Naki 98 nie zwalnia tempa – Siedem bramek to jest coś

Naki rocznik 98 nie zwalniają tempa w kolejnym meczu nie dali żadnych szans zawodnikom GKS Gietrzwałd-Unieszewo wygrywając 7-1, utrzymując pozycję lidera gr. 3. Po samym wyniku wydawać mogłoby się, iż mecz miał jednostronny przebieg. Sytuacja na boisku nie była już tak oczywista. Mimo tego, że zespół GKS Gietrzwałd-Unieszewo trenuje od 6 miesięcy jak twierdzi trener Cezary Serafin, wyglądali całkiem przyzwoicie w obronie i groźni w kontrach. Przewaga UKS Naki 98 była widoczna, lecz piłka nie mogła znaleźć drogi bramki.

Kibice musieli czekać do 19 minuty, kiedy to ostatnim podaniem popisał się Dawid Pawełczak do Tomasza Panka, ten „kropnął” na bramkę nie do obrony i ustalił wynik spotkania na 1-0. Kolejne minuty to nasze akcje na bramkę przeciwnika i obrony bramkarza lub wybicia piłek przez obrońców. Końcówkę pierwszej połowy olsztynianie zakończyli dwiema bramkami, w 33 min. po podaniu Adama Zglińskiego, strzelił Norbert Furmaniak. Dwie minuty później trafił Michał Szłykowicz po podaniu Sebastiana Sikorskiego.

Po przerwie trener Sułkowski dokonał trzech zmian, na boisko weszli Konrad Juraniec, Bartosz Salwowski i Adrian Orzeł zmieniając kolejno Norberta Furmaniaka, Sebastiana Sikorskiego i Kacpra Żukiana. Zmiany dały kolejne bramki. W ciągu 4 min. Zawodnicy Naki  zdołali strzelić 3 bramki. W dwóch pierwszych sytuacjach strzelał Konrad Juraniec przy dwóch asystach Michała Szłykowicza. Trzeci gol to akcja Tomasza Panka i strzał Bartosza Salwowskiego, który ustalił wynik na 6-0. Po jednej z kontr  zawodnicy Gietrzwałdu strzelili bramkę honorową, a trafieniem popisał się Dmyterko. W 55 minucie piłkarze Naki przeprowadzili kolejną akcję, bramkę po podaniu Tomasza Panka strzelił Konrad Juraniec (Juri), zaliczając swojego pierwszego hattricka w barwach NAKI 98 OLSZTYN.

W następnej kolejce zespół Naki 98 Olsztyn podejmie na swoim boisku o godz. 18.30 PKS REDA Szczytno, serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie.