Olimpia E. – Jeziorak 3:0 – W lidze już ze sobą nie zagrają…

Jeszcze niedawno spotykali się w derbach II ligi, ale po awansie Olimpii Elbląg do wyższej klasy grać będą w najbliższym czasie ze sobą tylko mecze pucharowe i sparingi. W właśnie w takim spotkaniu elblążanie pokonali we Fromborku  zespół Jezioraka Iława 3:0 (2:0). Bramki dla pierwszoligowców strzelili: Jacek Kusiak, Daniel Koczon, Łukasz Zaniewski.  Ten ostatni otrzymal w 73 minucie czerwona kartkę. W obu drużynach wystąpiło wielu testowanych zawodników.

Olimpia Elbląg – Jeziorak Iława 3:0 (2:0)

1:0 – Jacek Kusiak (17), 2:0 – Daniel Koczon (28), 3:0 – Łukasz Zaniewski (67)

Olimpia Elbląg: (I połowa) Bebłowski – Paweł Wojciechowski, Marcin Pacan, Marcin Staniek, Sławomir Szary – Łukasz Zaniewski, Robert Sierant, Łukasz Pietroń, Jacek Kusiak, Krzysztof Kaczmarczyk – Daniel Koczon. (II połowa) Imianowski – Paweł Żuraw, Mykoła Dremluk, Zieliński, Mateusz Jacak – Łukasz Zaniewski, Mateusz Radecki, Andrzej Matwijów, Jacek Kusiak, Mateusz Kołodziejski – Anton Kołosow.

Jeziorak Iława: Dawid Kręt – Tomasz Sedlewski, Arkadiusz Wietecha, Dariusz Imbiorowicz, Bartosz Sulkowski – Tomasz Kolibowski (70 Hubert Otręba), Arkadiusz Żaglewski, Wojciech Figurski, Piotr Skokowski – Ihor Bykanow, Ołeh Fedosow (65 Piotr Suchocki).