IV Sylwestrowy Turniej Dzieci i Młodzieży Szczytno 2014 – Rona Ełk, Naki Olsztyn i gospodarze zwycięzcami

Od niedzieli (28 grudnia) do wtorku w hali widowiskowo-sportowej im. H. Wagnera w Szczytnie trwał IV Sylwestrowy Turniej Halowej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży. W kolejnych dniach rywalizowali zawodnicy roczników: 2004, 2001 i 2003. W sumie wystąpiło 30 drużyn, a najlepsze okazały się: Rona Ełk (2004), SKS I Szczytno (2001) i Naki I Olsztyn (2003)

Każdy z uczestników miał okazje rozegrać sporą dawkę spotkań, bowiem turnieje przebiegały najpierw w grupach, a potem w formule play off. Organizatorzy przygotowali wiele nagród zespołowych i indywidualnych, co oczywiście zawsze jest dodatkową atrakcją. W każdym razie szczycieńska impreza ma już stałych bywalców, którzy chcą na sportowo spędzić czas wolny od nauki.

W tym roku turniej połączony był z akcją charytatywną na rzecz małego Antosia Zuzelskiego, który jest chory na serce i potrzebuje pilnej operacji..

Wyniki

Rocznik 2004

Rozgrywki grupowe

Grupa A

SKS I Szczytno – Naki II Olsztyn 1:1

GKS Szczytno – Olimpia Olsztynek 1:0

SKS I Szczytno – Legia-Bart Bartoszyce0:0

Olimpia Olsztynek – Naki II Olsztyn 1:1

SKS I Szczytno – Olimpia Olsztynek 1:3

GKS Szczytno – Legia-Bart Bartoszyce 0:2

SKS I Szczytno – GKS Szczytno 1:1

Legia-Bart Bartoszyce – Naki II Olsztyn 0:0

Legia-Bart Bartoszyce – Olimpia Olsztynek 1:0

GKS Szczytno – Naki II Olsztyn 1:0

Tabela

1 Legia Bart Bartoszyce 4 8 3:0

2 GKS Szczytno 4 7 3:3

3 Olimpia Olsztynek 4 4 4:4

4 Naki II Olsztyn 4 3 2:3

5 SKS I Szczytno 4 3 3:5

Grupa B

SKS II Szczytno – Naki I Olsztyn 0:5

Hetman Baranowo – Frendo Dywity 1:1

Naki I Olsztyn – Rona Ełk 0:0

Hetman Baranowo – SKS II Szczytno 2:0

Naki I Olsztyn – Hetman Baranowo 4:0

Rona Eł k– Frendo Dywity 4:0

Naki I Olsztyn – Frendo Dywity 4:0

SKS II Szczytno – Rona Ełk 0:2

Hetman Baranowo – Rona Ełk 0:0

Frendo Dywity – SKS II Szczytno 1:0

Tabela

1 Naki I Olsztyn 4 10 13:0

2 UKS Rona 03 Ełk 4 8 6:0

3 Hetman Baranowo 4 5 3:5

4 UKS Frendo Dywity 4 4 2:9

5 SKS II Szczytno 4 0 0:10

Półfinały

Strefa 5/8

Olimpia Olsztynek – Frendo Dywity 2:0

Naki II Olsztyn – Hetman Baranowo 0:0 karne 1:3

Strefa 1/4

Legia Bart Bartoszyce – Rona Ełk 1:1 karne 1:2

GKS Szczytno – Naki I Olsztyn 0:0 karne 0:2

o 9 miejsce

SKS I Szczytno – SKS II Szczytno 1:0 i 1:0

o 7 miejsce

Naki II Olsztyn – Frendo Dywity 2:0

o 5 miejsce

Hetman Baranowo – Olimpia Olsztynek 0:3

o 3 miejsce

Legia Bart Bartoszyce – GKS Szczytno 1:2

o 1 miejsce

Rona Ełk – Naki I Olsztyn 0:0 karne 2:1

Kolejność i najlepsi w zespołach)

1 Rona Ełk (Piotr Dawidowicz)

2 Naki I Olsztyn (Bartek Kacprzyk)

3 GKS Szczytno (Ola Chaber)

4 Legia Bart Bartoszyce (Igor Gierulski)

5 Olimpia Olsztynek (Kacper Okoniewski)

6 Hetman Baranowo (Kacper Skok)

7 Naki II Olsztyn (Mikołaj Durczak)

8 Frendo Dywity (Aleksander Stomski)

9 SKS I Szczytno (Maciej Mielcarczyk)

10 SKS II Szczytno (Miłosz Dębkowski)

Wyróżnienia turniejowe

MVP: Michał Mościcki (Rona Ełk)

Najlepszy bramkarz: Marcin Szwed (Legia Bart Bartoszyce)

Król strzelców: Dawid Kraśniewski (Naki I Olsztyn)

{AdmirorGallery}szczytnocup31{/AdmirorGallery}

Rocznik 2003

Rozgrywki grupowe

Grupa A

SKS I Szczytno– GKS Szczytno 1:2

Jeziorak Iława – Naki II Olsztyn 2:0

SKS I Szczytno – Jeziorak Iława 1:4

Naki II Olsztyn – GKS Szczytno 1:1

SKS I Szczytno – Naki II Olsztyn 2:0

Jeziorak Iława – GKS Szczytno 7:0

Tabela

1 UKS Jeziorak Iława 3 9 13:1

2 GKS Szczytno 3 4 3:9

3 SKS I Szczytno 3 3 4:6

4 Naki II Olsztyn 3 1 1:5

Grupa B

Naki I Olsztyn – SKS II Szczytno 2:1

DKS Dobre Miasto – Wojtas Prabuty 1:0

Naki I Olsztyn – DKS Dobre Miasto 3:1

SKS II Szczytno – Wojtas Prabuty 1:2

Naki I Olsztyn – Wojtas Prabuty 3:1

SKS II Szczytno – DKS Dobre Miasto 0:2

Tabela

1 Naki I Olsztyn 3 9 8:3

2 DKS Dobre Miasto 3 6 4:3

3 Wojtas Prabuty 3 3 3:5

4 SKS II Szczytno 3 0 2:6

Półfinały

Strefa 5/8

SKS I Szczytno – SKS II Szczytno 2:1

Naki II Olsztyn – Wojas Prabuty 0:4

Strefa 1/4

Jeziorak Iława – DKS Dobre Miasto 0:1

SKS Szczytno – Naki I Olsztyn 2:5

o 7 miejsce

SKS II Szczytno – Naki II Olsztyn 0:1

o 5 miejsce

SKS I Szczytno – Wojas Prabuty 2:2 karne 6:7

o 3 miejsce

Jeziorak Iława – GKS Szczytno 7:1

o 1 miejsce

DKS Dobre Miasto – Naki I Olsztyn 0:2

Kolejność i najlepsi w zespołach)

1 Naki I Olsztyn (Kacper Chojnowski)

2 DKS Dobre Miasto (Dominik Biczak)

3 Jeziorak Iława (Maksymilian Rogiński)

4 GKS Szczytno (Wiktoria Chaber)

5 Wojas Prabuty (Filip Jaźwiński)

6 SKS I Szczytno (Błażej Bogdański)

7 Naki II Olsztyn (Kacper Chabko)

8 SKS II Szczytno (Grzegorz Skiba)

Wyróżnienia turniejowe

MVP: Konrad Gawryś (Naki I Olsztyn)

Najlepszy bramkarz: Sriel Szymonowicz (DKS Dobre Miasto)

Król strzelców: Szymon Szczech (Jeziorak Iława)

{AdmirorGallery}futs28{/AdmirorGallery}

Rocznik 2001

Grupa A

SKS I Szczytno – Warmia Olsztyn 1:0

Warmia Olsztyn – Hetman II Baranowo 5:1

SKS I Szczytno – Hetman II Baranowo 1:1

Tabela

1 SKS I Szczytno 2 4 2:1

2 Warmia Olsztyn 2 3 5:2

3 Hetman II Baranowo 2 1 2:6

Grupa B

Hetman I Baranowo – SKS II Szczytno 2:1

Jeziorak Iława – SKS II Szczytno 1:1

Jeziorak Iława – Hetman I Baranowo 0:1

Tabela

1 Hetman I Baranowo 2 6 3:1

2 SKS II Szczytno 2 1 2:3

3 Jeziorak Iława 2 1 1:2

Grupa C

MŁKS Łomża – Naki II Olsztyn 1:0

Olimpia Elbląg – Naki II Olsztyn 1:0

MŁKS Łomża – Olimpia Elbląg 1:2

Tabela

1 Olimpia Elbląg 2 6 3:1

2 MŁKS Łomża 2 2:2

3 Naki II Olsztyn 2 0 0:2

Grupa D

Naki I Olsztyn – SKS III Szczytno 3:0

Jagiellonia Białystok – SKS III Szczytno 4:0

Jagiellonia Białystok Naki I Olsztyn 1:4

Tabela

1 Naki I Olsztyn 2 6 7:1

2 Jagiellonia Białystok 2 3 5:4

3 SKS III Szczytno 2 0 0:7

Strefa 9/12

Hetman II Baranowo – SKS III Szczytno 1:2

Jeziorak Iława – Naki II Olsztyn 1:0

Hetman II Baranowo Naki II Olsztyn 1:1

Jeziorak Iława – SKS III Szczytno 5:0

Hetman II Baranowo – Jeziorak Iława 0:4

Naki II Olsztyn – SKS III Szczytno 1:0

Tabela

9 Jeziorak Iława 3 9 10:0

10 Naki II Olsztyn 3 4 2:2

11 SKS III Szczytno 3 3 2:7

12 Hetman II Baranowo 3 1 2:7

Ćwierćfinały

SKS I Szczytno – SKS II Szczytno 2:0

Hetman I Baranowo – Warmia Olsztyn 1:0

Olimpia Elbląg – Jagiellonia Białystok 0:2

Naki I Olsztyn – MŁKS Łomża 6:0

Półfinały

Strefa 5/8

SKS II Szczytno – Warmia Olsztyn 1:2

Olimpia Elbląg – MŁKS Łomża 0:1

Strefa 1/4

SKS I Szczytno – Hetman I Baranowo 0:0 karce 2:1

Jagiellonia Białystok – Naki I Olsztyn 2:0

o 7 miejsce

SKS II Szczytno – Olimpia Elbląg 0:1

o 5 miejsce

Warmia Olsztyn – MŁKS Łomża 1:0

o 3 miejsce

Naki I Olszytn – Hetman I Baranowo 2:0

o 1 miejsce

SKS I Szczytno – Jagiellonia Białystok 1:0

Kolejność i najlepsi zawodnicy w zespołach

1 SKS I Szczytno (Radosław Krzewski)

2 Jagiellonia Białystok (Michał Kosikowski)

3 Naki I Olsztyn (Jakub Bałdyga)

4 Hetman I Baranowo (Piotr Gwiazda)

5 Warmia Olsztyn (Marcin Gębicki)

6 MŁKS Łomża (Arkadiusz Komorowski)

7 Olimpia Elbląg (Filip Laskowski)

8 SKS II Szczytno (Nikodem Antosiak)

9 Jeziorak Iława (Filip Witkowski)

10 Naki II Olsztyn (Dawid Kunczik)

11 SKS III Szczytno (Karol Tański)

12 Hetman II Baranowo (Filip Podolak)

Wyróżnienia turniejowe

MVP: Jakub Chojnowski (Naki I Olsztyn)

Najlepszy bramkarz: Krzysztof Zadroga (Hetman I Baranowo)

Król strzelców: Kamil Sakowicz (Jagiellonia Białystok)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Baranowo bartoszyce Dobre Miasto Dywity Ełk iława Olsztyn Olsztynek Piłka nożna Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x