II Ogólnopolski Turniej Stomil Huvepharma Cup – Lechia pokazała klasę

W Uranii odbył się II Ogólnopolski Turniej Stomil Huvepharma Cup, w którym uczestniczyli chłopcy rocznika 2002. Impreza przeprowadzona z dużym rozmachem przyniosła zdecydowany sukces młodzieży Lechii Gdańsk, która w finałowym spotkaniu wyraźnie pokonała UKS Rona 03 Ełk 4:0. Na podium znaleźli się także piłkarze Don Bosco Ostróda, którzy prezentowali bardzo widowiskowy futbol i zasłużenie wygrali decydujący mecz z Wisłą Płock. Zawiedzeni byli gospodarze, bowiem ich oba zespoły znalazły się poza czołową szóstką.

 

Grupa A :

Stomil II Olsztyn

Olimpia 2004 Elbląg

Sparta Brodnica

UKS Rona 03 Ełk

Lechia Gdańsk

Santos Gdańsk

Grupa B:

Don Bosco Ostróda

Pomezania Malbork

Stomil I Olsztyn

Olimpia Grudziądz

Wisła Płock

Jagiellonia Białystok

Wyniki

Grupa A

Stomil II Olsztyn– Olimpia 2004 Elbląg 0:2

Sparta Brodnica – Rona Ełk 1:2

Lechia Gdańsk – Santos Gdańsk1:0

Stomil II Olsztyn – Rona Ełk 1:5

Olimpia 2004 Elbląg – Santos Gdańsk 2:0

Stomil II Olsztyn – Santos Gdańsk 1:2

Sparta Brodnica – Olimpia 2004 Elbląg 4:2

Lechia Gdańsk – Olimpia 2004 Elbląg 3:1

Santos Gdańsk – Rona Ełk 1:3

Sparta Brodnica – Stomil II Olsztyn 2:1

Rona Ełk – Olimpia 2004 Elbląg 0:1

Stomil II Olsztyn – Lechia Gdańsk 0:3

Rona Ełk – Lechia Gdańsk 2:2

Sparta Brodnica – Santos Gdańsk 1:0

Sparta Brodnica – Lechia Gdańsk 1:2

Tabela

1 Lechia Gdańsk 5 13 11:4

2 Rona 03 Ełk 5 10 12;6

3 Sparta Brodnica 5 9 9:7

4 Olimpia 2004 Elbląg 5 9 8:7

5 Santos Gdańsk 5 3 3:8

6 Stomil II Olsztyn 5 0 3:14

Grupa B

Jagiellonia Białystok – Pomezania Malbork 2:1

Wisła Płock – Olimpia Grudziądz 1:2

Wisła Płock – Jagiellonia Białystok 2:0

Don Bosco Ostróda – Olimpia Grudziądz 1:0

Stomil I Olsztyn – Wisła Płock 2:2

Don Bosco Ostróda- Jagiellonia Białystok 5:0

Stomil I Olsztyn- Pomezania Malbork 2:1

Don Bosco Ostróda –Pomezania Malbork 4:0

Stomil I Olsztyn – Olimpia Grudziądz 3:0

Wisła Płock – Pomazania Malbork 1:0

Jagiellonia Białystok – Olimpia Grudziądz 1:1

Stomil I Olsztyn – Don Bosco Ostróda 0:3

Olimpia Grudziądz – Pomazania Malbork 0:0

Don Bosco Ostróda – Wisła Płock 3:0

Stomil I Olsztyn – Jagiellonia Białystok 0:2

Tabela

1 Don Bosco Ostróda 5 15 16:0

2 Wisła Płock 5 7 6:7

3 Jagiellonia Białystok 5 7 5:9

4 Stomil I Olsztyn 5 7 7:8

5 Olimpia Grudziądz 5 4 3:6

6 Pomezania Malbork 5 1 2:9

Strefa 9-12

5a-6b Santos Gdańsk – Pomezania Malbork 2:0

5b-6a Olimpia Grudziądz – Stomil II Olsztyn 5:0

Strefa 5-8

3a-4b Sparta Brodnica – Stomil I Olsztyn 2:0

3b-4a Jagiellonia Białystok – Olimpia 2004 Elbląg

Strefa 1-4

1a-2b Lechia Gdańsk – Wisła Płock 3:1

1b-2a Don Bosco Ostróda – Rona Ełk 0:3

o11 miejsce

Pomezania Malbork – Stomil II Olsztyn 6:0

o 9 miejsce.

Santos Gdańsk – Olimpia Grudziądz 2:1

o 7 miejsce

Stomil I Olsztyn – Jagiellonia Białystok 2:2 ( 3:2)

o 5 miejsce

Sparta Brodnica – Olimpia 2004 Elbląg 1:4

o 3 miejsce

Wisła Płock – Don Bosco Ostróda 1:2

o 1 miejsce

Lechia Gdańsk – Rona Ełk 3:0

Klasyfikacja końcowa:

1. Lechia Gdańsk

2. Rona Ełk

3. Don Bosco Ostróda

4. Wisła Płock

5. Olimpia 2004 Elbląg

6. Sparta Brodnica

7. Stomil Olsztyn I

8. Jagiellonia Białystok

9. Santos Gdańsk

10. Olimpia Grudziądz

11. Pomezania Malbork

12. Stomil Olsztyn II

Nagrody indywidualne

Król strzelców Łukasz Szramowski z Don Bosco Ostróda

Najlepszy bramkarz Bartosz Hermanowski z UKS Rona Ełk

Najlepszy zawodnik Jakub Kałuziński z Lechii Gdańsk

Najmłodszy zawodnik Aleksander Pawelec z OKS Stomil Olsztyn II

Skład najlepszego zespołu z Warmii i Mazur Rona 03 Ełk

Bartosz Hermanowski – Tymon Gutowski, Błażej Makar, Maksymilian Smolioski, Filip Ryszkiewicz, Miłosz Sztachaoski, Dawid Grądziel, Jakub Lewandowski, Dominik Łojewski, Piotr Murawski, Michał Herman.

{AdmirorGallery}stomil12.01{/AdmirorGallery}

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x