Korki Cup Biskupiec 2014 – Super zabawa, tacy rodzice to skarb

W niedzielę (8 czerwca ) dopisała słoneczna pogoda. Rodzice zawodników Korki Biskupiec już od wczesnych godzin rannych zwozili krzesełka, stoliki, parasole aby stworzyć jak najbardziej komfortowe warunki zaproszonym drużynom oraz towarzyszącym im rodzicom i trenerom. Turniej piłkarski „Korki Cup” miał wypaść super i tak w efekcie było. Tym większa okazała się radość, gdy zawodnicy z Biskupca sięgnęli po główne trofeum.

W pierwszej części turnieju odbył się towarzyski mecz najmłodszej grupy dzieci (5-7 lat) trenujących w Korkach pod okiem trenerów panów: Andrzeja Korkucia i Wiesława Ziemaka. Młodzi piłkarze i piłkarki ( bo takie również są ) demonstrowali swoje umiejętności techniki gry, szybkość poruszania się na boisku, współpracę z partnerami z zespołu. Oglądający ich rodzice nagradzali brawami skuteczne akcje na boisku, a na ich twarzach widać było dumę i radość ze swoich pociech.

W drugiej części turnieju wystąpiły następujące drużyny: Legia Bart Bartoszyce, Węgoria Węgorzewo, Granica Kętrzyn Sokół Działdowo 1, Sokół Działdowo 2 , Orlęta Reszel, Korki Biskupiec 1, Korki Biskupiec 2

Na boisku trwała sportowa walka, ale wszystkich kusiły bajecznie udekorowane stoły i przepyszne ciasta przygotowane przez mamy z Biskupca. To wywarło na chłopcach i ich opiekunach ogromne wrażenie. Gościnność Korków widać było na każdym kroku, drużyny zostały poczęstowane napojami i przekąskami, wszyscy dbali o sympatyczną atmosferę. Jednak jeśli chodzi o rywalizację sportową to nie było taryfy ulgowej i główne trofeum ufundowane przez pana Marka Pietrasa– dyrektora Szpitala Powiatowego w Biskupcu przypadło jednej z drużyn gospodarzy.

Końcowa klasyfikacja była następująca:

Korki Biskupiec I,

Legia Bart Bartoszyce

Sokół Działdowo I.

W czasie turnieju nie zabrakło też momentów na zabawę: było przeciąganie liny- wspólnie z zawodnikami mocowali się również trenerzy i rodzice, wspólny taniec na boisku- mamy tańczyły razem z zawodnikami.

Było słonecznie ze względu na piękną pogodę, ale też radosną atmosferę panującą podczas całej imprezy.

Organizatorzy dziękują zaproszonym drużynom za udział i fantastyczną sportową zabawę, piękną walkę w duchu fair play.

Podziękowania należą się wszystkim rodzicom, przyjaciołom i instytucjom za pomoc w przygotowaniu turnieju KORKI CUP 2014- to jest to wspólny sukces!

{AdmirorGallery}korki345{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce Biskupiec Działdowo Piłka nożna Reszel Węgorzewo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x