Olimpia E. dopięła swego i jest w I lidze – Nerwy do końca

Piłkarze Olimpii Elbląg awansowali do I ligi i to z pierwszego miejsca. W meczu ostatniej kolejki zremisowali w Niepołomicach z Puszczą 1:1, ale wystawili kibiców na próbę nerwów, bowiem gospodarze długo prowadzili, a faworyt wyrównał dopiero na 10 minut przed końcem. A punkt był potrzebny bowiem Wisła Płock pokonała w Otwocku Start 5:1. Największym przegranym okazał się Okocimski, który przegrał i stracił szansę na awans. OKS 1945 zremisował w Sokółce 0:0, a Jeziorak u siebie ze Zniczem 2:2.

 

 Puszcza Niepołomice – Olimpia Elbląg 1:1 (1:0)

1:0 – Marcin Morawski (37), 1:1 – Krzysztof Kaczmarczyk (80)

Olimpia: Sobański , Żuraw, Grocholski, Wojciechowski, Czigladze, Kołodziejski 89 Dremluk), Michał Pietroń, , Matwiejów (46 Ledwieniow) , Bułka, Kaczmarczyk , Jackiewicz (46 Łukasz Pietroń)

Czerwona kartka; Marcin Morwski (Puszcza 77) za dwie żółte

Jeziorak – Znicz Pruszków 2-2 (2-1)
0:1 – Makowski (16), 1:1 Figurski(31) 2:1, Skokowski (44), 2:2 Kucharski (53)
Jeziorak Iława : Kręt, Kowalski, Kalkowski, Wietecha (57 Czupryna), Sulkowski (84 Kretow), Skokowski, Sedlewski, Rybkiewicz (63 Kolibowski), Klein (62 Kuciński), Sobociński, Figurski.

Sokół Sokółka – OKS 1945 Olsztyn 0:0

OKS 1945 Olsztyn: Skiba, Bucholc, Baranowski, Remisz, Stefanowicz, Kowalski, Szaraniec, Tunkiewicz (63 Alancewicz), Łukasik (70 Filipek), Retusz, Suchocki (74 Eduardo)

 

II liga

Wigry Suwałki – Stal Rzeszów 4:2

Jeziorak Iława – Znicz Pruszków 2:2

Ruch Wysokie Mazowieckie – Okocimski KS Brzesko 2:1

Start Otwock – Wisła Płock 1:5

Pelikan Łowicz – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2

Puszcza Niepołomice – Olimpia Elbląg 1:1

Sokół Sokółka – OKS 1945 Olsztyn 0:0

Motor Lublin – Stal Stalowa Wola 2:0

GLKS Nadarzyn – Resovia 0:1

 

1. Olimpia Elbląg 34 61 16 13 5 39-25

2. Wisła Płock 34 60 18 6 10 61-39

…………………………………………………

3. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 60 16 12 6 42-26

4. Okocimski KS Brzesko 34 59 17 8 9 42-27

5. OKS 1945 Olsztyn 34 53 13 14 7 43-34

6. Znicz Pruszków 34 52 12 16 6 46-36

7. Stal Stalowa Wola 34 50 13 11 10 32-25

8. Stal Rzeszów 34 48 12 12 10 55-46

9. Jeziorak Iława 34 46 12 10 12 39-39

10. Resovia 34 46 11 13 10 31-24

11. Sokół Sokółka 34 41 9 14 11 33-38

12. Wigry Suwałki 34 41 8 17 9 38-38

13. Pelikan Łowicz 34 39 7 18 9 35-34

14. GLKS Nadarzyn 34 39 9 12 13 29-39

15. Ruch Wysokie Mazowieckie 34 38 10 8 16 34-55

…………………………………………………..

16. Motor Lublin 34 29 7 8 19 25-51

17. Puszcza Niepołomice 34 26 5 11 18 31-47

18. Start Otwock 34 24 5 9 20 37-69

 

III liga

Warmia Grajewo – MKS Korsze 1:0

Czarni Olecko – Olimpia Zambrów 0:7

Mazur Ełk – Promień Mońki 1:1

Mrągowia Mrągowo – Concordia Elbląg 1:0

Pogoń Łapy – Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1

Motor Lubawa – Wissa Szczuczyn 3:1

Start Działdowo – Huragan Morąg 4:2

Vęgoria Węgorzewo – Zatoka Braniewo 1:2

 

1. Olimpia Zambrów 29 62 18 8 3 54-15

2. Huragan Morąg 29 49 14 7 8 36-31

3. Start Działdowo 29 48 12 12 5 33-23

4. Concordia Elbląg 29 47 14 5 10 43-32

5. Dąb Dąbrowa Białostocka 29 45 12 9 8 34-23

6. Warmia Grajewo 29 43 11 10 8 40-35

7. Mrągowia Mrągowo 29 41 12 5 12 33-26

8. Pogoń Łapy 29 41 12 5 12 34-35

9. Zatoka Braniewo 29 38 10 8 11 36-40

10. Czarni Olecko 29 37 11 4 14 34-43

11. MKS Korsze 29 36 11 3 15 48-51

12. Mazur Ełk 29 35 9 8 12 35-42

13. Wissa Szczuczyn 29 32 8 8 13 32-39

14. Promień Mońki 29 30 7 9 13 31-44

15. Motor Lubawa 29 28 7 7 15 28-50

16. Vęgoria Węgorzewo 29 27 7 6 16 38-60

 

IV liga

Tęcza Biskupiec -GKS Wikielec 3:0

Granica Kętrzyn – Błękitni Pasym 6:3

Olimpia 2004 Elbląg – OKS 1945 II Olsztyn 0:1

Płomień Ełk -Rominta Gołdap 0:0

MKS Szczytno – Start Nidzica 1:0

Olimpia Olsztynek – Błękitni Orneta 5:1

Sokół Ostróda – Pisa Barczewo 2:1

Zamek Kurzętnik – Polonia Pasłęk 0:0

 

1. Granica Kętrzyn 28 67 22 1 5 78-28

2. Olimpia 2004 Elbląg 28 63 20 3 5 63-22

3. OKS 1945 II Olsztyn 28 61 19 4 5 54-29

4. Płomień Ełk 28 59 18 5 5 62-15

5. Start Nidzica 28 46 14 4 10 37-29

6. Rominta Gołdap 28 43 13 4 11 45-34

7. Błękitni Pasym 28 42 13 3 12 47-48

8. Pisa Barczewo 28 38 12 2 14 35-34

9. Polonia Pasłęk 28 38 11 5 12 26-44

10. GKS Wikielec 28 38 10 8 10 31-40

11. Tęcza Biskupiec 28 37 12 1 15 47-67

12. Sokół Ostróda 28 36 10 6 12 34-37

13. MKS Szczytno 28 25 7 4 17 25-49

14. Olimpia Olsztynek 28 20 6 2 20 27-48

15. Zamek Kurzętnik 28 16 4 4 20 20-61

16. Błękitni Orneta 28 14 4 2 22 32-78 

 

Klasa okręgowa I

Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Omulew Wielbark 1:2

MKS Jeziorany 1-6 Orlęta Reszel 1:6

Victoria Bartoszyce 2-4 Łyna Sępopol 2:4

Warmia Olsztyn 6-4 Jurand Barciany 6:4

Znicz Biała Piska 6-0 DKS Dobre Miasto 6:0

GLKS Jonkowo 0-4 Granica Bezledy 0:4

Wilczek Wilkowo 1-2 Mamry Giżycko 1:2

Mazur Pisz 1-3 Leśnik Nowe Ramuki 1:3

 

1. Znicz Biała Piska 28 74 24 2 2 84-22

2. Mamry Giżycko 28 72 23 3 2 72-27

3. DKS Dobre Miasto 28 59 18 5 5 69-31

4. Omulew Wielbark 28 48 15 3 10 69-51

5. MKS Jeziorany 28 45 13 6 9 45-39

6. Orlęta Reszel 28 43 13 4 11 65-52

7. Łyna Sępopol 28 39 12 3 13 60-57

8. Warmia Olsztyn 28 36 9 9 10 54-68

9. Wilczek Wilkowo 28 35 9 8 11 53-52

10. Victoria Bartoszyce 28 35 9 8 11 60-50

11. Mazur Pisz 28 32 9 5 14 28-45

12. Granica Bezledy 28 28 8 4 16 43-65

13. Polonia Lidzbark Warmiński 28 28 8 4 16 35-57

14. GLKS Jonkowo 28 27 8 3 17 46-69

15. Jurand Barciany 28 20 5 5 18 45-87

16. Leśnik Nowe Ramuki 28 14 4 2 22 38-94

 

Klasa okręgowa II

Unia Susz – MGKS Tolkmicko 0:2

Grunwald Gierzwałd – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:3

Ewingi Zalewo – Tęcza Miłomłyn 1:1

Ossa Biskupiec Pomorski – Osa Ząbrowo 2:1

Orzeł Janowiec Kościelny – Concordia II Elbląg 4:2

Syrena Młynary – GKS Stawiguda 1:0

Polonia Iłowo – Warmiak Łukta 3:0

Wel Lidzbark – Kormoran Zwierzewo 1:1

 

1. MGKS Tolkmicko 28 71 22 5 1 72-15

2. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28 66 21 3 4 85-18

3. Warmiak Łukta 28 59 19 2 7 56-31

4. Orzeł Janowiec Kościelny 28 42 12 6 10 51-42

5. Osa Ząbrowo 28 42 12 6 10 28-31

6. Polonia Iłowo 28 39 12 3 13 37-43

7. Concordia II Elbląg 28 36 11 3 14 53-61

8. Ewingi Zalewo 28 35 10 5 13 25-39

9. Ossa Biskupiec Pomorski 28 34 9 7 12 27-44

10. GKS Stawiguda 28 32 8 8 12 28-37

11. Tęcza Miłomłyn 28 32 9 5 14 36-50

12. Syrena Młynary 28 32 9 5 14 33-44

13. Grunwald Gierzwałd 28 31 7 10 11 38-53

14. Kormoran Zwierzewo 28 29 8 5 15 29-46

15. Wel Lidzbark 28 25 7 4 17 26-61

16. Unia Susz 28 24 5 9 14 32-41

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x