III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – Każdy ma szansę

Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie informuje, że 1 września rusza III edycja Turnieju Orlika o puchar Premiera Donalda Tuska, którego celem jest promowanie wśród dzieci sportowej aktywności i zasad gry fair play, aktywizacja lokalnych społeczności oraz zachęta do wspólnego organizowania różnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu „Moje boisko-Orlik 2012”. Organizatorem turnieju- na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki- jest Szkolny Związek Sportowy.

 

W rozgrywkach uczestniczą drużyny dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych:10-11 lat oraz 12-13 lat. Mogą to być reprezentacje szkół lub klas, drużyny Uczniowskich Klubów Sportowych, drużyny reprezentujące zgłoszony obiekt jak również tzw. ”dzikie drużyny”.

III Turniej Orlika będzie rozgrywany w terminie od 1 września do 13 października 2012 r. na czterech szczeblach rozgrywkowych: eliminacje gminne, eliminacje wojewódzkie, finał wojewódzki i finał ogólnopolski w Warszawie.

Zgłoszenia Orlików przyjmowane są do 15 lipca 2012 r. i decyduje kolejność, ponieważ zaplanowano, że do rozgrywek przyjętych zostanie tylko 1500 Orlików z całego kraju.

Więcej informacji o Turnieju można uzyskać na stronach: www.turniejorlika.pl i www.szs.pl.

Fot. turniej orlika.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x