Oldboy’e jak zwykle w Zawierciu – Pechowe rzuty karne

Pechowo zakończył się udział olsztyńskich piłkarzy w Mistrzostwach Polski oldboy’ów w halowej piłce nożnej w Zawierciu. Dwa przegrane konkursy rzutów karnych (w półfinale i małym finale) spowodowały, że wylądowali na czwartym miejscu. To też nieźle, ale znając weteranów z Warmii i Mazur – apetyty były większe.

Tym razem w Zawierciu spotkało się osiem zespołów, podzielonych w pierwszej  fazie na dwie grupy. Olsztynianie na inauguracje przegrali z Małopolską 2;3, a następnie pokonali: Śląski OZPN 6:3 i Kłomnice 7:2. Zajęli drugie miejsce w swojej grupie i w półfinale zmierzyli się z zespołem Kielc. W regulaminowym czasie padł remis 2:2, a w rzutach karnych lepsi okazali się rywale (3:2)

Pozostała gra o trzecie miejsce w turnieju, gdzie zespół Warmii i Mazur znów zremisował, tym razem 5:5 z Mitsubishi Zabrze. Jedenastki lepiej egzekwowali piłkarze ze Śląska (5:4)

W wielkim finale Małopolska wygrała z Kielcami 5:3 i obroniła tytuł. Przed rokiem w grze o złoto pokonała Mitsubishi Zabrze 6:3

Reprezentacja Warmii i Mazur oparta na zespole Old Boy’s Olsztyn wystąpiła w składzie:

Paweł Charbicki, Rafał Kaczor, Marcin Bral, Mariusz Radziszewski, Andriej Siniczyn, Wojciech Stryżko, Marek Babacz, Dariusz Rzońca, Jarosław Leśniak, Piotr Krztoń, Piotr Łotysz, Waldemar Żakowski

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x