Mikołajkowy Turniej Halowy „Adrenaline 2012” – Dryblingi w stylu Ronaldo…

Cieszymy się bardzo, że stowarzyszenia, także firmy prywatne zwracają się coraz częściej z oferta sportową do dzieci i młodzieży. Po sobotnim turnieju piłki ręcznej, w niedzielę (9 grudnia) Uranię opanowali futboliści (dziewczęta i chłopcy) ze szkół podstawowych, którzy rozegrali Turniej Mikołajkowy pod hasłem „Adrenaline 2012”. Nazwa adekwatna do zaangażowania adeptów piłkarskich, którzy tryskali energią , a że czasami ambicja przerastała umiejętności – to mniej istotne. Na naukę techniki i taktyki przyjdzie czas, najważniejsze są dobre chęci.

 

W rywalizacji chłopców uczestniczyło dziesięć zespołów, które najpierw walczyły w grupach, a do spotkań finałowych przystąpili najlepsi. W wielkim finale zawodnicy SP 29 pokonali 3:1 SP 3 i oni otrzymali główna nagrodę. Trzecie miejsce przypadło chłopcom z SP Dywity, którzy lepiej egzekwowali rzuty karne niż ich rywale z SP 22.

Wśród dziewcząt bezkonkurencyjne okazały się reprezentantki SP 18 przed SP 7, SP3, SP22 i SP 10. Tu zastosowano system każdym z każdym, a uczestniczki turnieju udowodniły, że piłka nożna przestała być wyłączna domeną mężczyzn.

Z boiska emanowała energia, wiele też działo się na ławkach rezerwowych i trybunach, gdzie rodzice z aparatami i kamerami w rękach uwieczniali popisy swych pociech. Niektóre dryblingi w stylu Ronaldo mogły zaimponować…

{AdmirorGallery}apn{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x