Przyszłość kobiecego futbolu – Były kontrowersje, jest porozumienie

Po ogłoszeniu przez OKS Stomil Olsztyn o zamiarze utworzenia sekcji kobiet, pomimo że wcześniej OKS zdecydował się na współpracę z KKP Stomil Olsztyn zarządy obu klubów spotkały się w piątek (29. listopada) gdzie wypracowały wspólne stanowisko i wydały oświadczenie o następującej treści:

 

„Na mocy wspólnego porozumienia KKP Stomil Olsztyn i OKS Stomil Olsztyn kluby deklarują ścisłą współpracę w kierunku powstania sekcji kobiet w piłce halowej i plażowej. Nabór odbędzie się 14 grudnia o godzinie 12:00 w sali SP7, aleja Przyjaciół. 
Zarząd OKS Stomil Olsztyn informuje iż pomysł powstania sekcji kobiet zamienia na ścisł
ą współpracę z KKP Stomil Olsztyn, które w 
ciągu dwóch lat ma doprowadzić do wypracowania wspólnego stanowiska mającego na celu pomóc w połączenie się obu stowarzyszeń.”

 KKP Stomil Olsztyn.

Od redakcji. Ta decyzja zapewne oczyściła atmosferę, a odpowiedni klimat jest potrzebny, bo zainteresowanie kobiecym futbolem wzrasta. Wyraża się ono nie tylko coraz lepszymi wynikami pierwszego zespołu KKP Stomil, który ma szanse na awans do I ligi, ale też w dużej liczbie dziewcząt , chcących podjąć regularne treningi. To tego najważniejszy jest spokój i racjonalne działanie.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

KKP Stomil OKS Stomil Olsztyn Piłka nożna

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x