II Ogolnopolski Turniej „Wakacje na sportowo” Zełwągi Cup 2013 – SEMP Warszawa znów najlepszy, Naki trzecie

Za nami turniej piłkarski chłopców (rocznik 2000 i młodsi) Zełwągi Cup 2013. W imprezie wystąpiło 16 zespołów – gospodarzom z Hetmana Baranowo znów udało się skompletować interesująca stawkę uczestników.

  Goście spoza województwa warmińsko-mazurskiego zaprezentowali wysokie umiejętności. Tytuł sprzed roku obronił SEMP Warszawa pokonując w dwcydującym meczu Gedanie Gdańsk 2:0. Zeszłoroczny finalista – Naki tym razem trzeci, Fala Warpuny piąta, a ambitni gospodarze z Baranowa na ósmym miejscu.

 

 

Wyniki

Grupa A

UKS Hetman Baranowo I -MKS Mrągowia Mrągowo 5:4

OKS Stomil SP3 Olsztyn I – KS SEMP Warszawa II 0:4

UKS Hetman Baranowo I – OKS Stomil SP3 Olsztyn I 4:3

MKS Mrągowia Mrągowo – KS SEMP Warszawa II 0:11

UKS Hetman Baranowo I – KS SEMP Warszawa II 0:7

MKS Mrągowia Mrągowo – OKS Stomil SP3 Olsztyn I 6:2

Tabela

KS SEMP Warszawa II 3 9 22:0

UKS Hetman Baranowo I 3 6 9:14

MKS Mrągowia Mrągowo 3 3 10:18

OKS Stomil SP3 Olsztyn I 3 0 5:14

Grupa B

GKS Gedania 1922 Gdańsk – OKS Stomil SP3 Olsztyn II 5:2

UKS Hetman Baranowo II – KS SEMP Warszawa I 0:13

GKS Gedania 1922 Gdańsk – UKS Hetman Baranowo II 11:1

OKS Stomil SP3 Olsztyn II – KS SEMP Warszawa I 0:14

GKS Gedania 1922 Gdańsk – KS SEMP Warszawa I 0:6

OKS Stomil SP3 Olsztyn II – UKS Hetman Baranowo II 3:2

Tabela

KS SEMP Warszawa I 3 9 33:0

GKS Gedania 1922 Gdańsk 3 6 16:9

OKS Stomil SP3 Olsztyn II 3 3 5:21

UKS Hetman Baranowo II 3 0 3:27

Grupa C

UKS Naki Olsztyn – PKS Reda Szczytno 8:0

KKS Piast Białystok – MKS Lwy Korsze 2:1

UKS Naki Olsztyn – KKS Piast Białystok 4:1

PKS Reda Szczytno – MKS Lwy Korsze 0:8

UKS Naki Olsztyn – MKS Lwy Korsze 5:1

PKS Reda Szczytno – KKS Piast Białystok 0:3

Tabela

1 UKS Naki Olsztyn 3 9 17:2

KKS Piast Białystok 3 6 6:5

MKS Lwy Korsze 3 3 10:7

PKS Reda Szczytno 3 0 0:19

Grupa D

Akademia Sportowa Pomorze – LZS Fala Warpuny 5:3

UKS Zryw Kętrzyn – OKS 1945 Olsztyn 8:0

Akademia Sportowa Pomorze – UKS Zryw Kętrzyn 9:0

LZS Fala Warpuny – OKS 1945 Olsztyn 5:1

Akademia Sportowa Pomorze – OKS 1945 Olsztyn 13:1

LZS Fala Warpuny – UKS Zryw Kętrzyn 6:2

Tabela

1Akademia Sportowa Pomorze 3 9 27:4

2 LZS Fala Warpuny 3 6 11:8

3 UKS Zryw Kętrzyn 3 3 10:5

4 OKS 1945 Olsztyn 3 0 2:26

Finał C:

Stomil I Olsztyn – Hetman II Baranowo 5:2

Stomil I Olsztyn – Reda Szczytno 3:1

Stomil I Olsztyn – OKS 1945 Olsztyn 2:0

Hetman II Baranowo – Reda Szczytno 2:2

Hetman II Baranowo – OKS 1945 Olsztyn 2:2

Reda Szczytno – OKS 1945 Olsztyn 3:3

Tabela

13 Stomil I Olsztyn 3 9 10:3

14 Reda szczytno 3 2 6:8

3 OKS 1945 Olsztyn 3 2 5:7

16 Hetman II Baranowo 3 2 6:9

Finał B

Mrągowia – Stomil II Olsztyn 3:1

Mrągowia – Lwy Korsze 3:0

Mrągowia Zryw Kętrzyn 1:5

Stomil II Olsztyn – Lwy Korsze 3:0

Stomil II Olsztyn – Zryw Kętrzyn 1:4

Lwy Korsze – Zryw Kętrzyn 0:3

Tabela

9 Zryw Kętrzyn 3 9 12:2

10 Mrągowia 3 6 7:5

11 Stomil II Olsztyn 3 3 5:7

12 Lwy Korsze 3 0 0:9

ĆWIERĆFINAŁ A

SEMP WARSZAWA II – PIAST BIAŁYSTOK  1:2

HETMAN BARANOWO I – NAKI OLSZTYN   0:2

SEMP WARSZAWA I – FALA WARPUNY    0:6

GEDANIA GDAŃSK – AKADEMIA SPORTOWA POMORZE  1:0

PÓŁFINAŁ A

SEMP WARSZAWA II – AKADEMIA SPORTOWA POMORZE  0:2

HETMAN BARANOWO I – FALA WARPUNY  0:3

PIAST BIAŁYSTOK – GEDANIA GDAŃSK   1:5

SEMP WARSZAWA I – NAKI OLSZTYN    0:0 K: 2:1

FINAŁ A

o 7 MIEJSCE

SEMP WARSZAWA II – HETMAN BARANOWO I  1:0

o 5 MIEJSCE

AKADEMIA SPORTOWA POMORZE – FALA WARPUNY 1:1 K: 0:2

o 3 MIEJSCE

PIAST BIAŁYSTOK – NAKI OLSZTYN  0:1

o 1 MIEJSCE

SEMP WARSZAWA I – GEDANIA GDAŃSK  2:0

KLASYFIKACJA TURNIEJU

1KS SEMP Warszawa I

2 GKS Gedania 1922 Gdańsk

3 UKS Naki Olsztyn

4 KKS Piast Białystok

5 LZS Fala Warpuny

6 Akademia Sportowa Pomorze

7 KS SEMP Warszawa II

8 UKS Hetman Baranowo I

9 UKS Zryw Kętrzyn

10MKS Mrągowia Mrągowo

11 OKS Stomil SP3 Olsztyn II

12 MKS Lwy Korsze

13 OKS Stomil SP3 Olsztyn I

14 PKS Reda Szczytno

15 OKS 1945 Olsztyn

16 UKS Hetman Baranowo II

PUCHAR FAIR PLAY – PKS Reda Szczytno

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU – Bartek Szulc SEMP Warszawa I

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – Wojtek Kokoszewski SEMP Warszawa I

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – Jakub Piotrowski Gedania Gdańsk

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x