Ligi futsalowe także między świętami – Przyjemne z pożytecznym

Organizatorzy futsalowych lig w regionie świadomie wyznaczyli kolejki między Świętem Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Niektórzy mają wolne, a w dodatku warto w tym okresie pobiegać za piłką intensywniej, by później z czystym sumieniem zasiąść do obiadu czy kolacji. W każdym razie znów oglądaliśmy wiele ciekawych spotkań, sporo bramek. W I lidze reszelskiej na czele Tytan Łankiejmy, w Nidzicy prowadzi GKS Kozłowo, a w Gminie Lubawa Makrodach Rumienica.

 

Reszelska Liga Piłki Nożnej

I liga

6 kolejka

Warpuny –Reduta 3:1

Junior Korsze – Auto-Komis 0:3 vo

MKS Korsze – Romie 0:4

Tytan – Warsztaty Szkolne 3:0

Tabela po 6 kolejce

1 Tytan Łankiejmy 6 15 36:13

2 MKS Korsze 6 13 29:10

3 Warsztaty Szkolne 6 10 25:23

4 Auto-Komis Wilkowo 6 10 28:25

5 We Młynie Warpuny 6 8 15:22

6 Reduta Bisztynek 6 7 18:23

7 Team Romie 6 6 28:27

8 MKS Junior Korsze 6 0 4:40

Klasyfikacja strzelców:

13 – Bartosz Pikała (Romix)

12 – Mariusz Grabowski (Wilkowo)

10 – Dariusz Jutal (Tytan),

8 – Grabowski Adam (Wilkowo),

7 – Sawicki Paweł (MKS Korsze)

II liga

Atomówki II – Sklep Oleńka 1:1

Atomówki I – Wilkowo 0:3

Obrońcy Tytułu – Zamek 2:9

Wandajny – Junior Orlęta 3:0

Sokół Chorzela – Junior Korsze II 11:3

Perkoz – 250 w Plecy 2:4

Fala Warpuny – Cool Team 3:0 vo

Agroma – Malaga 2:0

Tabela grupy A

1 Wilkowo 6 15 20:12

2 Fala Warpuny 6 14 22:9

3 Wandajny 6 12 21:11

4 Zamek Reszel 6 9 28:18

5 MKS Atomówki I Korsze 6 7 7:14

6 Obrońcy Tytułu 6 5 14:25

7 Cool Team 6 4 9:16

8 Junior Orlęta Reszel 6 3 6:22

Tabela grupy B

1 Sokół Chorzela Garbno 6 15 37:7

2 250 w Plecy 6 14 26:8

3 Sklep Oleńka Kętrzyn 6 14 17:7

4 Perkoz Łężany 6 9 13:21

5 Malaga 6 7 9:10

6 Agroma Kielce 6 6 16:21

7 MKS Atomówki Korsze II 6 4 5:24

8 MKS Junior Korsze II 6 0 7:32

Klasyfikacja strzelców:

14 – Gaspar Jaśkiewicz (Zamek)

12 – Arkadiusz Żemojdzin (Sokół)

11 – Paweł Aleksandrowicz (Sokół)

7 – Piotr Chmielewski (Wilkowo), Sebastian Opalach (Oleńka)

6 – Piotr Opala (250 w Plecy), Dawid Pawlak (Agroma), Krystian Borowski (Fala)

VII KOLEJKA

5 stycznia 2013 r.

II Liga – godz. 14.30

  • 14.30 – 250 w Plecy – Sokół Garbno
  • 14.55 – Junior Orlęta – Obrońcy Tytułu
  • 15.20 – Zamek – Atomówki I
  • 15.45 – Malaga – Atomówki II
  • 16.10 – Junior Korsze II – Agroma
  • 16.35 – Sklep Oleńka – Perkoz Łężany
  • 17.00 – Wilkowo – Fala Warpuny
  • 17.25 – Cool Team – Wandajny

I Liga – godz. 18.00

  • 18.00 – Warpuny – Junior Korsze
  • 18.35 – Warsztaty Szkolne – Reduta
  • 19.15 – Romix – Tytan
  • 19.50 – Auto-Komis – MKS Korsze

{AdmirorGallery}resze31{/AdmirorGallery}

Fot. Jarosław Pieniak

Nidzicka Liga Halowa

Wyniki 5 kolejki

Zagrzewo – Jankesi 8:3

ZWO – Bo-Mark Januszkowo 4:6

LKS Orzeł – Stalmot B 12:5

Elda – Isoroc 14:2

Alternatywa Old-Boys – FC Miami 7:1

Juniorzy – Cuba Napiwoda 3:3

Auto Land – Ava Mebel 3:4

Stalmot A – GKS Kozłowo 3:6

Tabela

1 GKS Kozłowo  5  15 57-9

2 Alternatywa Old-Boys  4    12  39-8

3 Elda  5    12     40-18

4 Zagrzewo  5    12 34-15

5 Cuba Napiwoda  5    11  31-16

6 LKS Orzeł Janowiec  4    9 34-22

7 Juniorzy Nidzica  5    8 41-20

8 Stalmot A  5  7 23-22

9 Bo-Mark Januszkowo  5  7 26-24

10 FC Miami  4  6  18-27

11 Ava Mebel    5  6  18-29

12 Drużyna A     4  3  17-26

13 Isoroc Polska 5  3  23-46

14 Stalmot B  4  3  11-48

15 ZWO  5  3  22-61

16 Auto Land  5  0  16-31

17 Jankesi  5     0  11-41

Czołowi strzelcy

1. Bartek Grzela (GKS Kozłowo) – 15

2. Marcin Olczak (Alternatywa Old-Boys) – 15

3. Rafał Bróździński (Zagrzewo) – 13

4. Leszek Pepłowski (Cuba Napiwoda) – 12

5. Bartek Szczypiński (LKS Orzeł) – 12

6. Tomasz Kolaczek (Isoroc) – 12

7. Kamil Kowalik (GKS Kozłowo) – 11

8. Robert Sobotka (GKS Kozłowo) – 11

9. Adam Wąsowski (LKS Orzeł) – 11

10.Kamil Godlewski (Ava Mebel) – 11

IX EDYCJA MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY

Wyniki 7 kolejki (30.12.2012) HALA SPORTOWA W ROŻENTALU

MAKRODACH Rumienica – LZS ŁĄŻEK 15-6 (6-4)

Bramki: dla Rumienicy: Podlaszewski Andrzej – 3 Senkowski Paweł – 5 , Junkier Łukasz – 5 , Smuorek Mateusz – 2 , dla LZS: Szczesiak Mateusz – 5 , Wietecha Łukasz – 1

TORPEDA Rożental = OKS Omule 18-0 (8-0)

Bramki: Dziąba Patryk – 5 , Kasprowicz Filip – 3, Chełkowski Jakub – 5 , Graman Bartłomiej – 1

Pietrzak Błażej – 1 , Wilniewiec Dariusz – 1, 2 bramki samobójcze

DAW-BUD Łążyn – JORDAN Kazanice 3-11 (2-6)

Bramki dla Daw-Bud: Bukowski Tomasz – 3 , dla Jordana: Modrzewski Bartosz – 3 Grzybowski Tomasz – 4 ,Śliwiński Szymon – 1, Górski Bartłomiej – 1 ,Górski Mateusz – 2

ORZEŁ Mordęgi – TESSA Tuszewo 8-3 (3-1)

Bramki dla Orła: Cyrankowski Dawid – 1, Opałka Krystian – 2 , Szymański Błażej – 3 , Siemiński Dawid – 1, Zabłotny Paweł – 1 , dla Tessy: Lewandowski Łukasz – 1, Kowalkowski Przemysław – 1, Kamiński Marek – 1

HDK SZWED Lubawa – LIDER Złotowo 0-5 WALKOWER

Tabela

1 MAKRODACH Rumienica 7   21 77:30

2 JORDAN Kazanice 7 18 61:26

3 TORPEDA Rożental 7 15 63:23

4 LIDER Złotowo 6 12   45:19

5 HDK SZWED Lubawa 6 10 37:30

6 ORZEŁ Mordęgi 6   9 38:47

7 TESSA Tuszewo 6   6 33:48

8 ORZEŁ CONSTRACT Grabowo 6   6 33:50

9 LZS ŁĄŻEK 6   4   34:63

10 OKS Omule 7   3   38:79

11 DAW-BUD Łążyn 6   0 20:64

NAJSKUTECZNIEJSZY STRZELEC:

1 Senkowski Paweł (MAKRODACH Rumienica) – 26 bramek

2 Dziąba Patryk (TORPEDA Rożental) – 17 bramek

2 Cieszyński Damian (MAKRODACH Rumienica) – 17 bramek

2 Buczkowski Radosław (HDK SZWED Lubawa) – 17 bramek

PARY VIII KOLEJKI (06-01-2013)

13:00 ORZEŁ CONSTRACT Grabowo – HDK SZWED Lubawa

13:40 LIDER Złotowo – ORZEŁ Mortęgi

14:20 OKS Omule – DAW-BUD Łążyn

15:00 MAKRODACH Rumienica – TORPEDA Rożental

15:40 LZS ŁĄŻEK – TESSA Tuszewo

PAUZA – JORDAN Kazanice

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x