OKS 1945 rozgromił Brazylijczyków 9:1 ! – Po cztery bramki Łukasika i Żwira

Przebywający na zgrupowaniu w Gutowie Małym piłkarze OKS 1945  Olsztyn rozegrali w środę (1 lutego) towarzyskie spotkanie z drużyną Brazylijczyków skupionych wokół Akademii Antoniego Ptaka .Olsztynianie wygrali 9:1. Bramki dla "biało-niebieskich" zdobyli: po cztery: Paweł Łukasik i Karol Żwir oraz jedną Łukasz Suchocki. Wynik imponujący i nie wiadomo czy Latynosi są tak słabi, czy może tak reagują na zimno. Nie wdając się w szczegóły wicelider II ligi urządził sobie festiwal strzelecki, a dorobek dwóch napastników jest rzeczywiście imponujący.

OKS 1945 Olsztyn – „Brazylijczycy”  9:1

Bramki: Karol Żwir-4, Paweł Łukasik-4, Łukasz Suchocki-1

OKS 1945 Olsztyn : (I połowa) Erwin Sak – Radosław Stefanowicz, Rafał Remisz, Arkadiusz Koprucki, Wojciech Dziemidowicz – Łukasz Suchocki, Bartosz Szaraniec, Łukasz Jegliński, Segarra, Michał Świderski – Krzysztof Filipek. (II połowa) Piotr Skiba – Arkadiusz Mroczkowski, Paweł Baranowski, Igor Biedrzycki, Paweł Głowacki – Piotr Łysiak, Robert Tunkiewicz, Daniel Michałowski, Karol Żwir, Tomasz Strzelec – Paweł Łukasik.