List otwarty w sprawie olsztyńskiej piłki nożnej

Ze względu na coraz bardziej przygnębiające informacje o olsztyńskiej piłce nożnej, które docierają do nas niemal każdego dnia, pragniemy zabrać głos w sprawie, która jest nam szczególnie bliska. Jesteśmy głęboko zaniepokojeni zaistniałą sytuacją i oczekujemy skutecznego działania od każdego, komu leży na sercu przyszłość naszego Klubu.

Jako przedstawiciele olsztyńskich kibiców oczekujemy w najbliższym czasie skonkretyzowanych ustaleń odnośnie budowy nowego stadionu i stabilizacji w Olsztyńskim Klubie Sportowym 1945 i awansu naszej ukochanej drużyny do I ligi na zakończenie bieżącego sezonu. Pragniemy również nadmienić, że w dalszym ciągu czekamy na powrót do jedynej akceptowanej przez nas nazwy – Stomil.

Wyrażamy głęboką nadzieję, że nasze marzenia niebawem się spełnią i na murawę nowego stadionu w Olsztynie wybiegnie pierwszoligowy Stomil. My, kibice olsztyńskiego Stomilu, deklarujemy jednocześnie, że zrobimy wszystko, aby godnie promować nasz Klub w mieście, regionie i kraju, a także dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w zapełnieniu nowego stadionu. Chcemy także zaapelować do wszystkich, którym leży dobro naszego Klubu o przybycie na czwartkowe walne zebranie. My tam będziemy!

 Kibice Stomilu Olsztyn

List ten publikujemy, dlatego, że nasz portal ma charakter otwarty, gdzie każdy ma prawo napisać o swoich problemach i wyrazić swe poglądy. Swoje stanowisko w sprawie ligowego futbolu prezentowaliśmy nie raz, dlatego w tej kwestii wama-sport nie będzie sojusznikiem. Nas nie interesuje zawodowy futbol w II lidze i niższych klasach, bo do takiego określenia nie uprawniają: ani umiejętności zawodników, ani stopień zainteresowania kibiców i sponsorów. W klubach w rachunku ekonomicznym nic się nie zgadza i nie będzie się zgadzało dopóki  płacić się będzie za grę. Postawa roszczeniowa wobec samorządów, często szantaż są działaniami, które stanowią zagrożenie dla innych dyscyplin, także sportu młodzieżowego. Życzymy natomiast powodzenia w poszukiwaniu sponsorów.

WAMA-SPORT

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x