Old Boy’s Team Olsztyn zagra z Orłami Górskiego – Łowcy głów

Faworyt nie zawiódł. Zespół z Olsztyna (Old Boy’s Team) wygrał w Bartoszycach finał wojewódzki turnieju Warmia-Mazury +50 pod patronatem Stowarzyszenia Orłów Górskiego. Zagrało osiem drużyn, które wcześniej zwyciężyły w eliminacjach rejonowych. Był to raczej futbol nie futsal, bowiem imprezę rozegrano na bartoszyckim Orliku. W wielkim finale Olsztyn pokonał Lidzbark Warmiński 5:1, a przypatrywał się temu, zresztą wszystkim spotkaniom turnieju – Lesław Ćmikiewicz – piłkarz wielkiego teamu Pana Kazimierza.

Uczestników bartoszyckiego finału podzielono we wstępnej fazie na dwie grupy eliminacyjne, gdzie grano systemem każdy z każdym. Zwycięzcy spotkali się o pierwsze miejsce, zespoły z drugich pozycji zagrały o trzecia lokatę w turnieju.

Mecz o 3 miejsce: Kętrzyn – Bartoszyce 6:3

Mecz o 1 miejsce: Olsztyn – Lidzbark Warmiński 5:1 ( bramki dla zwycięzców: Leśniak-2, Bral, Lisiecki, Rzońca)

Wyróżnienia:

Najlepszy bramkarz: Paweł Charbicki (Olsztyn)

Król strzelców: Piotr Żejmo (Kętrzyn) – 6 bramek

Najstarszy zawodnik: Leszek Miechowicz (Kętrzyn) – rocznik 1954

Najlepszy zawodnik: Daniel Borucki (Lidzbark Warmiński)

Zwycięzcy turnieju 5 grudnia w Elblągu zmierza się z zespołem Orłów Górskiego. Leszek Ćmikiewicz zapewnił, że nie zabraknie sław polskiego piłkarstwa.