OSiR w Olsztynie zaprasza do ligowej rywalizacji – Siatkarze i piłkarze na start

Fot. OSiR Olsztyn
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza sympatyków sportu, którzy nie tylko kibicują, ale odczuwają potrzebę ruchu i chęć rywalizacji. Niebawem rozpocznie się kolejna edycja rozgrywek lig amatorskich w piłce siatkowej i futbolu, a te dyscypliny cieszą się w stolicy Warmii i Mazur niesłabnącym powodzeniem. Poniżej komunikaty precyzujące zgłoszenia zespołów do rozgrywek.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza siatkarzy amatorów do wzięcia udziału w Olsztyńskiej Lidze Siatkówki Amatorów – edycja 2020/21. Zgłoszenia zespołów proszę dokonywać droga mailową na adres sport@osir.olsztyn.pl lub telefonicznie (519 567 158) do dnia 28.09.2020 r. Opłata startowa wynosi 900 zł.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza również piłkarzy amatorów do wzięcia udziału w Olsztyńskiej Lidze Futbolu Amatorskiego – edycja 2020/21. Zgłoszenia zespołów proszę dokonywać droga mailową na adres sport@osir.olsztyn.pl lub telefonicznie (519 567 158) do dnia 28.09.2020 r. Opłata startowa wynosi 900 zł.

Olsztyn OSiR Olsztyn Piłka nożna Siatkówka sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x