Nam chodzi przede wszystkim o młodzież – Przekaż 1% podatku na swój klub

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej w dniu 22 listopada 2012 roku uzyskał status organizacji pożytku publicznego. Dzięki temu za jego pośrednictwem każdy podatnik może przekazać 1% swojego podatku na dowolny klub piłkarski z naszego regionu. Aby to zrobić wystarczy na rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28, 36, 37, 38 lub 39) wpisać numer KRS Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej (0000086043) oraz nazwę swojego klubu. Nie wyciągając złotówki z portfela można w ten sposób pomóc jednemu z blisko 180 klubów piłkarskich w naszym województwie.

 

Więcej informacji na temat akcji „Przekaż 1% podatku na swój klub” można znaleźć na specjalnie przygotowanej stronie internetowej www.1procent.wmzpn.pl oraz na facebook’u pod adresem www.facebook.com/wmzpn1procent.

Od redakcji. Możliwość przekazywania 1% podatku na organizacje pożytku publicznego istnieje od kilku lat. Niektóre kluby sportowe, mające już taki status, zwracały się do nas by zamieścić stosowny komunikat, ale nie chcieliśmy tworzyć precedensów. Portal jest centrum informacji całego sportu na Warmii i Mazurach i wszystkich traktujemy jednakowo z całym szacunkiem

Komunikat Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej ma na celu wsparcie prawie dwustu sekcji bez żadnych preferencji. Po prostu ułatwia drogę by załatwić tę sprawę, dlatego zamieszczamy tę informację. Mamy też nadzieję, że pomoc klubom wpłynie przede wszystkim na rozwój futbolu młodzieżowego, bowiem nie zmieniamy zdania, że seniorska piłka na tym szczeblu powinna mieć wyłącznie amatorski charakter. A nie wszędzie tak jest.

{AdmirorGallery}jeden11{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x