„Halówka” na Warmii i Mazurach już w Nowym Roku – Inauguracja w Morągu

Trwają rozgrywki w piłce nożnej w hali. Do wielu miejscowości w województwie dołączył Morąg, gdzie inauguracja I i II ligi nastąpiła w miniony weekend (10/11 stycznia). Zwolennicy futbolu pod dachem, którzy już zawiedli buty na kołku zazdroszczą obecnym uczestnikom rozgrywek, że grają w tak pięknych halach. Kiedyś takiej oferty nie było.

Ostróda

V kolejka

GRUNWALD – N-INVEST 3:7 (2:4)

Bramki: GRUNWALD – Budzich-3, N-INVEST – Żmich-2, A. Grudziński-1, Olszewski-3, Dembkowski-1

WINNERS – M jak MEBLE          6:2 (2:0)

Bramki: WINNERS – T. Śnieżawski-3, R.Śnieżawski-1, Gergola-1, Maj-1, M jak MEBLE – A. Leśnicki-1, Mazik-1

BARTAS GAMES – STRAŻ POŻARNA 2:2 (1:0)

Bramki: BARTAS G. – Gęstwicki-1, Łęgowski-1 STRAŻ P. – Budka-1, Czerniak-1

WIKTORIA DYLEWO – MORLINY 5:3 (2:2)               

Bramki: WIKTORIA D. – Longosz-1, Narojczyk-1, Langowski-1, Koszewski-2 MORLINY – Kamil Kowalski-1, Kowalkowski-2

Tabela

1 Wiinners 12 22 : 7

2 Bartas Games 10 20 : 7

3 M Jak Meble 9 20 : 18

4 Straż Pożarna 7 20 : 16

5 Ostróda Yacht 6 14 : 15

6 Wiktoria Dylewo 6 10 : 14

7 Animex – Morliny 6 9 : 15

8 N-Invest 3 12 : 14

9 Grunwald 0 8 : 29

Strzelcy

1 Tomasz Śnieżawski (Winners) I Łukasz Czerniak (Straż P.) – po 7 Bramek

2 Piotr Małachowski (M Jak Meble) – 6 Bramek

{AdmirorGallery}futs28{/AdmirorGallery}

Morąg

W sali sportowej w Gimnazjum nr1 w Morągu zainaugurowano rozgrywki I i II Kolejkę w wyższej klasie rozpoczęli zawodnicy Straży Pożarnej i Damark Leśna , Straż Pożarna (OSP Jurki) występuje w tym sezonie pod nazwą KP PSP Ostróda i jest beniaminkiem, ponieważ zespól OSP Jurki w poprzednim sezonie awansował z 2 ligi. Strażacy w debiucie zainkasowali 3 pkt. Natomiast drugi beniaminek drużyna Alpiny fatalnie wszedł w ligę. W pierwszej kolejce trafił na obecnego mistrza halówki Szesnastkę Mokaster, która rozgromiła swoich rywali 15-0 . Jak zwykle kunsztem strzeleckim popisali się snajperzy wojskowych Niedźwiecki(6) i Lewandowski(5). W Mokasterze zadebiutował III ligowiec Damian Krajewski (syn managera) , który zaznaczył swoją obecność jedną bramką.

I liga (I kolejka)

KP PSP Ostróda (Straż Pożarna) – Damark Leśna 7-5 (3-2)

Bramki: Straż: Daniel Joniuk (3),Michał Budka(3),Sam(1), Leśna: R.Zięntara (2), P.Osowski(1), R.Rakowiecki(1), K.Gomulski(1)

Elyta – Smile Shop Zatorze 2-4 (1-2)

Bramki: Elyta: M.Zalęski (2), Zatorze: T.Segin (2),M.Mucharzewski (1),K.Sasin (1),

Sienkiewicza – De Luxe 3-7 (0-1)

Bramki: Sienkiewicza: M.Wojciul(1),M.Smutek(1),P.Dobosz(1), De Luxe: Kamil Mędrzycki (3), P.Kuper(2), A.Zmitrowicz(1) ,A.Bejnarowicz(1)

LeoCenter Pułaskiego – Chodup Team 3-3 (2-2)

Bramki: Leocenter: S.Kozłowski (1),A.Patrejko(1),R.Żurawicz(1) Chodup: T.Jakonis (2), D.Wiśniewski (1),

Szesnastka Mokaster – F.R.B. Alpina 15-0 (7-0)

Bramki: Mokaster: Adam Niedźwiecki(6), Arkadiusz Lewandowski(5),S.Goździk(2),D.Krajewski(1),J.Szultek(1),

Strzelcy:

6 goli

Adam Niedźwiecki+6 (Szesnastka Mokaster)

5 goli

Arkadiusz Lewandowski+5 (Szesnastka Mokaster)

3 gole

Kamil Mędrzycki+3 (Deluxe)

Daniel Joniuk+3 (Straż Pożarna)

Michał Budka+3 (Straż Pożarna)

II liga (I kolejka)

Kolonia Warszawska – Kwiatowa 6-1 (3-1)

Bramki: Kolonia: Michał Wilk(3),P.Puch(1),Ł.Czerniak(1),P.Wroniak(1), Kwiatowa:A.Dowgiałło(1),

Paged Sklejka – Markovia Markowo 7-9 (2-3)

Bramki: Paged: Marek Kotulski(4),P.Strzylak (2), P.Buluk (1), Marcovia: Marcin Basarab (3),R.Szebrnik(2),A.Basarab(1), R.Kamiński(1), Ł.Basarab(1), Sam(1)

Raxam – Gmina Małdyty 2-8 (0-5)

Bramki: Raxam: D.Giemza(1),K.widuń(1), Małdyty: Paweł Kamiński (4), K.Borysiewicz(2), P.Marchlewicz, A.Porowski (1),

LechPak Łączno – Nowy Dwórw 5-2 (1-2)

Bramki: Łaczno: P.Bachura(2),C.Laskowski(2),A.Stangrecki(1) N.Dwór: K.Wachciński (1),K.Waćkowski(1)

Strzelcy

4 gole

Paweł Kamiński+4 (Gmina Małdyty)

Marek Kotulski+4 (Paged Sklejka)

3 gole

Marcin Basarab+3 (Markovia Markowo)

Michał Wilk+3 (Kolonia Warszawska)

{AdmirorGallery}futs28{/AdmirorGallery}

Gmina Lubawa (Rożental)

VII kolejka

TORPEDA Rożental – ŁĄŻEK 5-7 (2-0)

Bramki Torpeda: Dziąba Patryk (4),, Pruchniewski Rafał (1), Łążek: Banacki Arkadiusz (2), Wietecha Łukasz (2), Buczkowski Radosław (2), Jabłoński Damian (1),

TORPEDA Rożental Junior – Piękni i Młodzi 6-12 (2-5)

Bramki dla Rożentala: Jarzembek Amadeusz (2), Wiśniewski Sebastian (2), Banaszewski Jakub (1), Grubalski Marcin (1), dla Pięknych i Młodych: Zelma Artur (5), Golder Mateusz (4), Ewertowski Przemysław (2), Baczewski Jakub (1)

LIDER Złotowo – DAW BUD Łążyn 7-2 (3-1)

Bramki dla Lidera Złotowo: Licznerski Łukasz (2), Żmijewski Mateusz (2), Andrzejczak Michał (1), Sadowski, Cezary (1), dla Łążyna: Kruszewski Mateusz (1), Junkier Łukasz (2)

KS CONSTRACT Junior – SZKŁOMAL 18-2 (7-1)

Bramki dla Constractu: Licznerski Szymon (7), Kempkowski Patryk (4), Zalewski Mateusz (3), Buczkowski Jacek (2), Buczkowski Szymon (1), Meller Cezary (1), dla Szkłomalu: Krotowski Błażej (1), Dmochewicz Waldemar (1)

ARONET JORDAN Kazanice – EVCOM TRADE Mortęgi 5-0 (walkower)

Tabela

1 LIDER Złotowo 21 7 71-13

2 ARONET JORDAN Kazanice 18 7 36-21

3 ŁĄŻEK 14 7 37-34

4 DAW BUD Łążyn 13 7 40-28

5 KS CONSTRACT Junior 12 7 52-23

6 TORPEDA Rożental 12 7 56-25

7 Piękni i Młodzi 7 7 33-48

8 TORPEDA Rożental Junior 3 7 29-60

9 SZKŁOMAL 3 7 17-62

10 EVCOM TRADE Mortęgi 0 7 10-67

Klasyfikacja strzelców

1 Licznerski Szymon KS CONSTRACT Junior 16

2 Dziąba Patryk TORPEDA Rożental 15

3 Kruszewski Mateusz LIDER Złotowo 14

4 Wietecha Łukasz ŁĄŻEK 13

5 Żmijewski Mateusz LIDER Złotowo 12

{AdmirorGallery}futs28{/AdmirorGallery}

Mrągowo

Kolejka 10

MLPN: Los Oczakos – RKS Bambus-Lajceps 0:4

MLPN: MZL HAKS Mrągowo – Bambus Team 3:3

MLPN: FC Sangria – GRINGOS 3:5

MLPN: Salęt Boże – Bukmacherzy Olsztyn 4:2

MLPN: Hotel Robert’s Sport – Junior Team 13:2

Kolejka 11

MLPN: OLDBOYS Robak Team – Salęt Boże 2:4

MLPN: FC Sangria – Bukmacherzy Olsztyn 0:6

MLPN: MSR Mrągowo – RKS Bambus-Lajceps 6:5

MLPN: Bambus Team – Junior Team 4:0

MLPN: Hotel Robert’s Sport – Żagiel Piecki 5:5

MLPN: MZL HAKS Mrągowo – GRINGOS 4:0

Tabela

1 MZL HAKS Mrągowo 10 25 58:18

2 Hotel Robert’s Port 9 20 49:24

3 Salęt Boże 10 16 40:44

4 GRINGOS 7 15 28:19

5 RKS Bambus-Lajceps 10 14 35:35

6 MSR Mrągowo 9 13 42:48

7 Bukmacherzy Olsztyn 9 12 34:23

8 Bambus Team 7 1224:16

9 FC Sangria 8 12 34:27

10 Junior Team 10 9 30:62

11 Żagiel Piecki 7 8 26:33

12 Los Oczakos 9 4 19:47

13 OLDBOYS Robak Team 9 3 20:43

{AdmirorGallery}futs28{/AdmirorGallery}

Kętrzyn

Vive – Różanka 1 : 8

Carolevia – Penerzy 7 : 6

II Kas – Champion 5 : 4

Chorzela – Extreme 2 : 1

Tabela

1 Chorzela 11 33 64 : 324

2 Penerzy 11 24 781 : 37

3 Extreme Team 11 21 47 : 36

4 Różanka 11 16 54 : 40

5 Carolevia 11 16 48:52

6 Champion 10 10 42 : 45

7 II-Kas 12 7 38 : 85

8 Vive 11 3 26 : 75

Strzelcy

1. Łastówka: 29

2. Rotenberg: 25

3. Sepczynski A. : 22

4. Dajnowski: 20

5. Swacha : 16

{AdmirorGallery}goldliga15{/AdmirorGallery}

Gołdap

III kolejka

Nord- Ost Gołdap – PK Serwis Rostek 4:0

Bramki: M. Angielczyk, P. Dziurdzikowski, P. Kiełkucki, M. Nowak

Ekipa Ździśka K. Oleckie – IRYD Gołdap 0:4

Bramki: G. Orłowski, P. Oleszczuk, Z. Litwiński, K. Brzozowski

Nord-Ost Gołdap – Botkuny TEAM 15:0

Bramki: M. Nowak 4, P. Szlaszyński 3, K. Radziwiłko, P. Dziurdzikowski 3, P. Kiełkucki 3, M. Markiewicz

IRYD Gołdap – PK Serwis Rostek 3:1

Bramki dla Irydu T. Makowski 2x P. Szyszko, dla PK Serwis: K. Brzozowski

Alkohole KAMA Gołdap – Sebex Bus Gołdap 0:1

P. Chmielewski

Botkuny TEAM – KS Tęcza 0:9

Bramki: P. Kniza 2, R. Szewczuwianiec, K. Kowalewicz, P. Ścipiń, M. Kułak 4

Ekipa Ździśka Kowale Oleckie – Sebex Bus Gołdap 2:3

Bramki: dla Ekipy: S. Olszewski M. Murawski, dla Sebex: Paluszkiewicz P. Chmielewski, M. Krygier

Alkohole KAMA Gołdap – KS Tęcza Gołdap 3:3

Bramki dla Kamy: K. Durtan M. Kułak Ł. Bruszewski , dla Tęczy M. Majewski, A. Angielczyk Marcin Kułak

TABELA

1 SEBEX BUS Gołdap 6 16 18 – 4

2 KS Tęcza Gołdap 6 13 23 – 12

3 Alkohole KAMA Gołdap 6 13 18 – 6

4 NORD-OST Gołdap 6 12 27 – 10

5 IRYD Gołdap 6 10 11 – 5

6 PK Serwis Rostek 6 3 17 – 15

7 Ekipa Ździśka K. Oleckie 6 3 11 – 7

8 Botkuny TEAM 6 0 0 – 54

strzelcy

Ekipa Zdziśka Kowale Oleckie

T. Gibowicz – 1

M. Waluśkiewicz – 4

A. Nalewajko – 1

R. Leonowicz – 2

S. Olszewski – 1

M. Paluszkiewicz – 1

KS Tęcza Gołdap

K. Kowalewicz – 5

M. Majewski – 2

M. Kułak – 8

K. Pietrzak – 1

P. Kniza – 3

R. Szewczuwianiec – 1

P. Ścipiń – 1

Marcin Kułak – 1

SEBEX BUS Gołdap

Ł. Romanowski – 3

K. Żukowski – 1

D. Ołów – 3

P. Chmielewski – 5

K. Poulakowski – 2

M. Krygier – 2

S. Górski – 1

M. Murawski – 1

NORD-OST Gołdap

P. Szlaszyński – 5

P. Dziurdzikowski – 5

M. Nowak – 8

M. Markiewicz – 3

K. Radziwiłko – 1

P. Kiełkucki – 4

M. Angielczyk – 1

PK Serwis Rostek

R. Wójtowicz – 7

P. Galiński – 1

P. Luty – 4

P. Kalinowski – 2

D. Grzeszczak – 1

D. Sidorowicz – 1

P. Szyszko – 1

IRYD Gołdap

G. Orłowski – 3

M. Michałowski – 1

T. Makowski – 4

P. Oleszczuk – 1

Z. Litwiński – 1

K. Brzozowski – 2

Alkohole KAMA Gołdap

Ł. Dajewski – 3

K. Durtan – 4

Ł. Bruszewski – 2

A. Angielczyk – 4

M. Zawadko – 1

B. Mioduszewski – 1

P. Proniewicki – 1

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Goldap Kętrzyn lubawa Morąg Mrągowo Ostróda Piłka nożna

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x