Memoriał Józefa Łobockiego w Ostródzie – Gwiazdy lepsze w karnych

W rozegranym w piątek późnym wieczorem w Ostródzie dorocznym meczu poświęconym pamięci trenera Józefa Łobockiego beniaminek I ligi - Stomil Olsztyn zremisował z drużyną gwiazd Warmii i Mazur 2:2 (0-0).  W egzekwowanych  po meczu rzutach karnych  Gwiazdy zwyciężyły 4:1. Spotkanie memoriałowe  zajęło stałe miejsce w kalendarzu sportowym regionu i jest podsumowaniem piłkarskiego sezonu na Warmii i Mazurach. W zespole gwiazd tradycyjnie występują zawodnicy, którzy rozpoczynali karierę piłkarską w naszym województwie, a występowali lub występują w zespołach wyższych klas.

Gwiazdy Warmii i Mazur Stomil Olsztyn 2:2 (0:0)
1:0 – Artur Januszewski (59), 1:1 – Ángel Segarra (66), 2:1 – Piotr Klepczarek II (69) , 2:2 Daniel Michałowski (75) rzuty karne 4:3

Gwiazdy Warmii i Mazur: Norbert Witkowski (46 Zbigniew Małkowski) – Piotr Głowacki, Marcin Korkuć, Piotr Klepczarek II, Artur Januszewski – Remigiusz Sobociński (74 Bogdan Miłkowski), Daniel Łukasik, Grzegorz Domżalski (85 Hubert Otręba), Łukasz Tumicz (46 Sebastian Zajączkowski), Paweł Sobolewski (46 Piotr Remiszewski) – Tomasz Zahorski.

Stomil Olsztyn: (I połowa) Piotr Skiba – Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Igor Biedrzycki, Wojciech Dziemidowicz – Piotr Łysiak, Robert Tunkiewicz, Łukasz Jegliński, Krzysztof Filipek, Michał Świderski – Karol Żwir (32 Patryk Kun). (II połowa) Michał Leszczyński – Radosław Stefanowicz, Arkadiusz Mroczkowski, Rafał Remisz, Piotr Wypniewski – Ángel Segarra, Daniel Michałowski, Patryk Kun (71 Adrian Żukiewicz), Dawid Szymonowicz, Tomasz Strzelec – Paweł Łukasik.