MŚ Brazylia Naki 2014 – Rządzili Latynosi

W minioną niedzielę (25 maja) na stadionie Olsztyńskiej Szkoły Wyższej (ul Bydgoska) odbyły się finały piłkarskich Mistrzostw Świata Baraylia Naki 2014. Rozegrano trzy miniturnieje w różnych grupach wiekowych, które wygrały i tu uwaga: Argentyna, Argentyna i Kostaryka. Czy to znak, że w dorosły Mundial też będzie należeć do Latynosów? W każdym razie przekaz w Bydgoskiej jest czytelny i wyraźny.

W ciągu 11 godzin rywalizacji uzyskano 546 goli. Emocji więc nie brakowało, było wesoło i kolorowo. Poszczególne drużyny przybrały barwy narodowe uczestników mistrzostw świata i rzeczywiście wyglądało to imponująco, tak jak ceremonia wręczenia nagród. Młodzi piłkarze odbierali pierwsze w życiu trofea, czemu z dumą przyglądali się wzruszeni rodzice. Teraz po dobrze spełnionym obowiązku można zasiąść przed ekranami telewizorów i obejrzeć w akcji najlepszych futbolistów świata.

{AdmirorGallery}novi27{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Naki Olsztyn Olsztyn Piłka nożna

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x