Polski Futsal III liga – Festiwal strzelecki w Jezioranach

Drugi mecz inauguracyjnej kolejki Polskiej III ligi futsalu odbył się w Jezioranach i zakończył się wysokim zwycięstwem miejscowego MKS-u nad zespołem Futsal Team Ostróda 18:4 (9:2) Spotkanie wzbudziło ogromne zainteresowanie. Hala była pełna widzów, którzy obejrzeli festiwal strzelecki swoich zawodników. MKS dominował pod każdym względem, a zawodnicy chcąc zadowolić kibiców cały czas dążyli do zdobywania kolejnych bramek.

 

 MKS Jeziorany – Futsal Team Ostróda 18:4 (9:2)

 MKS Jeziorany: Wojtczak, Maleszewski, Wójcik, Tałałaj, Kowalski, Adamiec, Wiciński, Uziębło, Koper, Sulewski, Radziwon, Szpakowski.

 Bramki: : dla MKS Jeziorany: Szpakowski-4, Radziwon, Kowalski, Wiciński po 3, Koper, Adamiec po 2, Tałałaj-1,

Futsal Team Ostróda: Jarmuż, Drewnicki, Milewski, leśnicki, Brzoska, Chociej, Garpecki, Pyszkowski, Kowieski, Kazimierczyk.

 Bramki dla Ostródy: Brzoska, Drewnicki, Kowieski i Chociej.

 W rozegranym dzień wcześniej w Uranii meczu OKS Stomil (zespół stworzony swego czasu przez sympatyków Stowarzyszenia OKS Stomil) pokonał drużynę Lecha Lidzbark Warmiński 5:4 (2:4). Emocji było co nie miara. Gospodarze prowadzili już 2:0 i wydawało się, że jedyną zagadka będzie liczba zdobytych bramek. Rywale wykorzystali jednak nonszalancję olsztynian i w ciągu dwóch minut strzelili cztery bramki. OKS walczył o zwycięstwo i decydującego gola  zdobył na 20 sekund przed końcem meczu.

OKS Stomil Olsztyn – Lech Lidzbark Warmiński 5:4 (2:4)

OKS Stomil Olsztyn: Maleszewski – Podhorodecki, Szostek, Kaszubski, Różowicz oraz Laskowski, Miller i Kaszubski.

Gole: Miller (5, 37), Różowicz (10), Szostek (30), Podhorodecki (40 k)

Lech Lidzbark Warmiński : Miecznikowski – Borucki, Orłowski, Malaszuk, Urbanowiczoraz Powidel, Wajda Tomasz, Wajda Adrian, Królikowski, Kułakowski, Kamiński, Paukszto.

Gole: Kamiński (19), Kułakowski (19, 20) oraz Orłowski (20)

Tabela:

1 MKS Jeziorany   1  3  18:4

OKS Stomil Olsztyn   1  3  5:4

3 Lech Lidzbark Warmiński  1  0  4:5

4 Futsal Team Ostróda  1  0  4:18

 

OKS Stomil zaprasza!

Stowarzyszenie Sympatyków Stomilu, którego piłkarskim orężem są  Stomilowcy ( w lidze występują jako OKS 1945 II Olsztyn) od pewnego czasu prowadzi grupy młodzieżowe i stara się swoją działalność rozszerzać. W sobotę (20 listopada)o godz. 12.15 w sali SP 18 w Dajtkach prowadzony będzie nabór do zespołu dziewcząt (rocznik 1998 i młodsze). Z kolei w poniedziałek (21 listopada) o godz. 16 na boisku w Dajtkach odbędzie się trening i mile widziani są chłopcy (rocznik 1997 i młodsi).

Warto dodać, że zajęcia w grupach młodzieżowych prowadzone są za darmo.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x