Puchar Prezesa LKS Amators Pozezdrze 2020 – Świetny finisz gospodarzy

Fot. OSiR Węgorzewo
W sobotę (25 ) na boisku ze sztuczną trawą w Pozezdrzu został rozegrany Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa miejscowego LKS Amators . W rozgrywkach udział wzięły cztery drużyny, obowiązywał system „każdy z każdym”, mecze trwały 2 połowy po 12 minut. Wygrali gospodarze przed Perełkami, Giżyckiem i drużyna Four Fun. Organizatorami turnieju byli: stowarzyszenie Amators Pozezdrze; OSiR Węgorzewo i Gmina Pozezdrze.

Poziom był bardzo wyrównany, każda drużyna mogła wygrać ten turniej. Rozstrzygnięcie nastąpiło dopiero w ostatnim meczu pomiędzy ekipami: Perełek i Amatorsa. Perełki przed ostatnim meczem miały na koncie 6 pkt. po dwóch zwycięstwach z Giżyckiem 5:3 i z Four Fanem 5:2. Amators natomiast miał tylko 3 pkt. W pierwszym meczu przegrał z Four Fanem 3:4, a w drugim ograł Giżycko 3:2. W decydującym meczu Perełkom wystarczał remis by wygrać cały turniej. Zawodnicy Amatorsa ostatni mecz zagrali jednak po mistrzowsku, już w pierwszej akcji strzelili pierwszą bramkę. Później jednak Perełki doprowadziły do wyrównania, ale już więcej nic nie mogli strzelić. Mieli kilkanaście sytuacji stuprocentowych, z rzutem karnym, ale w bramce Amatorsa Mateusz Rudaś wszystko bronił. Ostateczne słowo należało do Amatorsa, który wygrał 4:1 i mógł się cieszyć z kolejnego już zwycięstwa w turnieju piłkarskim w 2020 roku.

Kolejność

1 LKS Amators Pozezdrze

2 Perełki

3 Giżycko

4 Four Fun

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy strzelec – Ordowski Damian – 9 bramek (Four Fun)

Najlepszy bramkarz – Rudaś Mateusz (Amators Pozezdrze)

Najlepszy zawodnik – Denes Krystian (Perełki)

Źródło: OSiR Węgorzewo

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

giżycko Piłka nożna Pozezdrze sport powszechny Węgorzewo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x