OKS 1945 na chwilę liderem – Jeziorak i Olimpia bez bramek

Piłkarze OKS 1945 zostali na krótko nowym liderem rozgrywek II ligi (grupa wschodnia).  Olsztynianie pokonali na wyjeździe odwiecznego rywala – Wigry Suwałki, grając od początku odważnie z przekonaniem, że można się pokusić o pełna pulę. I cel osiągnęli. OKS cieszył sie rolą lidera jeden dzień, bowiem Okocimski w sobote odzyskal przodownictwo .Jeziorak zremisował u siebie ze Świtem Nowy Dwór 0:0. Emocji niewiele. W I lidze Olimpia nadal nie może się podnieść. 0:0 u siebie z imienniczką z Grudziądza niewiele daje.

Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz 0:0

Olimpia: Stodoła, Szary, Pacan, Dremluk, Staniek, Zaniewski (77 Pawlak), Kaczmarczyk, Lubenow, Sierant, Kołodziejski (72 Banasiak), Buśkiewicz

Czerwona kartka: Sławomir Szary (83)

 Wigry Suwałki – OKS 1945 Olsztyn 1:2 (1:2)

0:1 – Michał Świderski (15), 1:1 – Audrius Brokat (24), 1:2 – Krzysztof Filipek (43)

OKS 1945 : Skiba – Bucholc, Baranowski, Koprucki, Głowacki – Łysiak (89 Biedrzycki), Szaraniec (88 Michałowski), Tunkiewicz, Jegliński, Świderski (79 Remisz) – Filipek (85 ł Łukasik).

Jeziorak Iława – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0

Jeziorak: Kręt, Kowalski, Eid, Sulkowski, Kalkowski, Sedlewski, Skokowski (79 Kretow), Pietroń, Żaglewski (72 Figurski), Sobociński, Kuciński (67 Kowalczyk).

I liga

Wisła Płock – KS Polkowice 1:0

Arka Gdynia – Zawisza Bydgoszcz  5:2

Polonia Bytom – GKS Katowice  4:2

Pogoń Szczecin – Bogdanka Łęczna 4:0

Warta Poznań – Kolejarz Stróże 0:1

Sandecja Nowy Sącz – Flota Świnoujście 1:1

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Ruch Radzionków 0:0

Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz 0:0

Dolcan Ząbki – Piast Gliwice 3:1

 Tabela

1. Zawisza Bydgoszcz 13 28 8 4 1 18-12

2. Bogdanka Łęczna 13 23 7 2 4 20-16

3. Piast Gliwice 13 23 7 2 4 20-18

4 Kolejarz Stróże 13 23 6 5 2 14-9

5. Flota Świnoujście 13 22 6 4 3 15-10

6. Pogoń Szczecin 13 22 6 4 3 24-12

7. Termalica Bruk-Bet Nieciecza 13 21 5 6 2 17-11

8. Warta Poznań 13 18 5 3 5 17-14

9. Sandecja Nowy Sącz 13 17 4 5 4 18-14

10. Dolcan Ząbki 13 16 4 4 5 16-18

11. Ruch Radzionków 12 16 4 4 4 15-16

12. Arka Gdynia 13 15 3 6 4 18-18

13. Olimpia Grudziądz 13 15 3 6 4 11-14

14. Wisła Płock 13 14 4 2 7 12-18

15. GKS Katowice 13 12 2 6 5 13-13

16. Polonia Bytom 12 11 3 2 7 14-18

17. Olimpia Elbląg 13 8 1 5 7 8-22

18. KS Polkowice 13 7 1 4 8 6-23

 

II liga

Jeziorak Iława – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0

Motor Lublin – Stal Stalowa Wola 4:1

Sokół Sokółka – Znicz Pruszków 0:1

Resovia – Wisła Puławy 0:0

Puszcza Niepołomice – Pogoń Siedlce 3:2

Pelikan Łowicz – Garbarnia Kraków 4:2

Okocimski KS Brzesko – Stal Rzeszów  3:2

Wigry Suwałki – OKS 1945 Olsztyn 1:2

 Tabela

1. Okocimski KS Brzesko 12 28 8 4 0 23-6

2. OKS 1945 Olsztyn 13 26 8 2 3 18-17

3. Motor Lublin 12 22 6 4 2 21-17

4. Stal Stalowa Wola 12 20 6 2 4 17-13

5. Jeziorak Iława 12 19 5 4 3 13-9

6. Puszcza Niepołomice 12 17 4 5 3 16-11 2

7. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 17 4 5 4 10-10

8. Znicz Pruszków 12 16 4 4 4 14-9

9. Pelikan Łowicz 12 16 5 1 6 17-19

10. Pogoń Siedlce 12 16 5 1 6 18-19

11. Wisła Puławy 12 14 3 5 4 17-17

12. Resovia 12 14 3 5 4 8-7

13. Garbarnia Kraków 12 14 3 5 4 17-21

14. Wigry Suwałki 13 13 3 4 6 9-14

15. Stal Rzeszów 13 12 3 3 7 11-17

16. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12 10 2 4 6 8-19

17. Sokół Sokółka 12 8 2 2 8 8-20

III liga

Huragan Morąg – Motor Lubawa 3:0

Start Działdowo – Olimpia Zambrów 1:0

Zatoka Braniewo – Olimpia 2004 Elbląg 1:2

Warmia Grajewo – Orzeł Kolno 3:0

Dąb Dąbrowa Białostocka – Granica Kętrzyn 1:1

Mrągowia Mrągowo – ŁKS 1926 Łomża 2:0

Concordia Elbląg – Czarni Olecko 5:0

Pogoń Łapy – MKS Korsze 0:3

 Tabela

1. Warmia Grajewo 11 26 8 2 1 21-7

2. Start Działdowo 11 23 7 2 2 22-10

3. Concordia Elbląg 11 21 6 3 2 15-6

4. Olimpia Zambrów 11 18 5 3 3 17-8

5. Olimpia 2004 Elbląg 11 18 5 3 3 22-15

6. ŁKS 1926 Łomża 11 17 5 2 4 15-12

7. Motor Lubawa 11 17 5 2 4 9-11

8. Granica Kętrzyn 11 16 5 1 5 18-17

9. Huragan Morąg 11 16 5 1 5 21-21

10. Mrągowia Mrągowo 11 16 5 1 5 15-14

11. Dąb Dąbrowa Białostocka 11 15 4 3 4 21-13

12. Zatoka Braniewo 11 13 4 1 6 16-20

13. Orzeł Kolno 11 12 3 3 5 12-17

14. MKS Korsze 11 10 3 1 7 15-25

15. Pogoń Łapy 11 7 1 4 6 9-19

16. Czarni Olecko 11 2 0 2 9 1-34

IV liga

Mazur Ełk – Sokół Ostróda 2:3

Polonia Pasłęk – Vęgoria Węgorzewo 1:1

OKS 1945 II Olsztyn – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6:4

Start Nidzica – Mamry Giżycko 0:0

Błękitni Pasym – Barkas Tolkmicko 0:1

Pisa Barczewo – Znicz Biała Piska 1:3

Rominta Gołdap – GKS Wikielec 2:0

Tęcza Biskupiec – Płomień Ełk 0:3

 Tabela

1. Znicz Biała Piska 11 26 8 2 1 21-6

2. Sokół Ostróda 11 25 8 1 2 32-16

3. Płomień Ełk 11 24 7 3 1 20-4

4. Barkas Tolkmicko 11 22 7 1 3 21-13

5. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11 21 6 3 2 26-17

6. Start Nidzica 11 19 6 1 4 17-10

7. Błękitni Pasym 11 15 5 0 6 20-21

8. GKS Wikielec 11 15 4 3 4 13-18

9. Rominta Gołdap 11 14 4 2 5 18-14

10. Pisa Barczewo 11 14 4 2 5 14-16

11. OKS 1945 II Olsztyn 11 14 4 2 5 19-28

12. Polonia Pasłęk 11 11 3 2 6 7-17

13. Vęgoria Węgorzewo 11 8 2 2 7 11-17

14. Mamry Giżycko 11 8 2 2 7 7-18

15. Tęcza Biskupiec 11 7 2 1 8 14-33

16. Mazur Ełk 11 6 1 3 7 8-20

Klasa okręgowa 1

Omulew Wielbark – Granica Bezledy 6:0

Orlęta Reszel – Błękitni Orneta 2:1

Wilczek Wilkowo – MKS Szczytno 4:1

Warmia Olsztyn – Zryw Jedwabno 2:1

Łyna Sępopol – Kłobuk Mikołajki 2:4

Victoria Bartoszyce – Polonia Lidzbark Warmiński 0:1

Mazur Pisz – GLKS Jonkowo 2:0

DKS Dobre Miasto – MKS Jeziorany 2:1

 Tabela

1. Orlęta Reszel 11 33 11 0 0 52-6

2. Omulew Wielbark 11 28 9 1 1 28-5

3. DKS Dobre Miasto 11 23 7 2 2 29-12

4. Victoria Bartoszyce 11 21 7 0 4 29-16

5. Błękitni Orneta 11 19 5 4 2 18-14

6. Kłobuk Mikołajki 11 18 6 0 5 19-21

7. MKS Jeziorany 11 18 5 3 3 21-16

8. Warmia Olsztyn 11 17 5 2 4 18-25

9. Wilczek Wilkowo 11 16 5 1 5 25-25

10. Zryw Jedwabno 11 13 4 1 6 16-21

11. Granica Bezledy 11 11 3 2 6 20-28

12. Mazur Pisz 11 11 3 2 6 14-39

13. Polonia Lidzbark Warmiński 11 10 3 1 7 13-20

14. Łyna Sępopol 11 10 3 1 7 18-27

15. GLKS Jonkowo 11 5 1 2 8 16-28 0

16. MKS Szczytno 11 0 0 0 11 5-38

Klasa okręgowa 2

Osa Ząbrowo – Olimpia II Elbląg 2:4

Kormoran Zwierzewo – Warmiak Łukta 5:0

Polonia Iłowo – Concordia II Elbląg 1;1

Ossa Biskupiec Pomorski – Olimpia Olsztynek 2:4

Zamek Kurzętnik – Iskra Narzym 0:1

Ewingi Zalewo – Orzeł Janowiec Kościelny 0:1

GKS Stawiguda – Tęcza Miłomłyn 0:1

Syrena Młynary – Grunwald Gierzwałd 0:3

 Tabela

1. Olimpia II Elbląg 11 25 8 1 2 51-13

2. Olimpia Olsztynek 11 23 7 2 2 25-15

3. Orzeł Janowiec Kościelny 11 23 7 2 2 32-17

4. GKS Stawiguda 11 21 6 3 2 24-13

5. Warmiak Łukta 11 21 6 3 2 22-19

6. Ewingi Zalewo 11 17 5 2 4 8-7

7. Polonia Iłowo 11 17 4 5 2 19-11 2

8. Concordia II Elbląg 11 14 4 2 5 18-30

9. Tęcza Miłomłyn 11 13 3 4 4 18-17

10. Syrena Młynary 11 12 3 3 5 11-28

11. Kormoran Zwierzewo 11 12 4 0 7 21-30

12. Ossa Biskupiec Pomorski 11 11 2 5 4 14-21

13. Grunwald Gierzwałd 11 11 3 2 6 16-17

14. Iskra Narzym 11 10 2 4 5 12-28

15. Osa Ząbrowo 11 6 1 3 7 10-21

16. Zamek Kurzętnik 11 6 1 3 7 9-23

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x