Młodzież Stomilu na Konwiktorskiej – Snajperskie oko Artura Siemaszko

Dwa zespoły młodzieżowe Stomilu (roczniki: 1998 i 1997) wybrały się do stolicy na spotkania towarzyskie z rówieśnikami Polonii Warszawa. Mimo bardzo trudnych warunków (grząskie boisko) oba mecze przyniosły dużo dobrego futbolu i…emocji. Starsi chłopcy z Olsztyna po doskonałym początku w drugiej części odnieśli cenne zwycięstwo 3:1 (1:1), przy czym dwie decydujące bramki zdobył Artur Siemaszko, natomiast młodsi ulegli „Czarnym koszulom” 3:6 (2:3), ale było to spotkanie na styku i dopiero końcówka zadecydowała o sukcesie gospodarzy.

 

Rocznik 1997

Polonia Warszawa – Stomil Olsztyn 1:3 (1:1)

Bramki: Wiktor Biedrzycki ( z karnego) oraz Artur Siemaszko-2 (42 i 50)

Ciekawe widowisko. Mimo trudnego terenu oba zespoły przeprowadziły wiele składnych akcji. Zaczęło się od bramki z karnego Wiktora Biedrzyckiego, ale gospodarzom udało się przed przerwą wyrównać. Tuż po zmianie stron swe zdolności snajperskie potwierdził Artur Siemaszko dwukrotnie trafiając do siatki. Olsztynianie do końca trzymali inicjatywę, mogli nawet podwyższyć rezultat. 15 marca Stomil zagra we Włocławku w turnieju ogólnopolskim uważanym za nieoficjalne MP w tym roczniku i z taka grą ma duże szanse odegrać wiodącą rolę.

{gallery}ok19{/gallery}

Rocznik 1998

Polonia Warszawa – Stomil Olsztyn 6:3 (3:2)

Bramki: Szymon Sapieja-2 (2 i 49) oraz Rafał Śledź (28)

Z grą ofensywną było zupełnie dobrze, jednak błędy w defensywie ułatwiły zadanie rywalom, którzy zdobywali bramki zbyt łatwo. Ale wszystko jest do poprawienia.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x