Kolejne sparingi – Zwycięstwa OKS 1945 i Jezioraka, Olimpia skarcona

W rozegranym we Fromborku spotkaniu sparingowym I-ligowa Olimpia Elbląg przegrała z II-ligową Chojniczanką 1:3(1:2). Zaczęło się planowo od bramki dla Olimpii uzyskanej przez Krzysztofa Kaczmarczyka w 10 min., potem jednak celnie strzelali tylko rywale (40,45 i 88 min.). Oczywiście to tylko mecz towarzyski, ale porażka faworyta dość zaskakująca. OKS 1945 pokonał zespół Sokóła Sokółka 2:1 po bramkach Pawła Łukasika i Daniela Michałowskiego. Jeziorak Iława wygrał z Powiślem Dzierzgoń 4:2. Trzy bramki zdobyli testowani zawodnicy, jedną Otręba.

OKS 1945 Olsztyn – Sokół Sokółka 2:1 (1:1)

1:0 – Paweł Łukasik (30), 1:1 – Kamil Wojtkielewicz (45 karny), 2:1 – Daniel Michałowski (76 karny)

KS 1945 Olsztyn: Sak (31 Skiba, 61 Leszczyński) – Bucholc (46 Biedrzycki), Baranowski (46 Sędrowski), Zalepa (46 Kliber), Paweł Głowacki (46 Filipek) – Świderski (46 Suchocki), Szaraniec (46 Jegliński), Tunkiewicz (46 Michałowski), Kun (46 Strzelec), Stefanowicz (46 Łysiak) – Łukasik (46 Bartosiewicz).

Jeziorak Iława – Powiśle Dzierzgoń 4-2
1:0 – Bykanow, 1:1 – Zaniewski (sam), 2:1 – Otręba, 3:1 – Fedosow, 3:2 – Chwesiuk, 4:2 – Fedosow
Jeziorak Iława: Zaniewski, Zmora, Otręba, Suchocki, Sulkowski, Imbiorowicz, Maśkiewicz, Kowalczyk, Fedosow, Bykanow, Kolibowski. oraz Sedlewski, Skokowski.

Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice 1:3 (1:2)
1:0 – Krzysztof Kaczmarczyk (10), 1:1 – Pieczara (40), 1:2 – Pieczara (45), 1:3 – Bojas (88).

Olimpia I połowa: Budaković – Wojciechowski, Pacan, Staniek, Szary, Kusiak, Sierant, M. Pietroń, Banasiak, Kaczmarczyk, Koczon.

Po przerwie: Stodoła – Żuraw, Dremliuk, Zieliński, Jacak, Kołodziejski, Matwijów, Radecki, Dzienis, Zaniewski (65 Kolosov), Górski.