Lutowa passa młodzików Jezioraka – W Mławie i Działdowie lepsi od Wkry

Młodzi piłkarze Jezioraka Iława (rocznik 2001) wygrali w krótkim odstępie czasy dwa halowe turnieje: najpierw w Działdowie Ciechbud Cup 2013, w ostatnio w Mławie Mławianka Cup 2013. Co ciekawe w obu przypadkach ich finałowym przeciwnikiem była Wkra Działdowo i dwukrotnie lepsi okazali się iławianie (3:1 i 3:0). To tylko potwierdzenie talentu młodzików Jezioraka, którzy w starym kalendarzowym roku też w kilku ogólnopolskich turniejach pokazali się z jak najlepszej strony.

 

Mławianka Cup (16 lutego)

Wyniki eliminacyjne finalistów:

Jeziorak Iława

– Mławianka II Mława 5:0

– Wkra II Działdowo 3:0

– Reda Szczytno 2:0

– Jedynka Nidzica 1:1

Wkra Działdowo

– Mławianka I Mława 7:0

– Poncio Lidzbark Welski 1:0

– Football Academy Ciechanów 4:0

– Jeziorak II Iława 1:1

Półfinały

Mławianka I – Jeziorak Iława 0:2

Mławianka II – Wkra Działdowo 0:1

o 3 miejsce

Mławianka II – Mławianka I 2:1

o 1 miejsce

Jeziorak Iława – Wkra Działdowo 3:1

Końcowa kolejność:

1. Jeziorak I Iława

2. Wkra I Działdowo

3. MKS Mławianka II Mława

4. MKS Mławianka I Mława

5. Reda Szczytno

6. Jedynka Nidzica

7. Football Academy Ciechanów

8. Jeziorak II Iława

9. UKS Poncio Lidzbark Welski

10. Wkra II Działdowo

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy bramkarz – Marek Kornowski (Jeziorak Iława)

Króle strzelców Bartosz Falejczyk – ( Football Academy Ciechanów) – 6 bramek

MVP: Oliwia Wróblewska (Mławianka)

{AdmirorGallery}mlawa22{/AdmirorGallery}

Fot: zawkrzeński sport

C i e c h b u d  C u p  2 0 1 3 (rocznik)

Mecze grupowe:

Grupa A

Wkra I Działdowo –Concordia Elbląg  3:0

Jeziorak Iława II – Sparta Brodnica  1:0

Gryf Wejherowo – Wkra I Działdowo 0:1

Concordia Elbląg – Jeziorak Iława II  0:0

Sparta Brodnica – Gryf Wejherowo 3:2

Jeziorak Iława II – Wkra I Działdowo   0:1

Concordia Elbląg – Sparta Brodnica  1:4

Jeziorak Iława II – Gryf Wejherowo 0:2

Wkra I Działdowo – Sparta Brodnica 3:0

Concordia Elbląg – Gryf Wejherowo  0:4

Tabela

1 Wkra Działdowo I 4 12 8:0

2 Sparta Brodnica 4 6 7:7

3 Gryf Wejherowo 4 6 8:4

4 jeziorak Iława II 4 4 1:3

5 Concordia Elbląg 4 1 1:11

Grupa B

Wkra II Działdowo – MKS Mława   0:1

Don Bosco Ostróda – Poncio Lidzbark 0:0

Jeziorak Iława – Wkra II Działdowo 2:0

MKS Mława – Don Bosco Ostróda 1;0

Poncio Lidzbark – Jeziorak Iława   0:4

Wkra II Działdowo – Don Bosco Ostróda 0:0

MKS Mława – Poncio Lidzbark 1:0

Don Bosco Ostróda – Jeziorak Iława 0:0

Wkra II Działdowo – Poncio Lidzbark  0:2

MKS Mława – Jeziorak Iława 0:5

Tabela

1 Jeziorak Iława I 4 10 11:0

2 MKS Mława 4 9 3:5

3 Poncio Lidzbark Welski 4 4 2:5

4 Don Bosco Ostróda 4 3 0:1

5 Wkra Działdowo II 4 1 0:5

Półfinały

WKRA I- MKS MŁAWA  4:0

SPARTA – JEZIORAK I 0:2

Finały

mecz o miejsce 9

ELBLĄG – WKRA II. 1:1  k 1:2

mecz o miejsce 7

JEZIORAK II. – OSTRÓDA  0:1

mecz o miejsce 5

GRYF  – 3B PONCIO 1:0

mecz o miejsce 3

MKS MŁAWA : SPARTA BRODNICA 1:0

mecz o miejsce 1

WKRA I DZIAŁDOWO : JEZIORAK IŁAWA  0:3

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy bramkarz – Marek Kornowski – Jeziorak Iława

Najlepszy strzelec – Filip Witkowski, Igor Szczypski – 4 bramki  obydwaj – Jeziorak Iława

Najlepszy zawodnik turnieju  Bartosz Stępień Wkra Działdowo

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x