Halowa Liga Piłki Nożnej w Nidzicy – Bramek dużo, sportowych wrażeń jeszcze więcej

Zainaugurowano rozgrywki Halowej Piłki Nożnej w Nidzicy w sezonie 2013/2014. Pierwsze mecze przyniosły wiele bramek i emocji. Rekordowa liczba zespołów powoduje, że są to prawdziwe maratony piłkarskie, bowiem spotkania odbywaja sie jednego dnia. W każdym razie premiera „wypaliła” i z przyjemnością zapraszamy wszystkich na druga serię. Zapowiedź przysłał nam Paweł Kondeja. Czy jego prognozy sie sprawdzą?

 

Na razie podajemy wyniki inauguracyjnej kolejki

Wyniki

Kram Nidzica – Tartak Leuro 11:0

Jankesi – Alpi Janowiec Kościelny 2:6

Alternatywa Old Boys – Many Grześ 7:10

Wybrzeże Klatki Schodowej – Juniorzy 3:6

Polonia Jagarzewo – Awa Mebel 5:7

Kuce Janowiec Kościelny – Zryw Szkotowo 6:4

Zagrzewo – ZWO 1:3

Napiwoda Team – Żelazno 10:9

Fc Po Nalewce – Cuba Napiwoda 5:4

Isoroc Polska – Kamet 3:3

Fc Miami – Stalmot 3:3

Tabela

1. Kram Nidzica 1 3 11 – 0   

2. Alpi Janowiec Kościelny 1 3   6 – 2 

3. Many Grześ 1 3 10 – 7        

4. Juniorzy     1 3  6 – 3 

5. Awa Mebel    1 3  7 – 5 

6. Kuce Janowiec Kościelny 1 3  6 – 4 

7. ZWO 1 3  3 – 1 

8. Napiwoda Team 1 3   10 – 9        

9. Fc Po Nalewce 1 3   5 – 4  

10. Kamet 1 1  3 – 3 

11. Isoroc Polska 1 1    3 – 3 

12. Stalmot 1 1  3 – 3 

13. Fc Miami 1 3 – 3      

14. Saturn Sławka Wielka   0 0   0 – 0

15. Żelazno  1   0  9 – 10        

16. Cuba Napiwoda 1   0   4 – 5 

17. Polonia Jagarzewo 1   0    5 – 7 

18. Zryw Szkotowo 1   0   4 – 6 

19. Zagrzewo 1   0   1 – 3 

20. Alternatywa Old Boys   1 0   7 – 10        

21. Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0    3 – 6 

22. Jankesi 1 0    2 – 6 

23. Positiv Team 1 0     2 – 11        

24. Tartak Leuro  1   0  0 – 11        

II Kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej w Nidzicy 2013/2014

Niedziela (17 listopada) Hala widowiskowo-sportowa w Nidzicy Start godzina 14.00

14.00 KUCE JANOWIEC KOŚCIELNY – ŻELAZNO

Mecz drużyn, które po raz pierwszy występują w lidze halowej. W pierwszej kolejce Kuce wygrały swój mecz, natomiast Żelazno po fajnym oraz bramkowo wystrzałowym meczu przegrały 9 do 10 z Napiwodą Team. Kuce wzmocni na pewno obecność Bartka Szczypińskiego. Żelazno też ma swojego lidera – Radek Bogusz zdobył ostatnio 6 bramek. Powodzenia

14.30 FC MIAMI – KAMET

Miami na pewno wzmocni trójka chłopaków z Orła: Mariusz Rólka, Kamil Rutkowski, Przemek Małecki. Postawa drużyny Kametu oraz ich kibiców napawa optymizmem. Zaangażowanie w grę oraz doping, jeśli będą towarzyszyć Kametowi, to można wróżyć tej drużynie wiele dobrego.

15.00 SATURN SŁAWKA WIELKA – TARTAK LEURO

Saturn przegrał w pierwszym meczu z bardzo mocną ekipą Positivu Team. W spotkaniu z Tartakiem wydają się faworytem do zwycięstwa. Chłopakom z Leuro, jeśli oprócz mocnych chęci dojdą umiejętności do gry w hali, bo przecież ta ekipa grała tylko na zewnętrznych boiskach to z meczu na mecz będą coraz mocniejsi.

15.30 JANKESI – STALMOT & WOLMET

Ciekawy pojedynek ze względu na Leo Messiego z Jankesów, który rok temu wyróżniał się jako zawodnik Stalmotu. Co do poziomu to fajny mecz może wyjść. Obie drużyny już drugi sezon rozgrywają mecze o ligowe punkty.

16.00 FC PO NALEWCE – ZRYW SZKOTOWO

Fc po nalewce oprócz przyciągającej nazwy mają też dobrych chłopaków do gry w hali, co nie wróży, za dobrze zmontowanej z siatkarzy, taekwon-dzistów drużynie, z Szkotowa. Chociaż grać będą na pewno zaangażowanie w tym i kolejnych meczach.

16.30 POSITIVE TEAM – JUNIORZY

Mecz z pokroju hitów ligi. Kto zobaczy to nie pożałuje! Co cieszy to fakt, że oprócz dobrych graczy na pewno będzie to przyjacielski mecz wielu dobrych znajomych, a o to też chodzi w naszej lidze!

17.00 KRAM NIDZICA – CUBA NAPIWODA

Do drużyny Kramu dołączy jeszcze Rafał Bróździński, co w połączeniu z „Snickersem”J Krystianem Kieleckim i strusiem pędziwiatrem Danielem Shimelem Pawęckim mogą udowadniać, że KRAM jest mocną ekipą. Co do Napiwody to pewne jest, że nawet falstart nie zdemobilizuje tej drużyny, która od wielu sezonów udowadnia swoją wartość! Extra mecz się szykuje.

17.30 ALTERNATYWA OLD BOYS – ALPI JANOWIEC KOŚCIELNY

Znowu świetne granie się szykuje! Dwie naprawdę mocne drużyny i składami, jak i umiejętnościami piłkarskimi. Tylko czekać na wynik!

18.00 NAPIWODA TEAM –AWA MEBEL

Młoda drużyna Napiwody prowadzona przez sołtysa tej wyjątkowej pałkarsko wsi patrząc po zaangażowaniu w udział w lidze będzie dobrą ozdobą ligi. Super chłopaki! Jednak Awa to nie lada wyzwanie dla każdego. Mocni bramkarze, ciągły ciąg na bramkę chłopaków z pola dają powód do obaw o wynik dla Napiwody.

18.30 WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ – MANY GRZEŚ

WKS ma motto: pytają nas, co tworzy markę…? Charakter!! A to trzeba udowodnić w meczu z taką kapelą, jaką jest drużyna Roberta Sobotki!

19.00 POLONIA ZSRiO JAGARZEWO – ZWO

Chłopaki z Muszak i Jagarzewa są świetnym przykładem, że chęci do gry tworzą drużyny w takiej lidze. Zmobilizowani, głodni gry mogą napsuć każdemu krwi. ZWO po wzmocnieniach to też ciekawa mieszanka. Zwycięstwo w pierwszym meczu jest tego przykładem.

19.30 ISOROC POLSKA – ZAGRZEWO

Organizacja drużyny, jaką tworzy Krzysiek Jasiński (kierownik drużyny) jest godna podziwu brawo! Nie ma, co gadać, ale Isoroc robi duże postępy w grze, a ich wzmocnienia w tej lidze…no cóż przyjdzie zobaczycieJCiężka walka czeka, więc Zagrzewiaków, którym ambicji nikt nie odbierze, szkoda, że ten zespół nie trenował tak jak dawniej, bo dzisiaj to najsilniejsza banda w lidze!

Ta kolejka ligowa gwarantuje dobre i ciekawe widowisko piłkarskie i sportowe. Warto przyjść do hali i w te niedzielne popołudnie być i oglądać mecze, bo liga ma nie tylko być czasem dla piłkarzy, ale dla każdego, kto chce uczestniczyć w czymś dobrym i ciekawym! Ten czas na pewno nie będzie stracony. Powodzenia i do zobaczenia! Twórzmy razem fajną sportową imprezę według zasad sportowej rywalizacji, szacunku dla rywali oraz wzajemnego poszanowania!

Paweł Kondeja

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Nidzica Piłka nożna

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x