Mazur – Legia Warszawa 0:6 – Do Ełku po lepsze sampoczucie

Trzydniowa wizyta piłkarzy warszawskiej Legii w Ełku ma na celu przede wszystkim integrację zespołu i przygotowanie go do finiszu jesiennej rundy ekstraklasy, gdzie drużynie z Łazienkowskiej wyraźnie się nie wiedzie. Na propozycje rozegrania towarzyskiego spotkania z trzecioligowym Mazurem legioniści przystali z ochotą. W środę obie drużyny spotkały się w meczu towarzyskim, który zakończył się zwycięstwem gości 6:0(2:0).

MAZUR EŁK-LEGIA WARSZAWA 0:6 (0:2)

Bramki:

33′ Ivica Vrdoljak
40′ Bruno Merenga
52′ Michał Efir
61′ Manu
69′ Bruno Merenga
87′ Michał Efir

Mazur: Kropiwnicki (41 Ragajszyn)- Guzowski, Boguszewski, Rutkowski (41′ Piątkowski), Safaryan (73′ Sidorowicz), Janik (79′ Chudziński), Kleczkowski (62′ Tusznio), Potuszyński (81′ Hurcewicz), Gałaszewski (55′ Piwko), Wierzbicki (84′ Arasim), Chwaszczewski (41′ Stupak)

Legia:Machnowskyj (41′ Skaba), Lisowski, Astiz, Komorowski, Kiełbowicz (41′ Efir), Rybus, Cabral, Vrdoljak (66′ Łukasik), Żyro, Manu (66′ Wolski), Mezenga.

Ciężko idzie legionistom zdobywanie bramek w ekstraklasie, w Ełku nie mieli z tym większych problemów. Czasami sparing ze słabszym zespołem i wysokie zwycięstwo poprawia samopoczucie. Jeśli ta terapia poskutkuje to pobyt na Mazurach warszawiacy wspominać będą z zadowoleniem.

Oczywiście różnica klas była duża i liczna widownia (około 1000 osób) najbardziej zainteresowana była indywidualnymi popisami zawodników ekstraklasy. W Legii jest akurat wielu cudzoziemców, którzy w meczach z mniej wymagającymi przeciwnikami, mając dużo swobody, ujawniają swoje możliwości. Zresztą wszystkie sześć bramek zdobyli właśnie piłkarze zagraniczni.

Co do Mazura. Walczył jak mógł, ale na razie te możliwości nie sięgają zbyt wysoko.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x