Orły nadal latają wysoko – Gala wspomnień i nadziei

Zaczęło się dla olsztyńskich weteranów znakomicie. Po dwóch bramkach Jarosława Leśniaka prowadzili 2:0, ale to tak rozsierdziło reprezentantów z Orłów Górskiego, że błyskawicznie wyrównali, a potem, demonstrując prawdziwy kunszt objęli prowadzenie, którego nie oddali do końca. Wynikiem 5:3 zakończył się mecz, który był ukoronowaniem gali piłkarskiej w pięknej elbląskiej hali.

Warto było przyjść by obejrzeć jak wygląda prawdziwy, wyrafinowany futsal, ale przede wszystkim jeszcze raz zobaczyć bohaterów najpiękniejszych lat polskiej piłki. I choć już stuknęła im sześćdziesiątka nadal potrafią czarować nienaganną techniką i zastosować taki wariant gry by pokonać mimo wszystko młodszych rywali. Trzeba przyznać Ols Boy’s Team Olsztyn należy do najlepszych w kraju w swojej grupie wiekowej, tu jednak musiał uznać wyższość ekipy, której najsławniejszymi postaciami byli: Lesław Ćmikiewicz, Jan Domarski i Zygmunt Kalinowski.

Olsztynianie spotkali się z Orłami Górskiego jako triumfatorzy finału wojewódzkiego w Bartoszycach. Była to swoista nagroda, zresztą bardzo cenna, bo przecież warto w pamięci zostawić możliwość gry z gwiazdami polskiego futbolu.

Podczas gali zaprezentowali się też najmłodsi adepci z Przedszkola Sportowego, potem mecze towarzyskie rozegrały młodzieżowe zespoły z Elbląga(Concordia i Olimpia) oraz Pasłęka.

Imprezę zakończyły towarzyskie potyczki zespołu dziennikarzy z Orłami Górskiego i Old Boy’s Team, w których żurnaliści bramki nie zdobyli, za to stracili aż dziesięć.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x