Olimpia wreszcie wygrała – OKS 1945 na fali, Jeziorak był blisko

W I lidze wygrała wreszcie Olimpia Elbląg. Lepiej późno niz wcale, bo te trzy punkty daja jeszcze jakąś nadzieję.. Kibice przezywali ciężkie chwile bowiem gospodarze bronili 1:0 w osłabieniu po wykluczeniu Lubenowa.Trwa dobra passa piłkarzy OKS 1945, którzy po sobotnim zwycięstwie nad Pogonią Siedlce 3:0(2:0) umocnili się na drugim miejscu w tabeli – przypomnijmy premiowanym awansem do I ligi. Oczywiście do końca jeszcze daleko, ale trzeba przyznać, że pomijając wpadkę w Brzesku olsztynianie utrzymuję dobra formę. Jeziorak przegrał w Łowiczu, tracąc bramkę w...90minucie

 

Olimpia Elbląg – Bogdanka Łęczna 1:0 (0:0)

1:0 – Bartosz Iwan (66)

Olimpia Elbląg: Stodoła, Wojciechowski, Dremluk , Staniek , Miecznik (75 Szary),  Kaczmarczyk, Muszalik,  Lubenow , Kołodziejski, Koczon (81 Banasiak) , Iwan  (70 Bartosiak)

Czerwona kartka (dwie żółte) – Lubomir Lubenov (Olimpia)

OKS 1945 Olsztyn – Pogoń Siedlce 3:0 (2:0)

1:0 – Piotr Łysiak (6), 2:0 – Krzysztof  Filipek (37), 3:0 – Krzysztof Filipek (54)

OKS 1945 Olsztyn: Skiba, Bucholc, Baranowski, Koprucki, Głowacki, Suchocki, Szaraniec, Jegliński, Łysiak, Świderski, Filipek

Pelikan Łowicz –  Jeziorak Iława 2:1 (1:0)

1:0 – Krzysztof Brodecki (19 karny ), 1:1 – Remigiusz Sobociński 52 (karny), 2:1 – Robert Łakomy (90)

Jeziorak Iława: Kręt, Kalkowski, Sulkowski, Imbiorowicz, Kowalski, Kolibowski, (47 Kuciński), Sedlewski, Pietroń, Waglewski, (79 Otręba), Sobociński, Kretow (84 Klein)

I liga

Polonia Bytom – Pogoń Szczecin 0:3

KS Polkowice – Flota Świnoujście 3:2

Ruch Radzionków – Dolcan Ząbki 1:0

Olimpia Grudziądz – Kolejarz Stróże 4:1

Olimpia Elbląg – Bogdanka Łęczna 1:0

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – GKS Katowice 2:0

Sandecja Nowy Sącz – Zawisza Bydgoszcz 0:1

Piast Gliwice – Wisła Płock 2:1

Warta Poznań – Arka Gdynia  1:1

 Tabela

1. Pogoń Szczecin 18 35 10 5 3 33-13

2. Zawisza Bydgoszcz 18 34 9 7 2 21-15

3. Piast Gliwice 18 31 9 4 5 28-25

4. Termalica Bruk-Bet Nieciecza 18 31 8 7 3 24-13

5. Flota Świnoujście 18 30 8 6 4 23-16

6. Kolejarz Stróże 18 27 7 6 5 18-18

7. Bogdanka Łęczna 18 26 7 5 6 23-22

8. Arka Gdynia 18 25 6 7 5 28-23

9. Sandecja Nowy Sącz 18 24 6 6 6 23-19

10. Ruch Radzionków 17 23 6 5 6 23-26

11. Olimpia Grudziądz 18 22 5 7 6 21-20

12. Warta Poznań 18 22 5 7 6 22-20

13. Dolcan Ząbki 18 20 5 5 8 22-25

14. GKS Katowice 18 19 4 7 7 20-21

15. Wisła Płock 18 18 5 3 10 15-25

16. KS Polkowice 18 17 4 5 9 17-31

17. Polonia Bytom 17 16 4 4 9 18-27

18. Olimpia Elbląg 18 12 2 6 10 13-33

 II liga

Wisła Puławy – Wigry Suwałki 0:1

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Stal Rzeszów 3:0

OKS 1945 Olsztyn – Pogoń Siedlce 3:0

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Znicz Pruszków 0:0

Okocimski KS Brzesko – Stal Stalowa Wola 2:0

Pelikan Łowicz – Jeziorak Iława 2:1

Puszcza Niepołomice 1-1 Motor Lublin 1:1

 Tabela

1. Okocimski KS Brzesko 16 38 11 5 0 28-6

2. OKS 1945 Olsztyn 16 30 9 3 4 24-21

3. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 26 7 5 4 18-11

4. Motor Lublin 16 26 7 5 4 23-24

5. Puszcza Niepołomice 16 24 6 6 4 21-16

6. Stal Stalowa Wola 16 23 7 2 7 21-21

7. Znicz Pruszków 16 22 5 7 4 18-12

8. Resovia 15 22 6 4 5 16-8 3 2 2 12-4

9. Pelikan Łowicz 16 20 6 2 8 21-25

10. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16 20 5 5 6 15-20

11. Pogoń Siedlce 16 19 6 1 9 22-28

12. Jeziorak Iława 16 19 5 4 7 15-15

13. Stal Rzeszów 16 16 4 4 8 13-22

14. Wigry Suwałki 16 16 4 4 8 11-18

15. Wisła Puławy 16 15 3 6 7 17-22

16. Garbarnia Kraków 15 11 2 5 8 15-29

 III liga

Zatoka Braniewo – Motor Lubawa 2:1

Warmia Grajewo – Start Działdowo 0:1

Dąb Dąbrowa Białostocka – Huragan Morąg 0:0

Mrągowia Mrągowo – Olimpia Zambrów 0:2

Concordia Elbląg – Olimpia 2004 Elbląg 0:1

Pogoń Łapy – Orzeł Kolno 1:2

MKS Korsze – Granica Kętrzyn 1:3

Czarni Olecko – ŁKS 1926 Łomża 2:2

 Tabela

1. Start Działdowo 15 33 10 3 2 27-12

2. Warmia Grajewo 15 30 9 3 3 23-10

3. Olimpia 2004 Elbląg 15 27 8 3 4 28-17

4. Orzeł Kolno 15 24 7 3 5 17-18

5. Concordia Elbląg 15 24 7 3 5 18-11

6. Olimpia Zambrów 15 23 6 5 4 21-11

7. Motor Lubawa 15 23 7 2 6 17-17

8. Granica Kętrzyn 15 22 7 1 7 26-25

9. Huragan Morąg 15 22 6 4 5 25-23

10. ŁKS 1926 Łomża 15 21 6 3 6 20-19

11. Dąb Dąbrowa Białostocka 15 20 5 5 5 24-16

12. Zatoka Braniewo 15 17 5 2 8 21-27

13. MKS Korsze 15 16 5 1 9 24-32

14. Mrągowia Mrągowo 15 16 5 1 9 16-23

15. Pogoń Łapy 15 16 4 4 7 19-23

16. Czarni Olecko 15 3 0 3 12 6-48

 IV liga

Start Nidzica – Polonia Pasłęk 4:1

Błękitni Pasym – Mazur Ełk 3:1

Pisa Barczewo – Vęgoria Węgorzewo 2:4

Rominta Gołdap – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:0

Tęcza Biskupiec – Mamry Giżycko 2:4

Płomień Ełk – Barkas Tolkmicko 2:1

GKS Wikielec – Znicz Biała Piska 3:1

Sokół Ostróda – OKS 1945 II Olsztyn 4:2

 Tabela

1. Znicz Biała Piska 15 35 11 2 2 30-12

2. Sokół Ostróda 15 35 11 2 2 45-21

3. Barkas Tolkmicko 15 31 10 1 4 32-17

4. Płomień Ełk 15 30 9 3 3 27-14

5. Start Nidzica 15 25 8 1 6 26-16

6. Błękitni Pasym 15 24 8 0 7 25-27

7. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15 24 7 3 5 29-25

8. OKS 1945 II Olsztyn 15 23 7 2 6 30-33

9. GKS Wikielec 15 21 6 3 6 19-23

10. Pisa Barczewo 15 20 6 2 7 21-23

11. Rominta Gołdap 15 17 5 2 8 21-23

12. Vęgoria Węgorzewo 15 14 4 2 9 21-23

13. Mamry Giżycko 15 14 4 2 9 14-23 3

14. Mazur Ełk 15 12 3 3 9 14-29

15. Polonia Pasłęk 15 12 3 3 9 9-27

16. Tęcza Biskupiec 15 7 2 1 12 19-46

 Klasa okręgowa I

Orlęta Reszel – Granica Bezledy 3:1

Wilczek Wilkowo – MKS Jeziorany 0:0

Warmia Olsztyn – Omulew Wielbark 0:1

Łyna Sępopol – DKS Dobre Miasto 0:2

Victoria Bartoszyce – Błękitni Orneta 4:2

Mazur Pisz – MKS Szczytno 1:1

GLKS Jonkowo – Zryw Jedwabno 3:3

Polonia Lidzbark Warmiński – Kłobuk Mikołajki 2:2

 Tabela

1. Omulew Wielbark 15 40 13 1 1 38-8

2. Orlęta Reszel 15 40 13 1 1 56-8

3. DKS Dobre Miasto 15 33 10 3 2 34-13

4. Victoria Bartoszyce 15 31 10 1 4 40-19

5. Błękitni Orneta 15 26 7 5 3 27-19

6. Kłobuk Mikołajki 15 22 6 4 5 25-27

7. Warmia Olsztyn 15 21 6 3 6 21-28

8. MKS Jeziorany 15 19 5 4 6 23-24

9. Mazur Pisz 15 19 5 4 6 22-44

10. Zryw Jedwabno 15 17 5 2 8 23-31

11. Granica Bezledy 15 17 5 2 8 31-38

12. Wilczek Wilkowo 15 17 5 2 8 27-33

13. Polonia Lidzbark Warmiński 15 14 4 2 9 19-31

14. Łyna Sępopol 15 11 3 2 10 20-36

15. GLKS Jonkowo 15 10 2 4 9 28-37

16. MKS Szczytno 15 2 0 2 13 7-45

 klasa okręgowa II

Polonia Iłowo – Olimpia II Elbląg 1:4

Ossa Biskupiec Pomorski – Kormoran Zwierzewo 2:1

Zamek Kurzętnik – Osa Ząbrowo 2:0

Ewingi Zalewo – Warmiak Łukta 1:2

GKS Stawiguda – Concordia II Elbląg 2:1

Syrena Młynary – Olimpia Olsztynek 2:1

Grunwald Gierzwałd – Iskra Narzym 1:0

Tęcza Miłomłyn – Orzeł Janowiec Kościelny 2:1

 Tabela

1. Olimpia II Elbląg 15 34 11 1 3 77-17

2. Orzeł Janowiec Kościelny 15 29 9 2 4 37-21

3. Warmiak Łukta 15 28 8 4 3 30-27

4. Polonia Iłowo 15 26 7 5 3 29-17

5. Olimpia Olsztynek 15 26 7 5 3 28-19

6. GKS Stawiguda 15 25 7 4 4 27-19

7. Ewingi Zalewo 15 22 6 4 5 15-11

8. Concordia II Elbląg 15 20 6 2 7 26-37

9. Tęcza Miłomłyn 15 19 5 4 6 23-33

10. Syrena Młynary 15 18 5 3 7 15-33

11. Ossa Biskupiec Pomorski 15 17 4 5 6 21-31

12. Grunwald Gierzwałd 15 17 5 2 8 18-25

13. Iskra Narzym 15 17 4 5 6 17-31 2 3 3 11-21

14. Kormoran Zwierzewo 15 15 5 0 10 27-40

15. Zamek Kurzętnik 15 11 2 5 8 14-29

16. Osa Ząbrowo 15 9 2 3 10 18-32

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x