Olimpia liderem – OKS też wygrał – Przerwany mecz w Iławie

Znakomicie wystartowali do rewanżowej rundy rozgrywek II ligi  piłkarze Olimpii Elbląg, którzy pokonali na wyjeździe Start Otwock 3:0(1:0). Ostatni kwadrans goście grali w dziesiątkę po wykluczeniu z boiska Dawita Czigladze, ale mecz był już rozstrzygnięty. Po porażce Znicza, Olimpia jest nowym liderem tabeli. W niedzielę świetnie rozpoczęli też zawodnicy OKS 1945 pokonując w Łowiczu Pelikan 2:1(1:1) Jeziorak prowadził w Iławie z Wisłą Płock 2:1, ale mecz zostal przerwany przez sędziego w 85 min.

Jaka będzie decyzja? Z tym musimy się wstrzymać, ale prawdopodobnie winni całego zamieszania są kibice gości, którzy rzucali race na boisko. Z tego powodu sędzia był zmuszony do przerwania spotkania także w pierszej części, ale wtedy postanowil wznowic grę.

Start Otwock – Olimpia Elbląg 0:3

0:1 – Krzysztof Sobieraj (24), 0:2 – Witalij Ledieniow (52), 0:3 – Kamil Jackiewicz (71),

Olimpia Elbląg: Sobański, Loda, Sobieraj, Dremluk , Czigladze,  Bułka, Szepietowskij, Lubenow (59 Michał Pietroń), Hałgas (80 Żuraw), Ledieniow (74 Kolosov), Jackiewicz (79 Łukasz Pietroń)

Czerwona kartka: Dawid Czigladze (74)

Pelikan Łowicz – OKS 1945 Olsztyn 1:2 (1:1)

0:1 – Krzysztof Filipek (6), 1:1 – Mariusz Solecki (34) 1:2 – Paweł Alancewicz (86)

OKS 1945 Olsztyn: Skiba, Bucholc, Baranowski, Remisz, Paweł  Głowacki, Kowalski (88 Łukasik), Szafraniec, Tunkiewicz, Alencewicz, Retusz (70 Stefanowicz), Filipek.

Jeziorak Iława – Wisła Płock 2:1 (1:1)

1:0 Arkadiusz Kuciński (13), 1:1 – Jakub Zabłocki (38), 2:1 – Remigiusz Sobociński (80 ) – mecz przerwany w 85 minucie.

Jeziorak Iława : Kręt, Sedlewski, Zakierski, Kalkowski, Sulkowski, Kuciński (77 Wrześniak), Kuśnierz, Dymowski (64 Rybkiewicz), Skokowski (82 Maśkiewicz), Figurski, Sobociński.

Wyniki:

Znicz Pruszków – Wigry Suwałki  0:2 (0:1)

Stal Rzeszów – Okocimski KS Brzesko 13 kwietnia

Jeziorak Iława – Wisła Płock mecz  przerwany w 87. minucie przy stanie 2-1 z powodu niewłaściwego zachowania kibiców gości