Porażka i remis z Łodzią – Najmłodsi jeszcze przed szansą

W Barczewie odbyły się w środę mecze przedostatniej kolejki młodzieżowych rozgrywek makroregionalnych o Puchar Górskiego (rocznik 1998) i Puchar Kuchara (rocznik 1997), w których reprezentacje Warmii i Mazur zmierzyły się ze swymi rówieśnikami z Łodzi. Rywale okazali się wymagający. Młodszy zespół przegrał 0:2, ale zachował jeszcze szanse awansu, starszy zremisował 1:1 i nie znajdzie się w premiowanej „dwójce”

 Mecz o Puchar Górskiego zakończony sukcesem gości 2:0 (1:0), przebiegał pod ich dyktando. Wprawdzie nie była to duża przewaga, ale w łodzianie wykazali więcej zdecydowania w sytuacjach podbramkowych i wygrali zasłużenie. W grupie sytuacja jest na tyle skomplikowana, że wszystkie cztery drużyny mają jeszcze szanse gry w finałowym turnieju. Reprezentacji Warmii i Mazur potrzebne jest zwycięstwo w ostatniej kolejce z Podlasiem. I jest to zadanie realne.

 W spotkaniu o Puchar Kuchara padł remis 1:1(0:1). Goście objęli wprawdzie prowadzenie , ale po przerwie wyrównał Maciej Wolski z Jezioraka Iława. Nas urządzało tylko zwycięstwo. Gospodarze walczyli do końca, jednak wynik nie uległ już zmianie. W tej grupie dominuje Mazowsze, natomiast łodzianie uzyskali nad Warmią i Mazurami trzy punkty przewagi i mają lepszy bilans bezpośrednich spotkań (u siebie wygrali 4:2). Ostatnia potyczka z Podlasiem nie ma już większego znaczenia.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x