Kwalifikacje rzecz święta – W Naki tak jak w Milanie czy Celticu…

Trenerzy NAKI - Kuba Kacperski, Cezary Biskupiak i Andrzej Nakielski uczestniczyli w Międzynarodowej konferencji szkoleniowej „Szkolenie dzieci i młodzieży na świecie” która odbyła się w dniach 23-24.11.2011r w warszawskiej Hali Torwar. Tematem wykładów i zajęć praktycznych były najnowsze metody pracy z najmłodszymi piłkarzami stosowane na świecie. Konferencja obejmowała wykłady teoretyczne i zajęcia praktyczne, a prowadzili je reprezentanci kultowych europejskich klubów.

 

W tym roku prelegentami podczas konferencji byli: Dave Cook – Business Development Manager Celtic FC,  Greig Robertson – trener zespołu U-12 w Celtic FC, Romeo Jozak – Instruktor UEFA, prezes Komitetu Szkolenia w Chorwackim Związku Piłki Nożnej, dyrektor akademii piłkarskiej Dynamo Zagrzeb, Mickael Bunel – Havre Athletic Club z Wybrzeża Kości Słoniowej, Thomas Nörenberg – trener w Dolnosaksońskim Związku Piłki Nożnej, asystent Horsta Hrubescha w młodzieżowych reprezentacjach Niemiec;  Marek Wanik – trener reprezentacji kobiecych landu Dolna Saksonia (NFV-Sportlehrer); wykładowca podczas kursów trenerskich organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej we współpracy z DFB, w ramach programu „Wyższe kwalifikacje”, Dariusz Schubert – były reprezentant Polski; srebrny medalista IO w Barcelonie 1992; wykładowca podczas kursów trenerskich organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej we współpracy z DFB w ramach programu „Wyższe kwalifikacje”, Jorge Diaz-Cidoncha Garcia – koordynator programu Grassroots w FIFA, Steve Haupt – Steve Haupt Football Development, a także Stefano Baldini z AC Milan oraz Gianfranco Parma z AC Milan.

W najbliższym czasie trenerzy Szkółki Piłkarskiej NAKI wezmą również udział w kurso – konferencjach w Poznaniu i Gdańsku. Udział  trenerów w tego typu szkoleniach ma służyć podwyższeniu poziomu nauczania gry w piłkę nożną w naszym klubie.

{gallery}naki25{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x