Mecz z Raszynem na Piłsudskiego – Stomilanki przed największym wyzwaniem

W najbliższą niedzielę (07.10) odbędzie się mecz II ligi piłki nożnej kobiet pomiędzy OKS Stomil Olsztyn, a aktualnym liderem ligi- KS Raszyn. Na prośbę olsztyńskiego klubu zmieniono gospodarza tego spotkania i odbędzie się ono na stadionie OSiR-u przy ulicy Piłsudskiego 69a. Początek o godzinie 14:00. Wreszcie dziewczęta zagrają na prawdziwym stadionie, a wizyta najlepszego zespołu rozgrywek z całą pewnością wzbudzi wśród kibiców jeszcze większe zainteresowanie. Nie trzeba fatygować się na Dajtki, na stadion w mieście łatwiej będzie dotrzeć.

 

Bilans zespołu z Raszyna jest imponujący na pięć rozegranych spotkań komplet zwycięstw przy różnicy bramek 19:3. Przed olsztyniankami, które tez w tym sezonie jeszcze nie przegrały (dwa zwycięstwa – trzy remisy) duże wyzwanie. Dziewczęta Stomilu chca przerwać doskonałą passę rywalek oczywiście przy wsparciu kibiców, których w imieniu zawodniczek i trenerów serdecznie na ten mecz zapraszamy.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x