„Gwiazdy Dzieciom” Giżycko 2013 – Wikielec wrócił z pełną pulą

W sobotę (28 grudnia) w Giżycku odbyła się impeza piłkarska GWIAZDY DZIECIOM 2013. Najbardziej zadowoleni wracali piłkarze GKS Wikielec ( na zdjęciu z gwiazdami: Remigiuszem Sobocińskim i Tomaszem Radzińskim), którzy wygrali dwie kategorie, w których startowali. W najmłodszej grupie najlepiej zaprezentowali się adepci z Naki Olsztyn.

 W dwóch młodszych kategoriach oficjalnie nie prowadzono klasyfikacji (taka ostatnio moda), ale przecież mecze odbywały się i zakończyły się konkretnymi wynikami, a więc je podajemy.

Atrakcją dla uczestników młodzieżowych rozgrywek, a także widzów był turniej gwiazd piłki nożnej. Rzeczywiście przez giżycką halę przewinęło się wielu znanych zawodników. Wygrali ci, którym kibicowano najgoręcej, a więc wychowankowie Mamr, którzy teraz reprezentują czołowe polskie kluby. W finale Łukasz Broź i spółka pokonali w serii rzutów karnych Old Stars Białystok.(gwiazdy Jagiellonii).

Wyniki (rocznik 2001)

Grupa A:

MKS Korsze – Naki I Olsztyn 4:1

MKS Korsze – Sport z Kulturą Wydminy 7:0

Naki I Olsztyn – Sport z Kulturą Wydminy 0:1

Tabela

1 MKS Korsze 2 6 11:1

2 Sport z Kulturą Wydminy 2 3 1:7

3 Naki I Olsztyn 2 0 1:5

Grupa B

Mamry Giżycko – Naki II Olsztyn 1:0

Mamry Giżycko – Mrągowia 2:0

Naki II Olsztyn – Mrągowia 0:1

Tabela

1 Mamry Giżycko 2 6 3:0

2 Mrągowia 2 3 1:2

3 Naki II Olsztyn 2 0 0:2

Grupa C

GKS Wikielec – Naki III Olsztyn 1:0

GKS Wikielec – Wigry Suwałki 3:0

Naki III Olsztyn – Wigry Suwałki 0:1

Tabela

1 GKS Wikielec 2 6 4:0

2 Wigry Suwałki 2 3 1:3

3 Naki III Olsztyn 2 0 0:2

Do półfinału bezpośrednio awansowali mistrzowie grup

Pozostałe drużyny systemem pucharowym walczyły o awans do półfinału:

Wigry Suwałki – Mrągowia 2:0

Sport z Kulturą Wydminy – Naki III Olsztyn 0:1

Naki II Olsztyn – Naki I Olsztyn 1:0

Półfinały

Wigry Suwałki – MKS Korsze 1:1 karne 2:3

Naki III Olsztyn – Mamry Giżycko 1:0

Naki II Olsztyn – GKS Wikielec 0:3

Mecz finałowe

Finał ( o miejsca 7-9)

Mrągowia – Sport z Kulturą Wydminy 1:0

Mgągowia – Naki I Olsztyn 0:1

Sport z Kulturą Wydminy – Naki I Olsztyn 2:0

Finał B ( o miejsca 4-6)

Wigry Suwałki – – mamry Giżycko 1:0

Wigry Suwałki – Naki II Olsztyn 0:1

Mamry Giżycko – Naki II Olsztyn 2:0

Finał A (o miejsca 1-3)

MKS Korsze – Naki III Olsztyn 2:1

MKS Korsze – GKS Wikielec 1:3

Naki III Olsztyn – GKS Wikielec 1:2

Ostateczna kolejność

1 GKS Wikielec

2 MKS Korsze

3 Naki III Olsztyn

4 Mamry Giżycko

5 Wigry Suwałki

6 Naki II Olsztyn

7 Sport z Kulturą Wydminy

8 Mrągowia Mrągowo

9 Naki I Olsztyn

Najlepsi w zespołach

GKS WIKIELEC – SZRAMKA HUBERT

 

MKS KORSZE – SYNOWCZYK KAMIL

 

NAKI OLSZTYN C – KUCZNIK DAWID

 

MAMMRY GIŻYCKO – DOWGIAŁŁO SZYMON

 

WIGRY SUWAŁKI – MACIEJCZUK SZYMON

 

NAKI OLSZTYN B – ZOMKOWSKI KONRAD

 

SPORT Z KULTURĄ WYDMINY – RAFAŁ KUŁAK

 

MRĄGOVIA MRĄGOWO – AWŁASEWICZ DANIEL

 

NAKI OLSZTYN A – KOZAK JAKUB

Klasyfikacja indywidualna

KRÓL STRZELCÓW : FLIS PAWEŁ – MKS KORSZE / 6 BRAMEK /

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK : JAJKOWSKI SZYMON – GKS WIKIELEC

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ : SAWKO OSKAR – NAKI OLSZTYN B

 

NAJLEPSZY TECHNIK : WASILEWSKI MIKOŁAJ – MKS KORSZE

Skład GKS Wikielec rocz.2001

JAJKOWSKI SZYMON najlepszy zawodnik turnieju, SZRAMKA HUBERT, POKOJSKI BŁAŻEJ, PIEKARSKI JAKUB, SMULSKI DOMINIK, PAWŁOWSKI ADAM, SMULSKI DOMINIK, RACKI DAWID, ŁEPEK ALEKSANDER trener TOMASZ DEMCZAK.

{AdmirorGallery}gwiazdy100{/AdmirorGallery}

Kategoria U-10

 Spotkania grupowe:

Grupa A

Sport z Kulturą Wydminy – Mrągovia Mrągowo 0:0

Mamry Giżycko A – AP Wigry Suwałki 1:0

Sport z Kulturą Wydminy – Naki Olsztyn A 0:3

Mrągovia Mrągowo – AP Wigry Suwałki 3:1

Naki Olsztyn A – Mamry Giżycko A 0:1

Sport z Kulturą Wydminy – AP Wigry Suwałki 0:1

Mrągovia Mrągowo – Naki Olsztyn A 0:0

Mamry Giżycko A – Sport z Kulturą Wydminy 1:2

AP Wigry Suwałki – Naki Olsztyn A 0:1

Mamry Giżycko A – Mrągovia Mrągowo 2:1

Tabela

1 Mamry Giżycko 4 9 5:3

2 Naki Olsztyn A 4 7 4:1

3 Mrągovia Mrągowo 4 5 4:3

4 Sport z Kulturą Wydminy 4 4 2:5

5 Akademia Piłkarska Wigry Suwałki 4 3 2:5

Grupa B

Śniardwy Orzysz – GKS Wikielec 0:7

Mamry Giżycko B – Granica Kętrzyn 0:0

Śniardwy Orzysz – Naki Olsztyn B 0:0

GKS Wikielec – Granica Kętrzyn 2:1

Naki Olsztyn B – Mamry Giżycko B 0:0

Śniardwy Orzysz – Granica Kętrzyn 0:5

GKS Wikielec – Naki Olsztyn B 0:0

Mamry Giżycko B – Śniardwy Orzysz 2:1

Granica Kętrzyn – Naki Olsztyn B 0:1

Mamry Giżycko B – GKS Wikielec 2:3

Tabela

1 GKS Wikielec 4 10 12:3

2 Naki Olsztyn B 4 6 1:0

3 Mamry Giżycko B 4 5 4:4

4 Granica Kętrzyn 4 4 6:3

5 Śniardwy Orzysz 4 0 1:14

Faza półfinałowa:

Strefa 5-8

Sport z Kulturą Wydminy – Mamry Gizycko B 1:4

Granica Kętrzyn – Mrągovia Mrągowo 1:2

Strefa 1-4

GKS Wikielec – Naki Olsztyn A 2:0

Mamry Giżycko A – Naki Olsztyn B 1:2 (karne)

 Faza finałowa:

Mecz o IX miejsce:  Wigry Suwałki – Śniardwy Orzysz 5:0

Mecz o VII miejsce: Sport z Kulturą Wydminy – Granica Kętrzyn 0:4

Mecz o V miejsce: Mamry Giżycko B – Mrągovia Mrągowo 0:1

Mecz o III miejsce: Naki Olsztyn A – Mamry Giżycko A 2:0 (karne)

Mecz o I miejsce: GKS Wikielec – Naki Olsztyn B 2:0

Najlepsi w zespołach

GKS WIKIELEC – WOJCIECH ZIELIŃSKI

 

NAKI OLSZTYN B – PATRYK KULESZO

 

NAKI OLSZTYN A – KOCIĘCKI KUBA

 

MAMRY GIŻYCKO – KACPER MALCZEWSKI

 

MRĄGOVIA MRĄGOWO – DAWID KURBIEDŹ

 

MAMRY GIŻYCKO B – KACPER KARPIŃSKI

 

GRANICA KĘTRZYN – HARTWIG DAWID

 

SPORT Z KULTURĄ WYDMINY – KRZYSZTOF KUDRAJ

 

AP WIGRY SUWAŁKI – KRYSTIAN SUSKI

 

ŚNIARDWY ORZYSZ – BAŃKOWSKI PIOTR

Klasyfikacja indywidualna

KRÓL STRZELCÓW: MADDOX SOBOCIŃSKI – GKS WIKIELEC / 4 BRAMKI /

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – KORNEL TYPA – MAMRY GIŻYCKO B

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ – DAWID CIURA – GKS WIKIELEC

 

NAJLEPSZY TECHNIK – MAKSYMILIAN RADZYŃSKI- GKS WIKIELEC

Skład GKS Wikielec rocz.2003

CIURA DAWID najlepszy bramkarz turnieju , SOBOCIŃSKI MADDOX król strzelców , JANISZEK JAKUB , JAJKOWSKI CEZARY , ZIELIŃSKI WOJCIECH , SZANTYR ADRIAN, PANEK DAWID , RADZIŃSKI MAKSYMILIAN trener TOMASZ DEMCZAK.

KADRA NAKI I i II:

Kacper Wiśniewski, Maciek Częczek, Paweł Mazur, Kuba Kocięcki, Maciek Leszczyński, Salaam Diallo, Maciek Roman, Filip Matusewicz, Paweł Baranowski, Maks Tunkiewicz, Kacper Pleszko, Samuel Kuc, Alek Kocięcki, Marek Żywicki, Piotrek Wiśniewski, Patryk Kuleszo, Kacper Meldner.

{AdmirorGallery}gwiazdy101{/AdmirorGallery}

Kategoria U-8

Grupa A

Granica Kętrzyn A – AP Wigry Suwałki A 0:3

Granica Kętrzyn A – Mamry Giżycko A 1:0

AP Wigry Suwałki A – Mamry Giżycko A 4:1

Tabela

1 Wigry Suwałki A 2 6 7:1

2 Granica Kętrzyn 2 3 1:3

3 Mamry Giżycko A 2 0 1:5

Grupa B

Mamry Giżycko B – Granica Kętrzyn B 0:2

Mamry Giżycko B – AP Wigry Suwałki B 0:5

Granica Kętrzyn B – AP Wigry Suwałki B 0:4

Tabela

1 Wigry Suwałki B 2 6 9:0

2 Granica Ketrzyn B 2 3 2:4

3 Mamry Gizycko B 2 0 0:7

Grupa C

Sport z Kulturą Wydminy – Naki Olsztyn 0:6

Sport z Kulturą Wydminy – MAP Giżycko 1:1

Naki Olsztyn – MAP Giżycko 5:1

Tabela

1 Naki Olsztyn 2 6 11:1

2 MAP Giżycko 2 1 2:6

3 Sport z Kultura Wydminy 2 1 1:7

Mecze o wejście do grupy półfinałowej turnieju:

MAP Giżycko – Mamry Giżycko B 7:0

Granica Kętrzyn A – Sport z Kulturą Wydminy 0:3

Granica Kętrzyn B – Mamry Giżycko A 0:1

 Mecze fazy półfinałowej:

MAP Giżycko – Wigry Suwałki A 1:2

Sport z Kulturą Wydminy – Wigry Suwałki B 0:1

Mamry Giżycko A – Naki Olsztyn 0:1

 Mecze fazy finałowej:

 Finał A (o miejsca 1 -3)

Wigry Suwałki A – Wigry Suwałki B 1:1

Wigry Suwałki A – Naki Olsztyn 1:3

Wigry Suwałki B – Naki Olsztyn 0:3

Finał B ( o miejsca 4-6)

MAP Giżycko – Sport z Kulturą Wydminy 0:2

MAP Giżycko – Mamry Giżycko A 1:1

Sport z Kulturą Wydminy – Mamry Giżycko A 1:3

Finał C ( o miejsca 7-9)

Mamry Giżycko B – Granica Kętrzyn A 0:5

Mamry Giżycko B – Granica Kętrzyn B 0:1

Granica Kętrzyn A – Granica Ketrzyn B 2:0

Ostateczna kolejność

1 Naki Olsztyn

2 AP Wigry Suwałki A

3 AP Wigry Suwałki B

4 Mamry Giżycko A

5 Sport z Kultura Wydminy

6 MAP Giżycko

7 Granica Kętrzyn A

8 Granica Ketrzyn B

9 Mamry Gizycko B

Najlepsi w zespołach

NAKI OLSZTYN – FRĄCZAK JAKUB

 

AP WIGRY SUWAŁKI – WIKTOR DOMURADZKI

 

AP WIGRY SUWAŁKI B – KACPER BABKOWSKI

 

MAMRY GIŻYCKO A – WORONKO MACIEJ

 

SPORT Z KULTURĄ W YDMINY – MARCEL KONOPKO

 

MAP GIŻYCKO – MAKSYMILIAN OSTROWSKI

 

GRANICA KĘTRZYN A – LATEK ŁUKASZ

 

 

 

MAMRY GIZYCKO B – TARLECKI JAKUB

Klasyfikacja indywidualna

KRÓL STRZELCÓW – FRĄCZAK JAKUB – NAKI OLSZTYN / 8 BRAMEK /

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – SOWULEWSKI PIOTR – WIGRY SUWAŁKI

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ – GIEDO PIOTR – SPORT Z KULTURĄ WYDMINY

 

NAJLEPSZY TECHNIK – REJTERADA KACPER – WIGRY SUWAŁKI B

{AdmirorGallery}gwiazdy102{/AdmirorGallery}

Kolejność w Turnieju Gwiazd

1 Gwiazdy Mamr Giżycko

2 Old Stars Białystok

3 Weterani Śniardw Orzysz

4 Oil Transfer Suwałki

5 Mamry Giżycko (IV liga)

6 Old Boys Giżycko

{AdmirorGallery}gwiazdy103{/AdmirorGallery}

Fot.COS OPO Giżycko

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

giżycko Kętrzyn Mrągowo Olsztyn Piłka nożna Wikielec Wydminy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x