Międzynarodowy Mikołajkowy Festiwal Halowej PN dziewcząt 2012 – Wydminy wzywają !

W najbliższą niedzielę (16 grudnia) w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach odbędzie się Międzynarodowy Mikołajkowy Festiwal Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt. W tej niewielkiej miejscowości od kilku lat działa Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Sport z Kulturą ZSO Wydminy. Zwłaszcza sekcja dziewcząt odnosi sukcesy sportowe nie tylko w regionie, ale także prestiżowych turniejach ogólnopolskich. Zawodniczki będą wreszcie miały okazję zaprezentować się przed własną publicznością. Wybierz się do hali między 10 o 18, naprawdę warto!

 

Rozwijanie idei grassroots, czyli ogólnie mówiąc sportu powszechnego poprzez futbol stanowi ważny element wychowywania młodych adeptów sport. Dzięki zaangażowaniu dzieci, młodzieży, rodziców i ich wychowawców coraz więcej organizacji przyłącza się do wspomagania sportowego rozwoju dzieci i młodzieży z terenu Gminy Wydminy. Głównymi patronami imprezy są m.in. Gmina Wydminy, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wydminach, LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy, Sołectwo Wydminy. Koordynatorami ligi są Ewelina i Marek Ostrowscy.

{AdmirorGallery}wydm13{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x