„Orkiestrowy” Turniej Piłkarski w Gietrzwałdzie – Wrzuć do puszki i…graj!

Gietrzwałdzka Rada Sportu wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Biesala postanowiła czynnie włączyć się w zbiórkę funduszy organizując specjalny turniej halowej piłki nożnej. Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wsparcie akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Proponujemy, aby każdy uczestnik wrzucił do puszki WOŚP 10 złotych. Turniej odbędzie się w sobotę 11 stycznia w hali sportowej Gimnazjum im. ks. W. Zinka w Gietrzwałdzie. Start o 9. Udział mogą wziąć drużyny spoza naszej gminy. Puchary ufundował wójt gminy Gietrzwałd Mieczysław Ziółkowski. Wręczenie pucharu zwycięskiej drużynie oraz przekazanie zebranych funduszy nastąpi podczas 22. Finału WOŚP w niedzielę 12 stycznia w Wiejskim Domu Kultury w Biesalu. Zgłoszenia należy dokonać telefonicznie na numer 510269453 – Aneta Bilińska lub drogą mailową na adres grs.gietrzwald@wp.pl do wtorku 7 stycznia. System rozgrywek zależny będzie od liczby zgłoszonych zespołów. Szczegóły na bieżąco na stronie grs.gietrzwald.pl oraz na Facebooku.

Organizacja turnieju to efekt konferencji prasowej, która odbyła się 16 października w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Podczas spotkania Jurek Owsiak ogłosił temat 22. Finału WOŚP. W niedzielę 12 stycznia 2014 roku fundacja Owsiaka będzie zbierać pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

{AdmirorGallery}giet30{/AdmirorGallery}

Aneta Bilińska, sekretarz Gietrzwałdzkiej Rady Sportu

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Gietrzwałd Piłka nożna

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x