Portowcy lepsi od Olimpii – Jeziorak Iława zadziwia świat

W I lidze Olimpia nie dała rady w Szczecinie Pogoni i tego można było sie spodziewać. Zadecydowała pierwsza część meczu, potem elblążanie się odnaleźli, ale strat nie odrobili . Natomiast  w II lidze było znakomicie. Jeziorak Iława podtrzymał dobrą passę i bez najmniejszych złudzeń odprawił Stal Rzeszów. Zwycięstwo 2:0 to najmniejszy wymiar kary dla gości, którzy nie potrafili powstrzymać frontalnych ataków gospodarzy. OKS 1945 wykonał plan pokonując na wyjeździe 2:0  słaby Sokół Sokółka, ale należy docenić wygraną, bo już nie raz w takich spotkaniach olsztynianie zawiedli.

 

Pogoń Szczecin – Olimpia Elbląg 3:1 (2:0)

1:0 Vuk Sotirovic (13), 2:0 Adam Frączczak (44), 2:1 – Daniel Koczon (64), 3:1 – Robert Kolendowicz (74)

Olimpia: Stodoła, Wojciechowski, Pacan, Dremluk, Szary, Kaczmarczyk, Sierant (52 Matwijów), Pietroń (52 Lubenov), Kołodziejski, Bartosiak (73 Zaniewski), Koczon

Jeziorak Iława – Stal Rzeszów 2:0 (0:0)

1:0 – Remigiusz Sobociński (47 karny), 2:0 – Łukasz  Pietroń (69)

Jeziorak Iława: Kręt, Kowalski, Kalkowski, Eid Abdel Wahab, Sulkowski (83 Kowalczyk), Sedlewski, Skokowski (67 Figurski), Pietroń, Żaglewski (79 Imbiorowicz), Klein (62 Kuciński), Sobociński

Sokół Sokółka – OKS 1945 Olsztyn 0:2 (0:2)

0:1 – Krzysztof Filipek (15) 0:2 – Krzysztof Filipek (45 karny)

 

I liga

Bogdanka Łęczna – KS Polkowice 3:0

GKS Katowice – Kolejarz Stróże 0:1

Zawisza Bydgoszcz – Dolcan Ząbki 3:1

Wisła Płock – Flota 0:2

Arka Gdynia – Ruch Radzionków  1:3

Polonia Bytom – Olimpia Grudziądz 4:1

Pogoń Szczecin – Olimpia Elbląg 3:1

Warta Poznań – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:2

Sandecja Nowy Sącz – Piast Gliwice 4:0

Tabela

1. Zawisza Bydgoszcz 7 15 4 3 0 9-4

2. Pogoń Szczecin 7 14 4 2 1 12-6

3. Bogdanka Łęczna 7 13 4 1 2 10-5

4. Termalica Bruk-Bet Nieciecza 7 13 3 4 0 9-5

5. Piast Gliwice 7 13 4 1 2 11-9

6. Kolejarz Stróże 7 11 3 2 2 8-7

7. Flota Świnoujście 7 11 3 2 2 8-4

8. Ruch Radzionków 7 11 3 2 2 10-8

9. Warta Poznań 7 9 2 3 2 8-7 0 1 1 3-5 2 2 1 5-2

10. Dolcan Ząbki 7 9 2 3 2 8-8 1 2 1 4-3 1 1 1 4-5

11. Wisła Płock 7 8 2 2 3 7-9 1 1 2 3-6 1 1 1 4-3

12. Polonia Bytom 7 7 2 1 4 8-11

13. Sandecja Nowy Sącz 7 7 2 1 4 11-11

14. Arka Gdynia 7 6 1 3 3 7-11

15. Olimpia Grudziądz 7 6 1 3 3 5-9

16. Olimpia Elbląg 7 6 1 3 3 6-11

17. GKS Katowice 7 5 0 5 2 4-6

18. KS Polkowice 7 3 0 3 4 3-13

II liga

Wisła Puławy – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0

Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce 2:0

Stal Stalowa Wola – Garbarnia Kraków 0:3

Jeziorak Iława – Stal Rzeszów 2:0

Sokół Sokółka – OKS 1945 Olsztyn 0:2

Resovia – Wigry Suwałki 4:1

Puszcza Niepołomice – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:2

Pelikan Łowicz – Okocimski KS Brzesko 1:3

Tabela

1. Okocimski KS Brzesko 7 17 5 2 0 11-2

2. Jeziorak Iława 6 15 5 0 1 11-4

3. Motor Lublin 6 11 3 2 1 9-7

4. OKS 1945 Olsztyn 7 11 3 2 2 8-9

5. Znicz Pruszków 6 9 2 3 1 8-4

6. Stal Rzeszów 7 9 2 3 2 6-6 2

7. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 9 2 3 2 7-6

8. Pogoń Siedlce 6 9 3 0 3 9-7

9. Wisła Puławy 5 8 2 2 1 9-7

10. Garbarnia Kraków 6 8 2 2 2 8-10

11. Puszcza Niepołomice 7 8 1 5 1 4-4

12. Stal Stalowa Wola 6 8 2 2 2 7-6

13. Pelikan Łowicz 7 7 2 1 4 9-12

14. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 7 7 2 1 4 6-14

15. Resovia 7 6 1 3 3 4-4

16. Wigry Suwałki 6 4 1 1 4 4-9

17. Sokół Sokółka 7 2 0 2 5 4-13

III liga

Orzeł Kolno – Motor Lubawa 0:1

Olimpia 2004 Elbląg – Granica Kętrzyn 5:0

Olimpia Zambrów – ŁKS 1926 Łomża 2:0

Huragan Morąg – Czarni Olecko 1:0

Start Działdowo – MKS Korsze 3:1

Zatoka Braniewo – Pogoń Łapy 0:2

Warmia Grajewo – Concordia Elbląg 2:0

Dąb Dąbrowa Białostocka – Mrągowia Mrągowo 3:2

Tabela

1. Motor Lubawa 5 12 4 0 1 6-3

2. Warmia Grajewo 5 10 3 1 1 9-5

3. Concordia Elbląg 5 10 3 1 1 6-4

4. Olimpia Zambrów 5 9 2 3 0 8-3

5. Huragan Morąg 5 9 3 0 2 11-10

6. Olimpia 2004 Elbląg 5 8 2 2 1 10-7

7. ŁKS 1926 Łomża 5 8 2 2 1 7-5

8. Start Działdowo 5 8 2 2 1 7-5

9. Orzeł Kolno 5 7 2 1 2 7-7

10. Dąb Dąbrowa Białostocka 5 6 2 0 3 8-8

11. Granica Kętrzyn 5 6 2 0 3 7-9

12. Pogoń Łapy 5 5 1 2 2 7-10

13. Mrągowia Mrągowo 5 4 1 1 3 8-10

14. Czarni Olecko 5 4 1 1 3 4-6

15. MKS Korsze 5 4 1 1 3 8-13

16. Zatoka Braniewo 5 1 0 1 4 4-12

IV liga

Mamry Giżycko – Sokół Ostróda 0:3

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Barkas Tolkmicko 3:3

Vęgoria Węgorzewo – Znicz Biała Piska 0:0

Mazur Ełk – GKS Wikielec 1;2

Polonia Pasłęk – Płomień Ełk 0:0

OKS 1945 II Olsztyn – Tęcza Biskupiec 2:1

Start Nidzica – Rominta Gołdap 2:0

Błękitni Pasym – Pisa Barczewo 1:0

Tabela

1. Znicz Biała Piska 5 13 4 1 0 11-3

2. Sokół Ostróda 5 12 4 0 1 13-6

3. Płomień Ełk 5 11 3 2 0 8-1

4. Błękitni Pasym 5 9 3 0 2 10-7

5. Start Nidzica 5 9 3 0 2 8-6

6. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5 8 2 2 1 10-8

7. Barkas Tolkmicko 5 7 2 1 2 12-8

8. Pisa Barczewo 5 7 2 1 2 7-5

9. Polonia Pasłęk 5 7 2 1 2 4-6

10. GKS Wikielec 5 7 2 1 2 6-11

11. OKS 1945 II Olsztyn 5 7 2 1 2 8-14

12. Rominta Gołdap 5 4 1 1 3 7-8

13. Tęcza Biskupiec 5 4 1 1 3 6-8

14. Vęgoria Węgorzewo 5 4 1 1 3 3-7

15. Mazur Ełk 5 2 0 2 3 4-11 0

16. Mamry Giżycko 5 1 0 1 4 1-9

Klasa okręgowa I

MKS Szczytno – Granica Bezledy 2:3

Błękitni Orneta – Zryw Jedwabno 3;2

DKS Dobre Miasto – Kłobuk Mikołajki 5:1

Omulew Wielbark – Polonia Lidzbark Warmiński 1:0

Orlęta Reszel – Mazur Pisz 5:1

Wilczek Wilkowo – Victoria Bartoszyce 1:4

Warmia Olsztyn – Łyna Sępopol 1:1

GLKS Jonkowo – MKS Jeziorany 1:4

Tabela

1. Orlęta Reszel 5 15 5 0 0 21-2

2. DKS Dobre Miasto 5 15 5 0 0 19-2

3. Omulew Wielbark 5 12 4 0 1 11-4

4. Błękitni Orneta 5 11 3 2 0 8-5

5. MKS Jeziorany 5 10 3 1 1 11-7

6. Kłobuk Mikołajki 5 9 3 0 2 9-7

7. Victoria Bartoszyce 5 9 3 0 2 10-10

8. Zryw Jedwabno 5 9 3 0 2 9-6

9. Wilczek Wilkowo 5 7 2 1 2 12-15

10. Warmia Olsztyn 5 4 1 1 3 5-13

11. GLKS Jonkowo 5 4 1 1 3 6-8

12. Granica Bezledy 5 4 1 1 3 8-12

13. Polonia Lidzbark Warmiński 5 3 1 0 4 6-9

14. Mazur Pisz 5 2 0 2 3 4-18

15. Łyna Sępopol 5 1 0 1 4 3-11

16. MKS Szczytno 5 0 0 0 5 2-15

Klasa okręgowa II

Olimpia Olsztynek – Olimpia II Elbląg 2:0

Concordia II Elbląg – Iskra Narzym 6:1

Warmiak Łukta – Orzeł Janowiec Kościelny 0:0

Osa Ząbrowo – Tęcza Miłomłyn 1:4

Kormoran Zwierzewo – Grunwald Gierzwałd 3:1

Polonia Iłowo – Syrena Młynary 5:1

Ossa Biskupiec Pomorski – GKS Stawiguda 2:2

Zamek Kurzętnik – Ewingi Zalewo 0:1

Tabela

1. Ewingi Zalewo 5 13 4 1 0 5-0

2. GKS Stawiguda 5 11 3 2 0 13-6

3. Warmiak Łukta 5 11 3 2 0 9-4

4. Olimpia Olsztynek 5 11 3 2 0 10-3

5. Olimpia II Elbląg 5 10 3 1 1 22-7

6. Concordia II Elbląg 5 9 3 0 2 12-12

7. Polonia Iłowo 5 7 2 1 2 9-5

8. Orzeł Janowiec Kościelny 5 7 2 1 2 12-11

9. Syrena Młynary 5 6 2 0 3 5-10

10. Zamek Kurzętnik 5 5 1 2 2 6-9

11. Osa Ząbrowo 5 5 1 2 2 4-8

12. Tęcza Miłomłyn 5 4 1 1 3 7-7

13. Kormoran Zwierzewo 5 3 1 0 4 7-12

14. Ossa Biskupiec Pomorski 5 3 0 3 2 3-8

15. Grunwald Gierzwałd 5 2 0 2 3 6-12

16. Iskra Narzym 5 2 0 2 3 5-21

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x