Mazury 7 Wonders Cup – Czas na półfinały, zostali najlepsi

Wielki, młodzieżowy turniej piłkarski pod hasłem „Mazury 7 Wonder Cup” jest już na finiszu. W każdej z dwóch kategorii wiekowych (orliki i żaki) na placu  boju pozostało po osiem najlepszych zespołów, które wygrały rywalizacje, rozpoczętą jesienią ubiegłego roku. W najbliższym tygodnie odbędą się półfinały rozgrywane systemem turniejowym  (po cztery drużyny w każdym z nich). Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy zakwalifikują się do decydującej rozgrywki.

 

PÓŁFINAŁY:

 

ORLIKI:

GRUPA „A”

1 WARMIA OLSZTYN

2 GRANICA KĘTRZYN – gospodarz turnieju

3 MKS KORSZE

4 MAMRY GIZYCKO

Termin: 6 czerwiec, godz. 16:30, ul. Kazimierza Wielkiego, Kętrzyn

GRUPA „B”

1. DKS DOBRE MIASTO – gospodarz turnieju

2. OKS 1945 OLSZTYN

3. CONCORDIA ELBLĄG

4. GKS LZS WIKIELEC

Termin: 6 czerwiec, godz. 16:00, ul. Garnizonowa 18, Dobre Miasto

 

ŻAKI:

 

GRUPA „A”

1. JEZIORAK IŁAWA

2. VICTORIA BARTOSZYCE

3. NAKI OLSZTYN – gospodarz turnieju

4.SYRENA MŁYNARY

Termin: 9 czerwiec, godz. 15:00, ul. Kołobrzeska, Olsztyn

GRUPA „B”- termin i miejsce do ustalenia

1. DKS DOBRE MIASTO

2. START DZIAŁDOWO

3. MAMRY GIŻYCKO

4. OLIMPIA ELBLĄG

 

 

Wyniki ćwierćfinałów:

 

ORLIKI:

GRUPA A

NAKI Olsztyn – Warmia Olsztyn 2:2, Leśnik Nowe Ramuki – GKS Stawiguda 0:3, Warmia -Stawiguda 9:1, NAKI – Leśnik 3:0, Warmia – Leśnik 3:0, NAKI – Stawiguda 6:0

 

Turniej w Olsztynie:

1. Warmia Olsztyn       7          14:3

2. NAKI Olsztyn         7          11:2

3. Stawiguda                3          4:15

4. Leśnik Nowe Ramuki 0       0:9

 

 

GRUPA B

Jeziorak Iława – DKS Dobre Miasto 0:3, DKS – Don Bosco Ostróda 0:0, Jeziorak – Don Bosco 6:4

 

Turniej w Iławie:

1. DKS Dobre Miasto             4          3:0

2. Jeziorak Iława                     3          6:7

3. Don Bosco Ostróda 1          4:6

 

GRUPA C

OKS 1945 Olsztyn – Asy Dywity 3:0, Naki II Olsztyn – Dywity 6:0, MKS Szczytno – Dywity 4:2, OKS 1945 – Szczytno 1:1, Naki II – Szczytno 3:0, OKS 1945 – Naki II 1:2

 

Turniej w Olsztynie:

1. Naki II Olsztyn        9          11:1

2. OKS 1945 Olsztyn  4          5:3

3. MKS Szczytno        4          5:6

4. Asy Dywity              0          2:13

 

 

Grupa D

Sokół Ostróda – Wkra Działdowo 3:0, GKS Wikielec – SP Lubawa 1:0, Lubawa – Sokół 3:0, Wikielec – Wkra 2:1, Lubawa – Wkra 2:2, Wikielec – Sokół 3:1

 

Turniej w Ostródzie:

1.GKS Wikielec          9         6:2

2. SP Lubawa              4         5:3

3. Sokół Ostróda         3         4:7

4. Wkra Działdowo     1          3:7

 

 

GRUPA E

Mamry Giżycko – Czarni Olecko 9:8, Sokół Biała Piska oraz Rominta Gołdap nie stawiły się na turnieju

 

Turniej w Olecku

1. Mamry Giżycko 3    9:8

2. Czarni Olecko   0    8:9

 

GRUPA F

MKS Korsze – Orlęta Reszel 0:0, Orlęta – Victoria Bartoszyce 3:1, MKS – Victoria 3:0

 

Turniej w Korszach:

1. MKS Korsze  4       3:0

2. Orlęta Reszel  4       3:1

3. Victoria            0      1:6

 

GRUPA G

Błękitni Orneta – Concordia Elbląg 1:5, Błękitni-Olimpia Elbląg 1:0, Concordia-Olimpia 7:0

 

Turniej w Elblągu:

1. Concordia Elbląg     6          12:1

2. Błękitni Orneta         3          2:5

3. Olimpia Elbląg         0          0:8

 

GRUPA H

Tęcza Biskupiec – Granica Kętrzyn 1:2, Hetman Baranowo – Tęcza 4:2, Granica – Hetman 5:3

 

Turniej w Baranowie*

1. Granica  Kętrzyn      9          10:4

2. Hetman  Baranowo  6          10:7

3. Tęcza  Biskupiec      3          6:6

4. Mrągowia  Mrągowo 0        0:9

* zespół Mrągowii nie przyjechał na turniej

 

ŻAKI

GRUPA A

Mamry Giżycko – Granica Kętrzyn 3:0, Mamry – Rona 03 Ełk 1:1, Mamry – Sokół Biała Piska 6:0, Mamry – Victoria Bartoszyce 0:1, Granica – Rona 03 0:4, Granica – Sokół 1:1, Granica – Victoria 0:3, Rona 03 – Sokół 3:0, Rona 03 – Victoria 0:1, Victoria – Sokół 4:0

 

Turniej w Giżycku

1. Victoria Bartoszyce  12        8:0

2. Mamry Giżycko            7          10:2

3. RONA 03 Ełk        7          8:2

4. Granica Kętrzyn        1          1:11

5. Sokół Biała Piska I     1          1:14

 

 

GRUPA B

Naki I Olsztyn – DKS Dobre Miasto 2:1, Huragan Morąg – MKS Szczytno 4:0, Huragan – Naki 0:0, DKS – Huragan 2:0, Naki – MKS 8:4, DKS – MKS 7:0

 

Turniej w Olsztynie:

1. Naki I Olsztyn        7        10:5

2. DKS Dobre Miasto I    6        10:2

3. Huragan Morąg     4        4:2

4. MKS Szczytno     0        4:19

 

 

GRUPA C

Zatoka Braniewo – Olimpia Elbląg 1:4, Zatoka – Syrena Młynary 1:4, Zatoka – Ewingi Zalewo 1:2, Ewingi – Syrena 0:2, Olimpia – Ewingi 2:2, Olimpia – Syrena 2:1

 

Turniej w Młynarach

1. Olimpia Elbląg         7          8:4

2. Syrena Młynary       6          7:3

3. Ewingi Zalewo         4          3:6

4. Zatoka Braniewo     0          3:10

 

GRUPA D

Asy Dywity – Start Działdowo 0:0, Jeziorak Iława – Jedynka II Nidzica 2:2, Asy – Jeziorak 0:7, Start – Jedynka II 6:1, Asy – Jedynka II 4:1, Start – Jeziorak 1:2

 

Turniej w Działdowie

1. Jeziorak Iława          7          11:3

2. Start Działdowo       4          7:3

3. Asy Dywity              4          4:8

4. Jedynka II Nidzica   1          4:12

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x