Michałowicz i Deyna na remis w Łodzi – Awans bardzo blisko…

Pomyślne wieści z Łodzi, gdzie przedostatnie spotkania eliminacji makroregionalnych rozegrały nasze młodzieżowe reprezentacje piłkarskie. W Pucharze Deyny zespół Janusza Czerniewicza zremisował 1:1, a w Pucharze Deyny, chłopcy Adama Łopatko też zanotowali remis 0:0. Wyniki na bardzo trudnym terenie wartościowe, a co istotne, otwierające obu zespołom drogę do finałów. Wystarczy tylko wygrać na wyjeździe z Podlasiem.

 Liczą się nie tylko rezultaty, ale dojrzała i dobra gra obu reprezentacji Warmii i Mazur. W Pucharze Michałowicza do przerwy było 0:0, a po zmianie stron prowadzenie objęli gospodarze. Nasi zawodnicy się tym nie zrazili i po celnym strzale Dawida Bielickiego z zespołu Rona 03 Ełk  doprowadzili do wyrównania. Z przebiegu gry to nam należało się zwycięstwo. O ile pod względem fizycznym i taktycznym chłopcy mogli zaimponować, o tyle można mieć trochę pretensji za brak skuteczności. Były przynajmniej cztery wyśmienite okazje by zdobyć jeszcze jedna bramkę i już dziś ogłosić awans.

W Pucharze Kazimierza Deyny obie drużyny zagrały na wysokim, można powiedzieć ligowym poziomie. Mało było miejsca na boisku, dużo piłkarskich szachów, wyrachowania. Więcej z gry mieli piłkarze Warmii i Mazur, szkoda tylko, że zabrakło przysłowiowej kropki nad „i”

Nie narzekajmy jednak. Łódź od dawna uważana jest za bastion polskiego futbolu młodzieżowego i takie wyniki dają dużo satysfakcji.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x