Polska-Litwa 3:0 i 5:0 – Karol Żwir w reprezentacji, która wygrywa

O ostatnich występach polskich piłkarskich reprezentacji wstyd mówić i pisać, dlatego z niekłamaną radością przyjęliśmy rezultaty naszej drużyny narodowej do lat 16, która dwukrotnie pokonała Litwinów 3:0 i 5:0. Satysfakcja tym większa, że w obu spotkaniach wystąpił napastnik OKS 1945 Olsztyn Karol Żwir i nawet raz wpisał się na list strzelców. To typowy snajper, który dał się poznać w rozgrywkach ligowych, a także w prestiżowych turniejach, w których udział brał olsztyński zespół rocznika 1995.

Karol Żwir nie jest wychowankiem OKS-u, piłkarskiego abecadła uczył się w Korszach, wylęgarni talentów na Warmii i Mazurach. Zauważony przez olsztyńskich trenerów przeniósł się do stolicy regionu, gdzie uczy się w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a umiejętności doskonali w Wojewódzkich Ośrodku Piłkarskim. Jest też etatowym reprezentantem kadry regionu w młodzieżowych rozgrywkach pucharowych. Ciesząc się z rozwoju talentu Karola z niepokojem zadajemy sobie pytanie. Jak długo pozostanie jeszcze na Warmii i Mazurach?

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x