Prezentacja kalendarza OKS Stomil – Takie ładne i do tego jak grają…

Wernisaż związany z prezentacją kalendarza piłkarskiej sekcji kobiet OKS Stomil okazał się dużym wydarzeniem. Rzadko mamy do czynienia z takim rodzajem promocji w sportowym życiu Olsztyna. Jeśli panie kopiący piłkę uczestniczą w sesjach zdjęciowych, a potem efekty tego oglądamy w estetycznie wydanym kalendarzu – to musi wywrzeć wrażenie. Na mnie wywarło. Dziewczęta są urodziwe, sympatyczne, pełne pasji i ten chwyt reklamowy, może im zjednać wielu kibiców. Zresztą emocje sportowe w takim wydaniu muszą znaleźć gorących sympatyków.

Planeta 11, gdzie na co dzień mieści się biblioteka multimedialna pękała w czwartkowe popołudnie w szwach. Przyszły dziewczęta uprawiające futbol w Olsztynie, a jest ich około stu, byli oczywiście trenerzy, zaprzyjaźnieni panowie, zaproszono przedstawicieli władz samorządowych. Wystrój bardzo gustowny, estetyczny, a zarazem wiele mówiący. W kalendarzu jest tylko dwanaście wybranych fotografii, natomiast scenografię wernisażu stanowiły też inne zdjęcia, będące efektem wspomnianych sesji autorstwa Kamila Gawrona. Można było z bliska przyjrzeć się dziewczętom, które, pozowały jak prawdziwe fotomodelki z tą różnicą, że zawsze elementem towarzyszącym był jakiś akcent sportowy: piłka, bramka itp.

Podczas otwarcia wernisażu zaprezentowano specjalnie przygotowany na tę okazję videoclip – słowem sekcja OKS Stomil zaistniała na rynku marketingowym i to z dużym rozmachem. Życzymy dziewczętom, by na boisku odnosiły podobne sukcesy!

{gallery}wernisaz9{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x