nie liczymy goli i punktów” emocji nie brakowało i młodzi zawodnicy pragnący pójść w ślady Adriana Mierzejewskiego dawali z siebie wszystko, żeby tylko dobrze wypaść !

 

Dzięki dość wyjątkowemu regulaminowi trenerzy drużyn mogli mocno poeksperymentować nie bojąc się o końcowy wynik, gdyż ten po ostatnim gwizdku sędziego zostawał natychmiastowo zapominany. Wspomniana formuła imprezy jest formą protestu oraz sprzeciwu wobec panującej wciąż w polskim sporcie dziecięcym i młodzieżowym tzw. „ punktomanii”. W turnieju spotkało się aż osiem zespołów, grając w systemie „każdy z każdym”, wszyscy zostali jednakowo wyróżnieni medalami, pucharami, upominkami i nagrodami ! W imprezie organizowanej przez Szkółkę Piłkarską „NAKI” udział wzięli: RONA 03 Ełk, Huragan Morąg, Legia – Bart Bartoszyce, Elgrom, NAKI I, NAKI II, Naki 2003. Nasępny turniej z cylku „Graj jak Adrian Mierzejewski” tym razem dla rocznika 2003 odbędzie się już 23 czerwca. Turniej został zorganizowany przy wsparciu hurtowni materiałów budowlanych „ELGROM” oraz Urzędowi Miasta Olsztyn. Dziękujemy również za wsparcie firmie „DBK” oraz „ELEKTRYK”.

{AdmirorGallery}adrian10{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x