Orlęta-Rema Reszel walczy o sprzęt sportowy dla dzieci – Pomóż i kliknij !

Trwa konkurs EA SPORTS ZOSTAŃ MISTRZEM, dzięki któremu nasz klub może wygrać sprzęt sportowy i audiowizualny dla dzieciaków. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.zostanmistrzem.com.pl i oddasz głos właśnie na nas. Zarejestruj się, głosuj codziennie, udostępniaj i podsyłaj naszą prośbę znajomym. Młode Orły z pewnością na tym skorzystają! Głosowanie trwa do 17 grudnia. Program EA SPORTS „Zostań Mistrzem” ma na celu stworzenie młodym pasjonatom piłki nożnej lepszych warunków do doskonalenia swoich umiejętności poprzez wyposażenie ich w profesjonalny sprzęt sportowy.

 

EA SPORTS od blisko 10 lat rozwija gry o tematyce sportowej, ze szczególnym uwzględnieniem piłki nożnej. Wielokrotnie nagradzana seria FIFA z każdą wersją wprowadza udoskonaloną grafikę i silnik gry, oddając realia prawdziwych rozgrywek piłkarskich na najwyższym poziomie. Każdą nową wersję chętnie wspierają czołowi zawodnicy najlepszych klubów piłkarskich. Swoim nazwiskiem potwierdzają, że FIFA odzwierciedla prawdziwą atmosferę meczu.

Kuba Błaszczykowski nie od dziś jest ogromnym fanem kolejnych odsłon gry  EA SPORTS – FIFA. W tym roku jest ambasadorem FIFA 13. Aktualnie jest zawodnikiem Borussi Dortmund oraz kapitanem polskiej reprezentacji. Plakat z podobizną Kuby Błaszczykowskiego z pewnością zdobi ściany w pokojach wielu młodych zawodników, dla których piłkarz jest wzorem do naśladowania a jego kariera spełnieniem dziecięcych marzeń. Wsparcie tych właśnie dzieci to główny cel kampanii EA SPORTS „Zostań Mistrzem”.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x