Olimpia nadal bez zwycięstwa – W derbach Jeziorak górą!

Piłkarze Olimpii Elbląg po pięciu kolejkach rozgrywek I ligi są nadal bez zwycięstwa. Tym razem przegrali w Gdyni z Arką 1:3 i choć starali się, wyraźnie ustępowali gospodarzom, którzy z kolei po raz pierwszy zgarnęli pełną pulę w tym sezonie. Przypomnijmy, że elblążanie ciągle grają na boiskach rywali i jak widać ma to ogromne znaczenie. Czekamy więc na pierwszy sukces, bo rywale uciekają…W II-ligowych derbach regionu górą Jeziorak, który pokonał w Iławie OKS 1945 Olsztyn 2:0 (0:0). Mecz wyrównany, ale gospodarze skuteczniejsi...

 

Arka Gdynia – Olimpia Elbląg 3:1 (2:1)

1:0 – Mirko Ivanovski (25) 1:1 – Łukasz Zaniewski (32), 2:1 – Wojciech Wilczyński (41) Piotr Kulis (62)

Olimpia Elbląg: Stodoła, Pacan, Wojciechowski, Szary, Staniek, Sierant, Kaczmarczyk, Lubenow, Zaniewski (84 Bartosiak), Banasiak, Iwan (63 Kołodziejski)

Jeziorak Iława – OKS 1945 Olsztyn 1:0 (0:0)

1:0 – Christian Klein (54) 2:0 – Arkadiusz Kuciński (80)

Jeziorak Iława: Kret, Kowalski, Kalkowski, Eid, Sulkowski (78 Kuciński), Sedlewski, Skokowski, Ł. Pietroń, Waglewski (62 Kowalczyk) , Klein (65 Figurski), Sobociński

OKS 1945 Olsztyn: Skiba, Bucholc, Sędrowski, Koprucki, Głowacki, Świderski, Jegliński (81 Łukasik), Szaraniec, Stefanowicz (60 Filipek), Kun, Suchocki

I liga

Kolejarz Stróże – KS Polkowice 3:1

Bogdanka Łęczna – Dolcan Ząbki 1:1

GKS Katowice – Flota Świnoujście 0:0

Zawisza Bydgoszcz – Ruch Radzionków 20 sierpnia, 19:00

Wisła Płock – Olimpia Grudziądz 1:1

Arka Gdynia – Olimpia Elbląg 3:1

Polonia Bytom – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:0

Pogoń Szczecin – Sandecja Nowy Sącz 1:0

Warta Poznań – Piast Gliwice 1:3

Tabela

1. Termalica Bruk-Bet Nieciecza 5 11 3 2 0 6-2

2. Piast Gliwice 5 10 3 1 1 9-5

3. Pogoń Szczecin 5 10 3 1 1 8-4

4. Zawisza Bydgoszcz 5 9 2 3 0 4-2

5. Kolejarz Stróże 5 8 2 2 1 6-5

6. Wisła Płock 5 8 2 2 1 7-6

7. Dolcan Ząbki 5 8 2 2 1 7-5

8. Bogdanka Łęczna 5 7 2 1 2 5-4

9. Arka Gdynia 5 5 1 2 2 6-8

10. Warta Poznań 5 5 1 2 2 3-5

11. Flota Świnoujście 4 5 1 2 1 2-2

12. Ruch Radzionków 5 5 1 2 2 6-7

13. Olimpia Grudziądz 5 5 1 2 2 4-5

14. Polonia Bytom 5 4 1 1 3 3-8

15. GKS Katowice 5 4 0 4 1 4-5

16. Sandecja Nowy Sącz 5 4 1 1 3 7-8

17. KS Polkowice 4 3 0 3 1 3-5

18. Olimpia Elbląg 5 3 0 3 2 3-7

 

II liga

Pogoń Siedlce – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3

Wisła Puławy – Garbarnia Kraków 4:1

Znicz Pruszków – Stal Rzeszów 1:1

Jeziorak Iława – OKS 1945 Olsztyn 2:0

Motor Lublin – Wigry Suwałki 1:0

Sokół Sokółka – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:1

Resovia – Okocimski KS Brzesko 0:1

Puszcza Niepołomice – Pelikan Łowicz 0:0

Tabela

1. Okocimski KS Brzesko 5 13 4 1 0 8-1

2. Jeziorak Iława 5 12 4 0 1 9-4

3. Motor Lublin 5 10 3 1 1 9-7

4. Stal Rzeszów 5 8 2 2 1 6-4

5. OKS 1945 Olsztyn 5 7 2 1 2 6-9

6. Puszcza Niepołomice 5 7 1 4 0 3-2

7. Pelikan Łowicz 5 7 2 1 2 8-8 1 0 1 4-4

8. Stal Stalowa Wola 4 7 2 1 1 7-3 1 1 0 2-0

9. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 6 1 3 1 6-4

10. Pogoń Siedlce 4 6 2 0 2 5-4 2

11. Wisła Puławy 3 5 1 2 0 6-3

12. Znicz Pruszków 4 5 1 2 1 5-3 1

13. Garbarnia Kraków 4 4 1 1 2 4-9

14. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 3 1 0 4 4-13

15. Resovia 5 2 0 2 3 0-3

16. Sokół Sokółka 5 2 0 2 3 4-9

17. Wigry Suwałki 4 1 0 1 3 1-5

III liga

Motor Lubawa – Warmia Grajewo 1:0

Dąb Dąbrowa Białostocka – Zatoka Braniewo 4:0

Mrągowia Mrągowo – Start Działdowo 1:1

Concordia Elbląg – Huragan Morąg 3:1

Pogoń Łapy – Olimpia Zambrów 0:0

MKS Korsze – Olimpia 2004 Elbląg 1:1

Czarni Olecko – Orzeł Kolno 0:1

ŁKS 1926 Łomża 1-0 Granica Kętrzyn 1:0

Tabela

1. ŁKS 1926 Łomża 2 6 2 0 0 4-0

Orzeł Kolno 2 6 2 0 0 4-0

3. Concordia Elbląg 2 4 1 1 0 3-1

4. Olimpia 2004 Elbląg 2 4 1 1 0 4-3

5. Start Działdowo 2 4 1 1 0 2-1

6. Dąb Dąbrowa Białostocka 2 3 1 0 1 4-1

7. Granica Kętrzyn 2 3 1 0 1 3-1

8. Huragan Morąg 2 3 1 0 1 3-4

9. Motor Lubawa 2 3 1 0 1 1-3

10. Olimpia Zambrów 2 2 0 2 0 0-0

11. Warmia Grajewo 2 1 0 1 1 2-3

12. Zatoka Braniewo 2 1 0 1 1 2-6

13. Mrągowia Mrągowo 2 1 0 1 1 2-3

Pogoń Łapy 2 1 0 1 1 2-3

15. MKS Korsze 2 1 0 1 1 1-4

16. Czarni Olecko 2 0 0 0 2 0-4

IV liga

Sokół Ostróda – Start Nidzica 3:0

Błękitni Pasym – OKS 1945 II Olsztyn 3:4

Pisa Barczewo – Polonia Pasłęk  2:1

Rominta Gołdap – Mazur Ełk 1:1

Tęcza Biskupiec – Vęgoria Węgorzewo 2:0

Płomień Ełk – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:0

GKS Wikielec – Mamry Giżycko 1:1

Znicz Biała Piska – MGKS Tolkmicko 3:0

Tabela

1. Znicz Biała Piska 2 6 2 0 0 8-2

2. Pisa Barczewo 2 6 2 0 0 5-1

3. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 4 1 1 0 3-1

4. Płomień Ełk 2 4 1 1 0 2-0

5. Sokół Ostróda 2 3 1 0 1 5-5

6. Tęcza Biskupiec 2 3 1 0 1 3-3

7. Start Nidzica 2 3 1 0 1 4-3

8. OKS 1945 II Olsztyn 2 3 1 0 1 4-7

9. MGKS Tolkmicko 2 3 1 0 1 6-3

10. Błękitni Pasym 2 3 1 0 1 7-4

11. Vęgoria Węgorzewo 2 3 1 0 1 2-3

12. Rominta Gołdap 2 1 0 1 1 2-3

13. Mamry Giżycko 2 1 0 1 1 1-3

14. Mazur Ełk 2 1 0 1 1 1-4

15. GKS Wikielec 2 1 0 1 1 1-7

16. Polonia Pasłęk 2 0 0 0 2 1-6

Klasa okręgowa I

Granica Bezledy – Wilczek Wilkowo 3:3

Warmia Olsztyn – Orlęta Reszel 0:5

Łyna Sępopol – MKS Jeziorany 0:2

Victoria Bartoszyce – Omulew Wielbark 2:0

Mazur Pisz – DKS Dobre Miasto 0:6

GLKS Jonkowo – Błękitni Orneta 0:0

Polonia Lidzbark Warmiński – MKS Szczytno 3:0

Kłobuk Mikołajki – Zryw Jedwabno 1:0

 Tabela

1. Orlęta Reszel 2 6 2 0 0 10-0

2. DKS Dobre Miasto 2 6 2 0 0 10-1

3. Kłobuk Mikołajki 2 6 2 0 0 5-1

4. MKS Jeziorany 2 6 2 0 0 5-2

5. GLKS Jonkowo 2 4 1 1 0 3-0

6. Victoria Bartoszyce 2 3 1 0 1 3-4

7. Zryw Jedwabno 2 3 1 0 1 2-2

8. Polonia Lidzbark Warmiński 2 3 1 0 1 4-2

9. Omulew Wielbark 2 3 1 0 1 3-2

10. Błękitni Orneta 2 2 0 2 0 1-1

11. Granica Bezledy 2 1 0 1 1 4-7

12. Wilczek Wilkowo 2 1 0 1 1 3-8

13. Mazur Pisz 2 1 0 1 1 1-7

14. Łyna Sępopol 2 0 0 0 2 0-5

15. Warmia Olsztyn 2 0 0 0 2 2-8

16. MKS Szczytno 2 0 0 0 2 0-6

Klasa okręgowa II

Olimpia II Elbląg – Ossa Biskupiec Pomorski 4:0

Zamek Kurzętnik – Polonia Iłowo 0:3

Ewingi Zalewo – Kormoran Zwierzewo 1:0

Syrena Młynary – Warmiak Łukta 1:3

Grunwald Gierzwałd – Concordia II Elbląg  1:3

Tęcza Miłomłyn – Olimpia Olsztynek 0:1

Orzeł Janowiec Kościelny – Iskra Narzym 1:0

Osa Ząbrowo – GKS Stawiguda 0:3

 Tabela

1. Olimpia II Elbląg 2 6 2 0 0 10-3

2. GKS Stawiguda 2 4 1 1 0 5-2

3. Warmiak Łukta 2 4 1 1 0 5-3

4. Polonia Iłowo 2 4 1 1 0 3-0

5. Olimpia Olsztynek 2 4 1 1 0 3-2

6. Ewingi Zalewo 2 4 1 1 0 1-0

7. Syrena Młynary 2 3 1 0 1 2-3

8. Orzeł Janowiec Kościelny 2 3 1 0 1 4-6

Zamek Kurzętnik 2 3 1 0 1 4-6

10. Concordia II Elbląg 2 3 1 0 1 3-2

11. Iskra Narzym 2 1 0 1 1 2-3

Tęcza Miłomłyn 2 1 0 1 1 2-3

13. Grunwald Gierzwałd 2 1 0 1 1 3-5

14. Osa Ząbrowo 2 1 0 1 1 0-3

15. Ossa Biskupiec Pomorski 2 1 0 1 1 0-4

16. Kormoran Zwierzewo 2 0 0 0 2 3-5

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x