Halowy turniej w Rynie – Dominacja Mrągowa

W hali sportowej w Rynie odbył się turniej halowej piłki nożnej o Puchar miejscowego SSiR . Okazją do jego organizacji była 10 rocznica utworzenia w mieście Stowarzyszenia Sportowego i Rekreacyjnego, które odpowiada za realizację imprez sportowych i rekreacyjnych. Turniej zdominowały drużyny z Mrągowa.

Zaproszono sześć zespołów .Trzy reprezentowały Mrągowo, były to MZL, FC Sangria i ORLIK Team-MMA Mrągowo, kolejne trzy gospodarzy: Zwierzyniec, JUNIORZY, SM Jarzębina. Organizatorem całego turnieju było SSiR w Rynie oraz firma RESPORT Mazury z Mrągowa.

 W wyniku losowania, zespoły zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. W grupie A znalazły się: ORLIK Team-MMA Mrągowo, FC Sangria, SM Jarzębina. Do grupy B trafiły: Zwierzyniec, Juniorzy, MZL Mrągowo.

 W grupach zagrano systemem „każdy z każdym”, a następnie poprzez półfinały rozpoczęły się mecze o miejsca na podium w systemie pucharowym.

 W finale spotkały się ze sobą zespoły z Mrągowa: MZL i FC Sangria. Lepszą  okazała się ekipa MZL wygrywając mecz 3:0. Dodam, że to kolejne zwycięstwo turniejowe tej drużyny. Zostali przecież najlepszą ekipą w rozgrywką Mrągowskiej Ligi Piłki Noznej

W spotkaniu o miejsce trzecie lepszym zespołem okazała się ekipa FC Sangria, która pokonała ryńską drużynę ZWIERZYŃCA 3:0.

Klasyfikacja końcowa turnieju

 1 MZL Mrągowo

2 FC Sangria Mrągowo

3 ORLIK Team-MMA Mrągowo

4 ZWIERZYNIEC

5 Juniorzy

6 SM Jarzębina

Sponsorem GŁÓWNYM imprezy była  Firma Reklamowa SZAPIEL

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x